اتصالات هوشمند: از لبه (Edge) تا Hyperscaler

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

امروزه اهمیت حیاتی کابل‌ کشی آینده نگر بر هیچکس پوشیده نیست. اکنون به نقطه‌ای رسیده ایم که تعداد بیشتری از افراد به دیجیتالی کردن کارهای روزمره خود اهمیت می‌دهند. مقادیر داده به سرعت در حال رشد هستند و با این موضوع تقاضا برای انتقال آنها نیز بیشتر می‌شود. صنعت مرکز داده در حال رونق است. بسیاری از غول‌های فناوری با سرویس‌های ابری در حال برنامه ریزی hyperscalers‌های جدید هستند. در عین حال، راهکارهای لبه (edge) بیشتر و بیشتری و در مقیاس مراکز داده کوچک همراه (mobile micro data centers) در محل پروژه مورد نیاز است. هر کجا که نگاه کنید فناوری‌های جدید در حال پر و بال گرفتن هستند. سرعت انتقال شبکه در حال رسیدن از 100 گیگابیت بر ثانیه به 400 تا 800 گیگابیت در ثانیه است.

smart connections2


همه در مورد گسترش سیستم آنتن شبکه تلفن همراه صحبت می کنند. ارائه‌دهندگان می‌خواهند زیرساخت‌های خود را به صورت هوشمندانه گسترش دهند و در بعضی از مناطق حتی آن را با آنتن‌های سلول کوچک (small cell) تکمیل کنند تا از عهده نسل 5G برآیند. ایجاد تعادل مناسب بین سرمایه‌گذاری و نیاز مشتری ضروری است. آر اند ام (R&M) همچنین برای این منظور در حال توسعه سیستم‌های توزیع کننده جدیدی است. وقتی شهرها به شهرهای هوشمند تبدیل می شوند ، آنها نقش مهمی را برعهده دارند. شرکت آر اند ام (R&M) در سراسر جهان در پروژه‌های بیشماری از این نوع همکاری می‌کند.
در بخش اتوماسیون ساختمان، راهکارهای All over IP جایگزین امیدوار کننده‌ای برای سیستم‌های field bus هستند. کل فناوری ساختمان به صورت یکنواخت از طریق شبکه داده محلی ارتباط برقرار می‌کند. از سیستم عامل تا دستگاه‌های انتهایی، همه چیز را می‌توان با استفاده از رابط RJ45 متصل کرد. علاوه بر این اولین دستگاه‌های دارای تکنولوژی انتقال Single Pair Ethernet یا SPE در سال 2020 وارد بازار شدند. اکنون شبکه و فناوری اتصال نیز مقرون به صرفه‌تر می‌شوند. 

 

روش سرمایه‌گذاری ارزش آن را اثبات می‌کند
آر اند ام (R&M) مسیر سرمایه‌گذاری خود را ادامه می دهد. اکنون این شرکت با تصاحب شرکت چینی Durack Intelligent Electric Co. Ltd. در آپریل سال 2019، اکنون می تواند محفظه‌هایی را برای مراکز داده ماژولار خود، در درجه اول برای بازار چین ارائه دهد. در همین راستا شرکت آر اند ام (R&M) در حال ایجاد ظرفیت‌هایی برای مونتاژ این موارد به صورت محلی است. دستیابی به شرکت Optimum Fiberoptics Inc. در الکریج مریلند نیز فعالیت‌های این شرکت را تکمیل کرده و امکان دسترسی به مراکز داده واشنگتن دی سی و ویرجینیای شمالی را فراهم می‌کند. همچنین کابل‌های فیبر نوری کارخانه این شرکت در جمهوری چک در حال دستیابی به مقادیر عملکردی عالی با کانکتورهای آر اند ام (R&M) هستند. این کارخانه تنها در طی چند ماه از سال گذشته مدرن‌سازی و نوسازی شد.

از جمله موارد دیگر مشتری مداری در مرحله توسعه محصول از موارد کلیدی است که باید مورد توجه قرار گیرد. به این ترتیب راهکارهایی با قابلیت عرضه به بازار توسعه یافته ‌اند. به کمک سایت‌های توسعه جهانی و شبکه‌ای، شرکت آر اند ام (R&M) قادر است به سرعت به هر نیاز محلی واکنش نشان دهد. مطالعه موردی در مورد شریک آر اند ام، Instakom در بازار داخلی سوئیس این موضوع را کاملاً نشان می‌دهد.

آر اند ام (R&M) تعداد بسیاری زیادی از محصولات و سیستم‌های جدید آینده نگر را در سال 2019 به بازار عرضه کرده است. اکنون در سال 2020 منتظر نوآوری‌های بیشتر باشید!

 

مطالب مرتبط:

تقاضای داده بیشتر نیازمند شبکه های هوشمندتر
All Over IP در هوشمند سازی ساختمان‌ها
مانیتورینگ End-To-End صد درصد با R&MinteliPhy از آر اند ام
کابل کشی ساختمان هوشمند با R&M | قسمت اول | Power Over Ethernet
کابل کشی ساختمان هوشمند با R&M | قسمت دوم | سقف دیجیتال و Single Pair Ethernet

 

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109