پریز ماژولار R&M برای کابل‌کشی مسی و فیبر‌نوری

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خانواده اوت لت (outlet) شرکت R&M در حال رشد و توسعه است و جمع‌آوري (assemble) آن از هميشه بيشتر و انعطاف پذيرتر است. همه اوت لت‌ها (outlets) را مي توان به صورت مدولار ترکيب کرد. آن ها کابل کشي مس يا فيبر نوري يا هر دو را با هم هدايت مي کنند.

 

يک خروجی جديد با فرمت 60x60 ميلی متر اکنون دامنه R&Mfreenet را گسترش می دهد. خروجی نصب شده روی سطح / ترازو طراحی حساس، کيفيت سوييسی و فن آوری پيشرفته نصب را در خود جای داده است. به همراه خروجی جديد 60x60، انواع خروجی Direct Attach ((DA و فيبرنوری (FO) يک خانواده کاملاً متنوع با طيف وسيعی از کاربردهای ممکن ايجاد می کنند.

 

ترکيبات بسيار زياد

همانطور که در مورد ساير اعضای خانواده اتفاق می افتد، همه دسته های آداپتور مدرن در دو نگهدارنده خروجی جديد 60x60 ميلی متر قرار می گيرند:

Cat. 6A، Cat. 8.1، LC Duplex خروجی DA که از قبل راه اندازی شده است يک قدم جلوتر می رود. همچنين از دسته های کلاسيک پشتيبانی می کند Cat. 5 و Cat. 6

 

در همه موارد، ماژول های مس و فيبر نوری می توانند به صورت جداگانه، جفت يا ترکيب کنار هم استفاده شوند. نوع فيبر نوری در قالب 60x60 از اسپلايس، breakout و کابل کشی OTO پشتيبانی مي کند. به لطف گزينه های ترکيبي، جعبه های خروجی تحقيق و توسعه می توانند به طور جهانی برای ارتباطات محلی و شبکه های داده در آپارتمانها، دفاتر، مغازه ها و اماکن تجاری استفاده شوند.

 

خروجی جديد 60x60 سطح / نصب شده متناسب با تمام قالب های استاندارد است. مي توان آن را به صفحه پايه 52 ميلي متری متصل کرد و بدين ترتيب به راحتی با ساير اعضای خانواده خروجی ترکيب می شود. خانواده خروجی انواع مختلف نصب معمول را ارايه می دهد: surface-/flush-wall-mounting با ابعاد 88x88 ،74x74 و 60x60 ميلی متر، نصب کانال با ابعاد 80x86 ميلی  متر، قالب دور 62.5 ميلی متر، surface-/flush-mounting و FLF نصب و راه اندازی ميشود.

 

چند مرحله آسان

افراد حرفه ای از ساخت آسان فروشگاه های R&M استقبال می کنند. براي مونتاژ، آنها فقط به چند مرحله و بدون پيچ يا صفحه پشتيباني نياز دارند. ماژول ها به طور خودکار درست می شوند. شيارهای داخل محفظه ماژول مستقيماً به داخل نگهدارنده می روند. فن آوری جديد نصب و توسعه توسط R&M

Direct Attach ((DA ناميده مي شود.

نگهدارنده DA با توزيع فشار 360 درجه و هدايت بدون تحمل، فشار و فشار کابل را جبران مي کند. مخاطبين و صفحه پلاگين نمي توانند کج شوند.

بدنه خروجي ها پس از نصب در ديواره باقي ميمانند. براي همه کارهاي ديگر، پنل دسترسي به جلو را امکان پذير مي کند. ماژول ها و مدارها به راحتي قابل دسترسي هستند.

 

مديريت ايمن

پاک کردن علائم مديريت شبکه را تسهيل مي کند. تعداد بالاي پنجره هاي کشويي RJ45 و برچسب موجود در درب، تخصيص واضح به شرکت کنندگان را تضمين مي کند.

از عناصر اساسي سيستم امنيتي R&M مانند آستينهاي رنگي و قفل نيز مي توان استفاده کرد. آنها امنيت بيشتري را ايجاد مي کنند.

جکهاي هر خروجي 60x60 عمودي هستند. آنها سيم پچ را مستقيم پايين ميآورند. اين باعث ميشود که کابلها بريده نشوند. عملکرد انتقال ثابت است.

R&M با ظرافت در ساخت و ساز فروشگاه بزرگي را رقم زده است. قالب و طرح خروجي ها با برنامه EDIZIOdue / Feller مطابقت دارد.

ماژول های اتصال به لطف تکنولوژی مونتاژ Direct Attach از سوی R&M میتوان با تنها يک کليد در خروجی متصل شد.

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109