مدیریت زیرساخت با راه اندازی سرویس شبکه هوشمند R&M

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

R&M در حال راه اندازی سرویس شبکه های هوشمند است. پس از آماده سازی فردی، مراکز داده می توانند همه پچ پنل ها را در مدیریت زیرساخت خودکار Data Center (DCIM) خود ادغام کنند.

 

این سرویس جدید برنامه سفارشی سازی inteliPhy Brownfield نام دارد. که به مدیران زیرساخت امکان بهینه سازی پچ پنل های لایه اینترنت اشیا را می دهد. این سرویس در سراسر جهان بی نظیر است.

لایه (اینترنت اشیا) IoT یک راه حل حسگر مبتنی بر R&M’s RFID-based است؛ به پچ پنل های موجود و پچ کابل ها مجدداً مجهز می شود و با نرم افزار مدیریت زیرساخت Data Center (DCIM) ارتباط برقرار می کند.

نرم افزار DCIM امکان مستند سازی کل شبکه و بومی سازی و شناسایی سریع اجزای شبکه را فراهم می کند. تغییراتی مانند patching به روشی کنترل شده صورت می گیرد و براساس سفارشات کاری است که در سیستم عامل DCIM ذخیره شده است. تمام داده های مربوط به زیرساخت شبکه به صورت به روز در دسترس هستند و می توانند همیشه ممیزی شوند.

 

مراکز داده

 

سفارشی سازی با مشتری

 

R&M می تواند پروژه های خاص مشتری که شامل بیش از 300 پچ پنل با سرویس inteliPhy Brownfield را انجام دهد. این سرویس دارای سه فاز است: طی یک مطالعه امکان سنجی سه هفته ای، تحلیل R&M بر این اساس بود که آیا پچ پنل ها و پچ کابل های ارایه شده توسط مشتری برای ادغام لایه (اینترنت اشیا) IoT مناسب هستند یا خیر، مرحله نمونه سازی تا شش هفته بعد با آزمایش پذیرش نمونه های اولیه در محل مشتری به پایان می رسد و به دنبال آن به صورت سری تولید می شود.

کاربران بالقوه شامل صنایع دارویی، فرودگاه ها، ادارات دولتی، بانک ها و مراکز داده های colocation هستند. به عنوان مثال، R&M یک لایه اینترنت اشیا را در کابل کشی یک گروه بزرگ دارویی ادغام کرده است تا از یک تامین کننده شخص ثالث هم در پچ پنل ها و هم از پچ سیم ها استفاده کند.

 

RM

 

بینش در زمان واقعی

 

هوشمند سازی براساس معماری شبکه های هوشمند R&M ساخته شده است. صرف نظر از کابل تأمین کننده و پچ پنل، بینش کامل شبکه را در زمان واقعی فراهم کرده و به طور مداوم هر اتصال را کنترل می کند.

کاربران از یک لایه (اینترنت اشیا) IoT سفارشی و از نرم افزار R&M DCIM inteliPhy net و همچنین inteliPhy Manage بهره مند می شوند که به عنوان بخشی از inteliPhy Brownfield Service نیز ارایه می شوند.

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109