ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

برای تفکیک و جداسازی متعلقات داخل رک شبکه از سینی (طبقه) استفاده می شود. معمولاً در هر رك از تعدادی سينی به منظور جدا سازی بخش های مختلف و قرار دادن برخی از تجهيزات مانند سوئيچ و يا مانيتور سرور بر روی آن استفاده مي شود. شرکت ها و تولید کنندگان سینی رک با توجه به نیاز مصرف کننده، طبقات را در دو مدل ثابت و متحرک می سازند. برای تجهیزات سبک از سینی ثابت و برای قرارگیری ماوس و کیبرد از سینی متحرک استفاده می شود.

 

سینی متحرک رک

 

SH-J015-100 عمق 100 سانتی متر دو طرف ثابت

SH-J015-80 عمق 80 سانتی متر دو طرف ثابت

SH-J015-60 عمق 60 سانتی متر دو طرف ثابت

 

سینی ثابت رک

 

SH-J015-100 عمق 100 سانتی متر

SH-J015-80 عمق 80 سانتی متر

SH-J015-60 عمق 60 سانتی متر


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اعداد مربوط به IP هر کدام معنای خاص خود را دارند. در واقع عدد اول از سمت چپ، سطح مقاومت در برابر گرد و غبار و عوامل خارجی، و عدد دوم سطح مقاومت در برابر آب و رطوبت را مشخص می‌ کند.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

انواع مختلفی از رک­های سرور در بازار وجود دارد، مانند open rack، کابینت سرور و محفظه­های نصب و نصب رک. open rack ها، به لطف قیمت مناسب و صرفه جویی در مواد، مشتریان بیشتری را به خود جلب کرده است و حمل و نقل و بسته بندی راحت تر است.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در سازمان‌ها، ادارات، شرکت‌ها و هر جای دیگری که یک شبکه کامپیوتری وظیفه برقراری ارتباطات، امنیت و انجام امور اداری را بر عهده دارد، فقط می توان گفت که اتاق سرور یا دیتاسنتر موجود در آن محل به عنوان قلب تپنده آنجا محسوب می‌شود و حفظ و نگهداری و ارائه سرویس‌های پیشگیرانه جزء مهمترین وظایف مدیران IT مجموعه خواهد بود.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

رتبه بندی IP (آی پی) یا درجه حفاظت تجهیزات (Ingress Protection) در استاندارد بین المللی EN 60529 تعریف شده است (استاندارد انگلیسی BS EN 60529:1992، استاندارد اروپایی IEC 60509:1989). از این IPها برای تعریف سطوح آب بندی محفظه‌های برقی در مقابل نفوذ جسم‌های خارجی جامد (ابزار ، گرد و خاک و غیره) و همچنین رطوبت استفاده می‌شود. این محفظه می توانند شامل رک ها نیز باشند.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

شرکت لاوان ارتباط از سال 1379 با هدف تأمین نیاز شرکت‌ها و سازمان‌ها به رک‌های استاندارد و با کیفیت داخلی تولید رک‌های ژوان را آغاز نمود. رک‌های ژوان با دارا بودن ویژگی‌هایی منحصر به فرد در طراحی و ساختار مهندسی، تنوع بالا در مدل و اندازه و همچنین موجود و در دسترس بودن لوازم جانبی می‌تواند جایگزین ازرشمندی به جای رک های خارجی باشند.رک‌های سری BM از سری رک های ژوان هستند و توسط شرکت لاوان ارتباط تولید می شوند. در ادامه با ما همراه باشید تا با ویژگی‌های این رک‌ها بیشتر آشنا شوید.


SH05BM-0842

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

در این مطلب قصد داریم تا شما را با یکی از منحصر به فرد ترین محصولات خانواده ژوان رک آشنا کنیم. این محصول که در دسته رک‌های سروری قرار می‌گیرد به طور خاص برای یکی از مشتریان شرکت لاوان ارتباط طراحی شده است. اما ویژگی های منحصر به فرد این محصول در کنار بزرگی و جاداری آن موجب محبوبیت این محصول شده است. رک‌های SH05BM-0842 شرکت ژوان با عمق 100 سانتی متر و عرض 80 دارای 42 یونیت هستند که این 42 یونیت ترکیبی از یونیت‌ های 19 اینچی و 21 اینچی هستند. در ادامه با ما همراه باشید تا بیشتر با خصوصیات این رک ها آشنا شوید.


19-CombiMODULE-5U

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

در این مطلب قصد داریم شما را با سابرک‌ها و انواع آنها آشنا کنیم. استاندارد 60297 که سازمان IEC آن را منتشر کرده است مربوط به ابعاد مکانیکی تجهیزات 19 اینچی است که سابرک‌ها (sub Rack) را نیز شامل می‌شود. در مطلب قبل در مورد این استاندارد و الزامات مورد نیاز آن برای تولید سابرک‌ها (sub rack) بحث شد. در این مطلب قصد داریم تا شما را با محصولی از شرکت آر اند ام (R&M) آشنا کنیم که یک سابرک فوق العاده و متراکم برای راهکارهای کابل کشی فیبر نوری مخصوصا FTTx و PON بسیار پرکاربرد است. با ما همراه باشید.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

IEC60297-3-101
این بخش IEC 60297، رابطه ابعاد اصلی یک محدوده ماژولار سابرک ها و یونیت های پلاگین مربوطه را مطابق با سری IEC 60297 پوشش می دهد. هدف این استاندارد تعیین ابعادی است که اطمینان از قابلیت تعویض ابعاد سابرک ها و یونیت های پلاگین مربوطه را می دهد. برای اهداف این بخش IEC 60297، شرایط و تعاریف مندرج در IEC 60917-1 اعمال می شود.


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

در این مطلب قصد داریم در مورد یکی از استانداردهای مربوط به رک‌ها صحبت کنیم. در ادامه با ما همراه باشید تا با این استاندارد و ابعاد مختلف آن بیشتر آشنا شویم. 
استاندارد IEC 60297 با ادغام IEC 60297-1 و IEC 60297-2 به شکل یک سند درآمده است. برخی بخش‌های این استاندارد دارای ابعاد IEC 60917-2-1 و ETSI EN 300119 است.


آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109