Netscale 72 از آر اند ام (R&M) | انتخابی هوشمندانه برای کمال‌گراها

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

تغییری دیگر در نسل شبکه: اترنت بدون توقف. اترنت 100 گیگابیت بر ثانیه به دنبال اترنت 10 و 40  گیگابیت بر ثانیه می‌آید. آیا مراکز داده باید پلتفرم توزیع فیبر نوری خود را یک بار دیگر تغییر دهند؟ با Netscale 72 نیازی به این کار نیست.

netscale72
عضو جدید خانواده Netscale ارتقا را به چند طریق ساده‌تر می‌کند. اول از همه Netscale 72 از فلسفه‌های کابل کشی پشتیبانی می‌کند: BASE8 (پورت‌های 3x4) و BASE12 (پورت‌های 2x6). ماژول‌های مربوطه هر دو در یک محفظه یکسان قرار می‌گیرند. این بدان معناست که مراکز داده می‌توانند از Netscale 72 بصورت مستقل از برنامه‌های کاربردی استفاده کنند. این سیستم مستندسازی خودکار پورت‌ها مبتنی بر RFID و مدیریت تصویری سفارشات کاری را ارائه می‌دهد که یک سرمایه‌گذاری آینده‌نگر محسوب می‌شود.


استفاده کامل از ظرفیت
Netscale بالاترین تراکم پورت را در صنعت ارائه می‌دهد. عضو جدید این خانواده 72 پورت را در یک واحد ارتفاع فراهم می‌کند. منطقه توزیع را می توان بهینه و متراکم استفاده کرد. هیچ فیبری بدون نور باقی نمی‌ماند. مراکز داده می‌توانند از همه کابل‌های ترانک به طور کامل در هر نسلی از اترنت استفاده کنند. به این ترتیب می‌توان معماری‌های spine-leaf عظیم را به طور کارآمد و بدون هزینه زیاد ایجاد کرد. کشوها را می‌توان در نیمه راه باز و مجهز کرد. طراحی سینی اسپلیت این کار را امکان پذیر می‌کند. تکنسین‌ها می‌توانند بر روی لینک‌های منحصر به فرد کار کنند و پروژه خود را به مراحل قابل مدیریت تقسیم کنند. نصابان گاهی مجبور می‌شوند برخی از اتصالات را در طول عملیات نصب و راه اندازی جدا کنند، کشو‌های تقسیم شده ریسک این کار و آسیب رساندن به فیبرها را در حین عملیات به حداقل می‌رسانند.


مجموعه‌ای کامل
از طراحی ماژولار سینی‌های Netscale استفاده شده است تا بتوانید در هر زمان کابل کشی را متناسب با نیازهای کسب و کار جدید ارتقا بخشید. از پروسه plug & play برای ارتقا کانکشن‌های LC برای اترنت 10 گیگابیت بر ثانیه به کانکشن‌های MPO برای اترنت 40 و 100 گیگابیت بر ثانیه استفاده می‌شود.

Netscale 72 نگرانی‌ها در زمینه کابل کشی مراکز داده از بین می‌برد. کاربران می‌توانند آزادانه نوع کابل و تعداد فیبرها را انتخاب کنند. آر اند ام (R&M) کلیه راهکارهای معمول برای اتصالات را ارائه می‌دهد: سینی‌های MPO و LC، سینی‌های اسپلایس MPO و LC، ماژول‌های MPO به LC. میکروفیبرها، میکروداکت‌ها، کابل‌ها مmini-core و ریبون می‌توانند به سینی‌های اسپلایس متصل شوند.

سنسورهای سیستم مدیریت زیرساخت R&MinteliPhy نیز در سینی‌ها جای می‌گیرند. مراکز داده از آنها استفاده می‌کنند تا پورت‌ها را بصورت متمرکز، خودکار و به صورت آنی کنترل کنند. R&MinteliPhy از مستندسازی و برنامه ریزی پشتیبانی می‌کنند. این سیستم به تکنسین‌ها در هنگام پچ کردن کمک می‌کند.

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109