مالکیت آر اند ام (R&M) در چین

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در آپریل 2019 آر اند ام (R&M) مالکیت شرکت Durack Intelligent Electric Co. Ltd.را که یک ارائه دهنده برتر محفظه‌ها برای بازار مراکز داده ماژولار است و در شانگهای چین واقع شده را، اعلام کرد.

یک تیم تخصصی با نهایت سرعت، ارزیابی مکان‌های جدید را برای تجارت در منطقه Jinshan، شانگهای آغاز کردند. مراسم افتتاحیه در اواسط ماه ژوئن، توسط شرکای تجاری و Swiss Consul General برگزار شد. به این ترتیب آر اند ام (R&M) رویکرد خود را برای ارائه راهکارهای متناسب با بازار رو به رشد مراکز داده چین و همچنین سایر کشورهای جنوب شرقی آسیا تقویت می‌کند.

 

3

 

همکاری موفقیت آمیز منجر به این مالکیت شد

Durack در سال 2004 توسط Yunhui HE تاسیس شد. تولید کننده برتر محفظه‌های مراکز داده ماژولار برای مشتریان پیشرو در بخش‌های مراکز داده مالی، دولتی، آموزشی و اجاره‌ای، به دلیل کیفیت بالا، انعطاف پذیری و همچنین توانایی ارائه راهکارهای سفارشی، در بازار داخلی جایگاه قدرتمندی را ایجاد کرده است.

 

3

 

آر اند ام (R&M) طی چند سال گذشته از همکاری موفقی با Durack برخوردار بوده است. ادغام این شرکت با گروه آر اند ام (R&M)، برآوردن نیاز بازار پرتقاضای مراکز داده را در منطقه بهبود بخشیده است. چین دومین بازار بزرگ برای کابل کشی ساختار یافته در جهان است و بازار مرکز داده در سال‌های آینده بسیار پویا خواهد بود. ارائه راهکارهای جامع با قابلیت‌ تولید محلی فرصت رشد قابل توجهی را برای آر ند ام (R&M) ایجاد می‌کند.

آر اند ام (R&M) برای تقویت حضور خود در بازار چین در ماه‌های آینده سرمایه‌گذاری‌های بیشتری انجام خواهد داد.

 

3

مراسم افتتاحیه ژوئن 2019: از چپ به راست: Yunhui HE، مؤسس Durack Intelligent Co. Ltd. - Laurent Amestoy، معاون اجرایی APAC- Olivier Zehnder، سرکنسول سوئیس- Michel Riva، مدیرعامل R&M- Sam Ho، ریئس هیئت مدیره R&M چین

 

درباره آر اند ام (R&M)
شرکت آر اند ام (R&M) یک تولید کننده جهانی پیشرو در زمینه محصولات و سیستم‌های آینده‌نگر برای ارتباطات و شبکه‌های داده است. همکاری نزدیک این شرکت با شرکای تایید شده به ارائه راهکارهایی پیشگام برای برقراری ارتباط در بخش‌های مختلف مانند شبکه‌های محلی (LAN)، شبکه‌های عمومی و مخابراتی و همچنین دیتا سنترها (مراکز داده) منجر می‌شود. این شرکت خانوادگی سوئیسی به دنبال نوآوری، کیفیت و نزدیکی به مشتریان است.

شرکت لاوان ارتباط به‌عنوان تنها نماینده رسمی شرکت آر اند ام (R&M) در ایران مفتخر است که در طراحی، اجرا و پشتیبانی مراکز داده و شبکه‌های کامپیوتری با استفاده از محصولات با کیفیت آر اند ام (R&M) توانسته پروژه‌های متعددی را تاکنون به سرانجام برساند. این پروژه‌ها از 20 سال پیش تاکنون بدون نیاز به تعویض تجهیزات همچنان در حال بهره‌برداری هستند، چراکه ما به کیفیت محصول خود اهمیت می‌دهیم.

 

 

 

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109