Polaris boxهای شرکت آر اند ام (R&M)

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شرکت آر اند ام (R&M) اندازه‌های متنوعی از (Polaris boxها) را برای شبکه‌های فیبر نوری ارائه می‌دهد. فرقی نمی‌کند که برای یک خانه باشد یا برای یک مجتمع ساختمانی. تأمین کنندگان FTTH از این تنوع استفاده می‌کنند تا انعطاف پذیری پیشنهادات خود را متناسب با نیازهای محلی گسترش دهند. پلاریکس باکس جدید (Polaris-box 4) در کوچکترین فضاها جای می‌گیرد و فضای خالی موجود در خانواده Polaris-box را پر می‌کند. ساکنان مناطق روستایی مانند صاحبان ویلاها و آپارتمان‌ها و مستأجرین در مجتمع‌های ساختمانی بزرگ در یک شهر از فیبر به خانه (FTTH) هیجان زده هستند. ارائه دهندگان FTTH به دنبال راهکارهای بازار محور هستند تا برای هر ابعاد و اندازه‌ای متناسب باشند.


محدوده ارائه سرویس باید بتواند توسعه یابد تا مشترکین، سرویس‌ها و برنامه‌های جدید بتوانند بعداً به آن متصل شوند. کابل کشی فیبر نوری برای املاک مسکونی، اداری و صنعتی در حال افزایش است و این چیزی است که در همه پیش‌بینی های انجام شده برای 5 سال آینده تأیید شده بود. این یعنی تراکم دسته‌بندی فیبرها و پورت‌ها باید در محدوده ارائه خدمات افزایش یابد.

فناوری‌های پهنای باند، برنامه‌های کاربردی و توپولوژی‌ها ممکن است تغییر کند. در چنین شرایطی نصب باید قابلیت ارتقا داشته باشد. به همین دلیل سربندی فشرده و انعطاف‌پذیر فیبر نوری برای اسپلایس کردن، پچ کردن و به کار بردن در اسپلیترها صدر لیست درخواست‌ها قرار دارد.

به طور همزمان سربندی شبکه نباید در بالاترین حد باشد. در واقع اپراتورهای شبکه می‌خواهند به اندازه ای که یک ساختمان یا ملک مسکونی می‌تواند در خود جای دهد، سرمایه‌گذاری کنند. فیبرهای اضافی و اتصالات بلااستفاده منجر به بازده عملیاتی بیشتر نمی‌شوند.

6


FTTH به معنای منعطف بودن است

لیستی که برای الزمات این مسیر وجود دارد به هیچ وجه کامل نیست. این نشان می‌دهد که پلتفرم‌های کابل کشی برای Fiber to the Home باید نسبتاً انعطاف پذیر باشند. واقعیتی که باعث ایجاد سوال می‌شود این است که آیا بستر چند منظوره ای برای پوشش همه جانبه شرایط وجود دارد؟ پاسخ آر اند ام (R&M) به این سوال دامنه متنوع پلاریس (Polaris) است که مسیر مشخصی را به سوی آینده کابل‌ کشی FTTH نشان می‌دهد.

این پلتفرم تمام توپولوژی‌های شبکه دسترسی معمول را در بر داشته و اتصالات آینده نگر ساختمان‌ها در تمام ابعاد را در نظر می‌گیرد چراکه در انواع محوطه‌ها می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. از یک واحد مسکونی گرفته تا خانه‌ها، مجتمع‌های ساختمانی وسیع و املاک مسکونی از جمله این موارد هستند.

پلاریس‌ها شامل 5 نوع هستند. کوچکترین نوع آنها Polaris-box 4 است که تا 4 اشتراک FTTH و بزرگترین نوع آن Polaris-box 36 است که تا 72 اشتراک ارائه می‌دهد. در داخل ساختمان، پلاریس باکس‌ها برای استفاده به عنوان ورودی‌های ساختمان، رایزرها، توزیع کننده‌های طبقه و پریزهای سربندی فیبر نوری در دفاتر و آپارتمان‌ها مناسب هستند.


هر آنچه برای FTTH لازم است

پلاریس باکس‌ها هر آنچه را که اپراتورهای شبکه در محل پروژه به آن نیاز دارند در خود جای می‌دهند که شامل کابل‌های drop و پچ کوردها، فیبر ذخیره، ماژول‌های فیبر برای سینی‌ها، اسپلایس، اسپلیتر و کانکتورها می‌شوند. اصل ماژولار این باکس‌ها باعث می‌شود که به تدریج عرضه فیبر نوری متناسب با نیازهای محلی باشد.

