Netscale 120 اکنون با ماژول‌های TAP | ارائه شده توسط آر اند ام (R&M)

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

آر اند ام (R&M) ماژول‌های TAP یا Traffic Access Point را برای پلتفرم توزیع با تراکم بالای Netscale 120 توسعه داده است. این ماژول‌ها کنترل و مانیتورینگ شبکه‌های فیبر نوری را برای مثال در مراکز داده لبه و مخابراتی تسهیل می‌کنند.

ابزار مانیتورینگ جدید می‌تواند کاملاً با ساختار کابل کشی MPO و LC Duplex یکپارچه شود. ماژول‌های TAP مانند سینی‌های توزیع مستقیماً در محفظه Netscale قرار می‌گیرند. این ماژول‌ها به فضای مخصوص در رک نیاز ندارند. سینی‌ها و پورت‌ها را می‌توان در حین عملیات راه‌اندازی، از روبرو و پشت رک در یک چشم به هم زدن، یکپارچه، تعویض و یا پچ کرد.

 

1

 

تراکم بالا
ماژول‌های Netscale 120 TAP با تکنولوژی اسپلیترهای پسیو کار می‌کنند. این ماژول‌ها جریان‌ داده‌های ورودی و خروجی را به‌صورت بلادرنگ و موازی با عملکرد شبکه کنترل می‌کنند بدون اینکه بر آن تأثیر بگذارند. اسپلیترها در سینی‌های TAP ثابت هستند. در صورت مونتاژ کامل، ماژول‌های Netscale 120 TAP می‌توانند تا 240 پورت LC را در سه واحد ارتفاع کنترل کنند. این متراکم‌ترین حالتی است که اخیراً می‌توان در زمینه مانیتورینگ درخواست کرد.
پیکربندی‌های ممکن بین 3 تا 12 پورت tapped LC Duplex در جلو است. هنگامی که به طور کامل مونتاژ شود، چهار آداپتور MPO در قسمت پشتی برای کابل کشی ترانک است که دوتا از آنها TAP هستند. نسبت تقسیم بین tapped stream و spatial stream 30:70 است.

 

کنترل کامل
با کمک ماژول‌های TAP، مسئولان شبکه کنترل کاملی بر عملکرد زیرساخت‌های فیبر نوری به دست می‌آورند. آنها یک دید کلی نسبت به عملکرد، بار کاری و در دسترسی شبکه‌ها پیدا می‌کنند. برای آنها آسان تر است که هم در داخل شرکت و هم به مشتریان ثابت کنند که آنها به وعده ای که برای کیفیت خدمات داده اند پایبند هستند و برنامه‌های کاربردی حیاتی سازمان‌ها می‌توانند به راحتی اجرا شوند.

یک TAP یا Traffic Access Point شامل یک اسپلیتر پسیو فیبر نوری است. این ماژول در یک شبکه کاملاً دوطرفه، کپی یکسان سیگنال‌های نوری را از فیبر می‌گیرد، بدون اینکه باعث تأخیر اضافی یا تلفات شود. یکی از دو جریان داده، با ترافیک داده جریان می‌یابد. دیگری برای tapping استفاده می‌شود. با استفاده از tapped data traffic، تجهیزات سنجش می‌توانند داده‌ها را در زمان از کار افتادگی و عملکرد نشان داده و به‌صورت بلادرنگ مورد استفاده قرار دهند.

TAPها از حفاظت داده‌ها و امنیت شبکه پشتیبانی می‌کنند. تکنولوژی اسپلیتر پسیو مانع از حملات هکری از خارج می‌شود. فقط افراد مجاز می‌توانند به ماژول‌های TAP نزدیک شوند که این کار access controlهای مطابق استاندارد را ارائه می‌دهد. spatial streamها نیز می‌توانند مطابق با مقررات حفاظت از داده‌ها کنترل شوند.

 

1

ماژول‌های Netscale 120 TAP از آر اند ام (R&M)، به مسئولان شبکه کمک می‌کنند تا به صورت بلادرنگ عملکرد زیرساخت‌های فیبر نوری را به طور کامل کنترل کنند.

 

آر اند ام (R&M) نصب ماژول‌های TAP را توصیه می‌کند و در ابتدا از آن‌ها به عنوان یک ماژول استاندارد برای کابل کشی ساختار یافته استفاده می‌کند. دکتر Thomas Wellinger می‌گوید: مونتاژ با ویژگی جدید ارزان‌تر از این است که نصب و راه اندازی آن بعدا انجام شود که می‌تواند در برخی موارد به خرابی‌های اساسی منجر شود. در صورت لزوم تجهیزات مانیتورینگ را می‌توان در حین عملیات به پورت‌ها وارد کرد.

 

مطالب مرتبط:

و اکنون مدیریت ساده تر کابل‌ها با مدیر کابل کشی تیغه‌ای Netscale یا BCM از آر اند ام
مدیریت ساده تر کابل‌ها با مدیر کابل کشی تیغه‌ای Netscale یا BCM از آر اند ام

 

 

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109