مدیریت راحت‌تر شبکه با inteliPhy net از آر اند ام (R&M)

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مدیریت کابل‌ها، لینک‌ها و پورت‌ها- مواردی هستند که اکنون کاملاً می‌توانند به صورت دیجیتالی انجام شوند. ابزار مهمی که در این فرآیند مورد استفاده قرار می‌گیرد، inteliPhy net، نرم افزار مدیریت شبکه آر اند ام (R&M) است. کاربران پس از یک آموزش ابتدایی می‌توانند با این برنامه کار کنند.

1
نرم افزار inteliPhy net که به تازگی توسعه یافته است، باعث کاهش حجم کار مدیران شبکه و کنترل بهتر شبکه‌ها می‌شود. این ابزار توانایی آر اند ام (R&M) را برای مدیریت زیرساخت در ساختمان‌ها و مراکز داده توسعه می‌دهد. inteliPhy net جایگزین جداول عمومی و برنامه‌های CAD می‌شود.

این نرم افزار برای ایجاد یک رابط کاربری بسیار کاربر پسند و بی‌نیاز به توضیح تهیه شده است. حتی کاربران بی‌تجربه، بعد از یک دوره آموزش کوتاه قادر خواهند بود با آن کار کنند. inteliPhy net یک برنامه کاملاً مبتنی بر وب است و یک مرورگر مدرن تنها چیزی است که برای استفاده از همه توابع آن مورد نیاز است.


مستندسازی ، برنامه‌ریزی ، مانیتورینگ

inteliPhy net پنج حوزه کاربردی را شامل می‌شود:
• مدیریت اتصالات
• مدیریت دستگاه‌ها
• مدیریت تغییرات
• گزارش‌دهی
• مدیریت ظرفیت


inteliPhy net مخصوصاً برای مدیریت کابل کشی به ساده‌ترین شکل ممکن مورد استفاده قرار می‌گیرد. در کنار کابل‌های مسی و فیبر نوری برای شبکه داده، به کمک این برنامه می‌توان کابل کشی منبع تغذیه را نیز مستندسازی کرد. inteliPhy net با سیستم AIM مانیتورینگ R&MinteliPhy سازگار است که به طور خودکار کابل‌های پچ و اتصالات را کنترل و نظارت می‌کند.

دستگاه‌های موجود در یک مرکز داده نیز می‌توانند با inteliPhy net مستندسازی شوند. برای این منظور، یک کتابخانه قالب گسترده برای انواع رک‌های استاندارد، دستگاه‌های اکتیو و پچ پنل‌ها وجود دارد. قالب‌ها از قبل داده‌هایی مانند عملکرد، مصرف، وزن و اندازه را در خود جای داده اند. آنها همچنین حاوی اطلاعاتی در مورد کارت‌های حافظه، ماژول‌ها و اتصالات شبکه هستند.

 

1

 

تغییرات در شبکه نیز می‌توانند با شبکه inteliPhy net کنترل شوند. این برنامه وظایفی را ایجاد می‌کند، آنها را توزیع می‌کند و به موقعیت‌هایی که مسئول آن‌ها هستند می‌رساند و بر اجرای صحیح آنها نظارت می‌کند.

با گزارشات قابل تنظیم inteliPhy net، کاربران می‌توانند در هر زمانی اطلاعات خود را در مورد وضعیت عملکرد یک مرکز داده، چه به صورت جدول و چه به صورت گرافیکی و به صورت کاملاً واضح، به‌روزرسانی کنند.

مدیریت ظرفیت در inteliPhy net از کاربران در حین ارتقا و گسترش مرکز داده پشتیبانی می‌کند. براساس استفاده از ظرفیت فعلی، این نرم افزار با در نظر گرفتن معیارهایی از قبیل فضا، مصرف برق، وزن و اتصالات شبکه موجود، لیستی از رک‌ها را ایجاد می‌کند که می‌توان دستگاه‌های جدید را در آنها قرار داد.

 

برای آشنایی بیشتر با سیستم  مانیتورینگ R&MinteliPhy به لینک‌های زیر مراجعه کنید:

چگونه با استفاده از تکنولوژی RFID زیرساخت شبکه کامپیوتری خود را مدیریت کنیم؟ | R&MiteliPhy
مدیریت زیرساخت با تکنولوژی RFID | آموزش نصب دستگاه R&MinteliPhy
مانیتورینگ End-To-End صد درصد با R&MinteliPhy از آر اند ام
سیستم کنترل مانیتورینگ مراکز داده با راهکار RandMinteliPhy
ساختار سیستم R&MinteliPhy و آموزش نصب سیستم
نظارت بر پورت‌های سوئیچ و سرور شبکه | R&MinteliPhy
سیستم مدیریت هوشمند برای مراکز داده

 

 

 

 

 

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109