ساخت کابل های خاص فیبر نوری تخصص ماست

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

مناسب برای پروژه شما: کابل هايی دقيقاً متناسب با کار شما که با کيفيت مخصوص R&M طراحی شده‌اند.

 در مورد کابل های فيبرنوری نبايد هيچ توافقی انجام شود. آنها در دهه های آينده مجبور به انتقال مقدار زيادی داده هستند بدون اينکه ذره ای از اين داده ها را از دست دهند. بنابراين داشتن کيفيت ساخت قابل تأييد اهميت دارد.

برای تحقيق و توسعه، کيفيت توليد قابل تأييد، به اين معنی است که فيبرهای موجود در کابل بايد بدون تنش و با در نظر گرفتن نوع تأثير مکانيکی يا اقليمی، نگهداری شوند. کارخانه کابل R&M در Děčín، جمهوری چک، با 15 گواهينامه ISO ، EN و IEC و 68 اعلاميه عملکرد، اين مدرک را ارايه می دهد.


محدوده استاندارد کابل R&M


کارخانه تحقيق و توسعه نمونه کاملی از انواع استاندارد کابل های رشته ای و بدون رشته را ارايه می دهد. برخی از محصولات برجسته آن عبارت اند از:
- کابل های FiRis برای نيازهای دقيق از نظر آتش سوزی مطابق با Cca, B2ca, EN 60332-3, EN 60331-25 and IEC 60794-1-2
- کابل های نصب لوله خشک و بدون ژل، ضد آب و کارآمد برای کابل کشی داخلی به ويژه در مناطق مرتفع
- کابل های قطره ای (application-optimized) بهينه شده (Cost-effective) برای برنامه ريزی درب منازل برای دميدن در لوله های نصب شده يا به عنوان کابل هوا
- کابل های زره پوش فولادی (Steel-armored) برای تحمل سنگين ترين بارها و همچنين محافظت در برابر حملات جوندگان که در چندين لايه ضخيم کابل های زرهی ميله پلاستيکي تقويت شده با فيبر قرار گرفته استش
- کابل هايی که مخصوص اتصالات R&M است و برای کاربردهای منحصر به فرد طراحی شده است

 

Untitled-1.jpg
ساخت و سازهای مخصوص


يکی ديگر از نيازهای معمول امروز: پروژه ها نياز به ساخت کابل، مونتاژ يا کابل های کاملاً از قبل خاتمه يافته (دارند با طول مناسب). اينجا جاييست که R&M می تواند توانايی های خود را به نمايش بگذارد، نيازهای مشتری را تأمين کند و سازه های کابلی را دقيقاً متناسب با خواسته مشتری توليد کند.

R&M به نوآوری مداوم شناخته می شود. در حال حاضر تمرکز، روی کابل ها برای روش های نصب خاص است. آن ها نصب را ساده کرده و به کاهش هزينه های نصب کمک می کنند. علاوه بر اين R&M در حال بهينه سازی ويژگی های ضربه و کشش کابل ها است.

 

تحولاتی برای بهينه سازی رفتار آتش سوزی نيز برنامه ريزی شده است. آنها به افزايش ايمنی افراد و زيرساخت ها کمک می کنند. در حال حاضر دامنه در حال توسعه است تا ساختارهای کابل را بر اساس فيبرهای 6/0 و 9/0 ميلی متر ترکيب کند.

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109