R&M NEW FTTH BOX

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

برزیل قصد دارد دسترسی فیبر نوری را با سرعت هرچه بیشتر، به همه خانه های مسکونی برساند. صنعت مخابرات این کشور در حال سرمایه ‌گذاری ‌های عظیمی است که می توانند با استفاده از راهکار R&M، ادوات مناسب تری را جایگزین کنند.

 

در واقع می توان گفت هیچ کشوری در جهان به این اندازه از اینترنت استفاده نکرده است تا جایی که مخابرات این کشور تقاضا برای خدمات اینترنتی را اینگونه نامگذاری کرده است: " پدیده اینترنتی برزیلی ". با توجه به اینکه موضوع مطرح شده برای ده سال پیش است ولی همچنان میزان تقاضا تاکنون رو به افزایش بوده است. این کشور به شبکه ‌هایی با پهنای باند بیشتری از فیبر نوری نیاز دارد در نتیجه مخابرات میلیاردها دلار برای گسترش شبکه های فیبر نوری سرمایه‌گذاری می‌کند. براساس آمار ارائه‌ شده از سوی مرجع نظارتی Anatel ، در اواسط سال ۲۰۲۰، سه عرضه کننده بزرگ دسترسی FTTH را به ۲۲.۵ میلیون خانوار ( خانه‌ ها ) ارائه کردند.

R&M برزیل با یک جعبه توزیع کننده جدید FTTH و نصب آسان در فضای باز به برقراری ارتباط تلفن ها کمک بسزایی می کند: این پروژه یک پایانه RIO با نام Optica Inter حقیقی است .

جعبه با توجه به چالش های روزانه نصب کنندگان در شهرهای برزیل طراحی شده است. همچنین برای سایر بازارهایی که به توزیع کنندگان کوچک FTTH قوی، ابتدایی و کاربردی نیاز دارند، مناسب است. نقاط قوت تعیین کننده CTO RIO: ساخت، مونتاژوتکمیل است.

جعبه ساخته شده از پلاستیک PC + ABS در برابر ضربه، حرارت ، ضد آب و سازگار با کلاس محافظ IP67 بسیار مقاوم است. همچنین برای آب و هوای گرمسیری ایده آل است. جعبه محرمانه (231x296 mm) تقریباً درهرجای محیط بیرونی قابل استفاده است. CTO RIO برای مونتاژ در دکل‌ها، ارتفاع و نمای خارجی ساخته شده ‌است، اما می‌تواند در دودکش ، زیرزمین و غیره نیز مورد استفاده قرار گیردو بدون ابزار خاص می توان آن را در هر جایی متصل کرد.

نصب کننده ها می تواننداجزای کار شده بر روی جعبه را بدون برداشتن جعبه با یک حرکت دست، ادغام کرده و سپس از روی جعبه بردارند. این سینی شامل کابل، فیبر، سینی اتصال، شکاف دهنده و اتصالات plug از توزیع‌کننده FTTH می‌باشد. به لطف two - part concept، گروه های نصب می توانند کار را به اشتراک بگذارند. یک تیم روی زمین کار می‌کند ، و کابل کشی را به پایان می‌رساند. در همین حال، تیم دیگر جعبه را در بالای دکل مونتاژ کرده و سپس آن را درون قاب جعبه می‌گذارد.

این جعبه‌ برای تکمیل و به عنوان راهکار تردد برای شبکه مناسب است. قاب های آن به هفت رنگ مختلف تقسیم می شود. این امر شناسایی ساختمان‌ها، خیابان‌ ها و مشترکان را راحت می‌کند.

ظرفیت CTO RIO

در کنار پنج ورودی کابل ، فضای کافی برای سه توزیع کننده کوچک با حداکثر 16 اتصال دهنده (SC ، E-2000 ™ یا LC Duplex) و 48 اتصال وجود دارد که چندین تنظیم را با کابل کشی متعادل و نامتعادل امکان پذیر می کند. این محدوده شامل یک کابل با قطره مناسب ۱۶ خروجی کابل است و درنسخه ‌های از پیش خاتمه یافته بکار رفته‌ است.

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109