ارائه رهکار زیرساخت فناوری اطلاعات یک مرکز مهم ارتباط از راه دور در سایتل به کمک آر اند ام (R&M)

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 


Westin Building Exchange یک مرکز مهم ارتباط از راه دور است که در مرکز شهر سیاتل، واشنگتن واقع شده است. این ساختمان نام خود را از دفتر هتلداری Westin گرفته است که 38 سال پیش با ساخت اولین ساختمان، زادگاه خود را در آنجا ساخته بود. این مرکز همچنین محل تبادل اینترنت سیاتل (SIX) و تبادل امواج اقیانوس آرام GigaPOP در شمال غربی اقیانوس آرام است.


این مرکز دارای تعدادی اتاق meet-me در طبقه نوزدهم است که توسط حامل‌های مخابراتی و ارائه‌دهندگان خدمات اینترنتی برای اتصال متقابل شبکه‌های فردی آن‌ها استفاده می‌شود.

 

1

این حامل‌ها، (point of presence)POP ها یا نقاط حضور خود را درون رک هایی که در سراسر ساختمان پخش می شوند ، قرار می دهند و از طریق کابل کشی فیبر نوری به اتاق meet-me متصل می‌شوند و از این طریق اتصال را با زیرساخت های حامل دیگر در داخل ساختمان تسهیل می‌کنند. اتاق meet-me ساختمان Westin مرکز تسهیلات محسوب می‌شود که خریداران و فروشندگان خدمات پهن‌باند اتصال به ستون فقرات و خدمات متنوع خود را بدون نیاز به اتصالات ارائه شده توسط شرکت‌های تلفنی ارائه می‌دهند.


تاریخچه
این موضوع به سال 1980 باز می‌گردد که 4 شریک به طور مساوی با نقش های متمایز صاحب زمین، سازنده، سرمایه‌گذار و مستاجر روی کار آمدند و برای ساختن یک ساختمان اداری 34 طبقه درست در حومه منطقه مرکزی تجاری سیاتل جمع شدند. در روز جابجایی، 70 درصد ساختمان‌ها اجاره داده شد که شامل طبقه 4 تا 15 برای دفتر مرکزی هتل‌های جهانی وستین می‌شد.
بعدها، دفتر مرکزی هتل‌های وستین به جای دیگری منتقل شدند، اما نام آن همچنان بر روی ساختمان باقی مانده است. جابجایی آنها و در نتیجه خالی بودن ساختمان اتفاق خوبی بود، زیرا تعدادی از شرکت‌های مخابراتی در غرب آمریکا می‌خواستند تجهیزات خود را در ساختمان Westin در کنار GCI ، Sprint ، Western Telecom نصب کنند و در طبقه جدید نوزدهم اتاق meet-me با آنها ملاقات کنند.

در سال 2013 ، ساختمان Westin به عنوان مرکز Westin Building Exchange معرفی شد. اکنون با بیش از دویست شرکت ارائه دهنده خدمات مخابراتی، اینترنتی و خدماتی که در ساختمان مستقر هستند، Westin برای آن دسته از صنایعی که برای بخشی از تقاضای خود مانند بازی ، پخش ویدئو ، شبکه های اجتماعی ، نیاز به اتصال بیش از حد دارند و همچنین برای طیف گسترده ای از ارائه دهندگان خدمات ابری، به مکانی مطلوب تبدیل شده است. مدل خدمات مبتنی بر cloud اکنون Mainstream است که طیف گسترده ای از انتخابات مشتری را در بر می گیرد و فراتر از فضای ذخیره سازی اولیه می‌رود و داده هایی را که با مفهوم ابر متولد شده اند محاسبه می‌کند.


آر اند ام (R&M) ایالات متحده آمریکا و Westin Building Exchange

آر اند ام (R&M) با محصولات و راه حل های خود و با امکان ارائه قیمت های مقرون به صرفه و سفارشی ، محصولات با کیفیت بالا به همراه خدمات درجه یک فنی و پشتیبانی از مشتری ، به زیرساخت فناوری اطلاعات مرکز Westin Building Exchange خدمت کرده است.

 

1

 

آر اند ام (R&M) محصولات مسی و فیبر نوری را برای کلاینت‌های Colo و زیرساخت تأسیسات را با پچ‌پنل های فیبر نوری از پیش سربندی شده، ترانک ها، کارتریج های اسپلایس، کانکتورها، کاست‌ها، جامپرها، کابل‌ها و اتصالات مسی فراهم می‌کند.

Westin خط تولید محصولات متنوع و با کارایی بالای آر اند ام (R&M) مانند محفظه universal با تراکم بالا (با 288 پورت) که با Bulkhead های LC/SC فیبر نوری تک‌حالته (Single mode)، کابل‌های ریبون از پیش سربندی شده و ترانک‌های سفارشی را تحسین می‌کند.

Westin هم مانند همه کاربران دیتاسنترهای با ظرفیت بالا (Hyperscale)، به راه حلی برای داکت های متعدد و سیستم های سینی کابل خود نیاز دارد. به همین خاطر آر اند ام (R&M) تکنولوژی ریبون را معرفی کرد تا مشکلات تراکم آن ها را کم کند. در واقع آر اند ام (R&M) با داشتن پلتفرم های مخصوص ریبون و راهکارهای اتصالات با تراکم بالا، مزیت قابل توجهی را در این رقابت به وجود آورده است.

علاوه بر ویژگی‌های فراوان، پنل‌های آر اند ام (R&M) با ساختار محکم آلومینومی بسیار مورد توجه کادر فنی Westin قرار گرفته است. دسترسی به فیبر نوری Dark در کابل‌های مسی و فیبر نوری آر اند ام (R&M) آن را به یک اتاق meet-me برتر تبدیل کرده است.

محصولات و راهکارهای آر اند ام (R&M) ادامه خواهد داشت تا در Westin Building Exchange استفاده شود تا در خدمت حامل‌های منطقه‌ای باشد. این حامل‌ها شامل موارد زیر است اما فقط به این موارد محدود نمی‌شود:

AT&T، NTT America، Comcast، GTI Corporation، Level 3 Communications، XO Communications، Zayo Group، Integra Telecom، Verizon Business، Global Telecom & Technology، Alaska Communications، World Communications،Wave Broadband ، BCE Nexxia و بسیاری از موارد دیگر.

 

 

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109