در مورد سه مدل بزرگتر، اجزای عملکردی در قسمت جلویی و پشتی روی یک سینی فیبر محوری قرار گرفته اند. آداپتورها، سینی‌های اسپلایس و اسپلیترها به راحتی مونتاژ می‌شوند. طول اضافی فیبرها و کابل‌های drop در دستگاه ذخیره می‌شود.

کابل‌ها را به سرعت می‌توان در شکاف‌های مهر و موم شده قرار داد و دیگر مانند باکس‌های قدیمی نیازی به بندکشی آنها وجود ندارد. ورودی کابل‌ها الزامات کلاس حفاظتی IP65 را برآورده می‌کنند.

 

مناسب برای کوچکترین فضاها

Polaris-box 4 اکنون به عنوان کوچکترین عضو خانواده وارد بازار شده است. ابعاد آن باعث می شود تا در کمترین فضاها جای بگیرد. این نوع جمع و جور برای همه کاربردها مناسب است.
ویژگی‌های اصلی شامل یک سینی فیبر برای دوازده اتصال اسپلایس است، صرف نظر از این که اسپلایس‌ها ANT/crimp یا HS/shrink باشند. برای اتصالات plug، می‌توانید یک آداپتورفیلد برای دو یا چهار کانکتور SC، LC-D یا E-2000 انتخاب کنید.

آنچه در مورد باکس سربندی قابل‌توجه است این است که فضای کافی در زیر سینی اول برای ذخیره فیبر اضافی وجود دارد. در صورت لزوم سینی فیبر دوم را می‌توان فقط در چند مرحله و به آسانی اضافه کرد. حتی پنل‌های آداپتور به صورت اختیاری می‌توانند اضافه شوند. این طراحی امکان دسترسی مستقیم به کلیه فیبرها را فراهم می‌کند که عملیات نصب و راه اندازی و ارتقا را آسان می‌کند.

تجهیزات شامل محل ذخیره‌سازی فیبرها برای لوزتیوب‌هایی با فیبرهای چندتایی و محافظ فیبر است که توسط یک پوشش برای سینی فراهم شده است. مسیریابی مجزا برای فیبرهای 900 و 250 میکرونی با یک شعاع خمش ملایم از وارد شدن فشار و تنش به فیبر جلوگیری می‌کند. قابلیت تحمل فشار، امنیت کابل‌ها و میکروداکت‌های قدیمی را تضمین می‌کند.


برای 4 تا 72 اشتراک

Polaris-box 4: ابعاد 14.5 x 22.5 x 6.3 cm – قابلیت مونتاژ: آداپتورهای 2/4 ، اسپلایس‌های 12/24، 2 اسپلیتر (نسبت تقسیم 1:4). برای حداکثر چهار مشترک مناسب است.

 6

 

Polaris-box 6: ابعاد x 28.5 x 6.3 cm 19.7 – قابلیت مونتاژ: 6 آداپتور، 12/60 اسپلایس، 3 اسپلیتر (نسبت تقسیم: 1:8). قابلیت اتصال 48 اسپلایس اضافی با سینی‌های 4 FMTS. برای شش مشترک مناسب است.

 6

 

Polaris-box 16:   ابعاد  21.7 x 31 x 11 cm – قابلیت مونتاژ: آداپتورهای 16/24، 24 اسپلایس، 2 ماژول اسپلیتر LGX از پیش سربندی شده، 3 اسپلیتر (نسبت تقسیم 1:8 یا 2:8) برای 16/24 مشترک مناسب است.

 

6

 

Polaris-box 24: ابعاد 26.3 x 37.1 x 15 cm- قابلیت مونتاژ: 24 آداپتور، 144 اسپلایس، 6 اسپلیتر (نسبت تقسیم: 1:8)، 12 عدد Tray Position Units یا TPU برای سینی‌های اسپلایس یا اسپلیتر و سینی‌های فیبر. ورودی کابل برای 8 کابل round یا کابل drop برای 48 مشترک مناسب است.

6

 

Polaris-box 36: ابعاد 33 x 45 x 15 cm - قابلیت مونتاژ: 36 آداپتور، 288 اسپلایس، 9 اسپلیتر (نسبت تقسیم: 1:8)، 24 عدد Tray Position Units یا TPU برای سینی‌های اسپلایس یا اسپلیتر و سینی‌های فیبر. ورودی کابل برای 12کابل round (قطر 16 میلی‌متر) یا کابل drop برای 72 مشترک مناسب است.

 

6

 

 

 

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109