تطبیق‌پذیری فوق‌العاده در فیبرنوری

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

خانواده Netscale در حال رشد است. کاربران اکنون می‌توانند برای توزیع‌کنندگان فیبر نوری و مس، منتظر متنوع‌ترین پنل با تراکم بالا در جهان یعنی Netscale 48 باشند. پلت فرم 1U پر از شگفتی است.

 

Netscale 120 با تراکم بی‌نظیر فیبر نوری خود در حال جشن گرفتن پنجمین سالروز تولد خود است و اکنون ، Netscale 48 به خانواده می‌پیوندد.

مجموعه Netscale شامل نکات برجسته بیشتری است: پلتفرم متمایل به استخراج Netscale 72 ، ماژول‌های TAP فشرده و Blade Cabling Manager برای آدرس‌دهی سوئیچ‌ها.

Netscale 48 تراکم کابل‌کشی رسانه‌های ترکیبی را افزایش می‌دهد. تا به امروز ، معمولاً دو واحد ارتفاع برای ترکیب سیستم‌های کابل‌کشی مس و فیبر نوری در یک رک استفاده می‌شد. Netscale 48 اجازه می‌دهد تا هر دو رسانه روی یک واحد ارتفاع متراکم شوند.

از LC به Cat.8

درک R&M از ماژولاری بودن باعث می‌شود Netscale 48 به همه‌کاره‌ترین پنل جهان تبدیل شود. مهم‌ترین مزایای آن عبارت‌اند از:

_ تمام چیزهایی که دارای طراحی مدرن و وسیع‌ترین محدوده اتصال برای یک پنل 48 پورت هستند، مناسب هستند مانند: LC، SC، MPO، E-2000TM و حتی به‌روزترین اتصال‌دهنده‌ی VSFF (ضریب شکلی بسیار کوچک) SN، MDS برای تجهیزات فیبر نوری.

_ تکنسین‌ها می‌توانند ماژول‌هایی را که از پیش به اتمام رسیده‌اند را تنها در چند مرحله آسان نصب و حذف کنند و فیبرهای نوری را به‌طور مستقیم روی پلتفرم متصل می‌کنند.

_کانال‌های فعال، فعال باقی می‌مانند. Netscale 48 به‌گونه‌ای طراحی‌شده است که در آن تغییرات می‌توانند بدون وقفه در شبکه را ایجاد شوند.

_ Netscale 48 برای بهینه‌سازی مدیریت شاه‌سیم و پچ کورد طراحی‌شده است. شاه‌سیم‌ها می‌توانند در پشت یا در دو طرف قرار گیرند.

_ مدیر ادغام کننده‌ی پچ‌کورد- طراحی برجسته صنعتی_ فشرده‌سازی و نظم پچ‌کوردها به شیوه‌ای محافظت‌شده را هدایت می‌کند. هدایت اشغال فضای کابل‌ها و آویزان کردن پچ‌کوردها به‌طور مرتب، مربوط به گذشته هستند.

_ ویژگی‌های شناسایی، در محفظه و روی ماژول‌ها به‌اندازه‌ی برچسب روی در آن ، بسیار واضح است که ارائه اسناد بدون خطا و کارآمد را تضمین می‌کند.

_ Netscale 48 از مدیریت خودکار زیرساخت (AIM) پشتیبانی می‌کند. میله‌های حسگر سیستم مدیریت خودکار زیرساخت R&M inteliPhy قابلیت اتصال داغ را دارند و می‌توانند در حین کار مجدداً مقاوم‌سازی شوند.

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109