انتقال موفقیت آمیز دیتاسنتر در هفت مرحله

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

یک راهنمای عملی برای کمک به کاربران برای کسب اطلاعات از برنامه ریزی، مشخصات طراحی زیرساخت‌های فیزیکی و جنبه‌های استراتژی که باید قبل از انجام انتقال موثر به دیتاسنترهای مکان یابی مورد توجه قرار گیرد.

کتاب راهنمای جدید مهاجرت از محل، ارائه شده توسط کمپانی R&M ، مطالعه ویژه ای را برای مدیران دیتاسنتر و همچنین مدیران فناوری اطلاعات و ارتباطات فراهم می کند. R&M به عنوان یک شریک اختصاصی و مشاور قابل اعتماد برای شبکه‌ها در سرتا سر جهان، بهترین روش‌ها را برای استقرار زیرساخت‌های دیتاسنتر میداند و از به اشتراک گذاشتن این دانش بسیار خوشحال است.

این کتابچه راهنما به هفت فصل تقسیم شده که موضوعات زیر را شامل می شود:

- درک نیازها و برنامه‌ریزی برای پروژه

- دارایی و موجودی برنامه

- تنظیم چارچوب و انتشار RFP

- برنامه‌ریزی زیرساخت‌های جدید

- اقدامات قبل از مهاجرت

- مهاجرت

- اقدامات پس از مهاجرت

pic1

ساختمان‌های جدید در ساحل شرقی ایالات متحده افتتاح شد

به دنبال خرید شرکتOptimum Fiberoptics در الکریج، MD، در سال 2019، کارخانه مدرنیزه شد و در ابتدای ژوئن سال 2020 افتتاح شد. با استفاده از رویداد مجازی «Open House». مراسم به محض لغو قوانین پاندمی برای کرونا، برگزار می‌شود.

این کارخانه در الکریج راه حل‌های خاص مس و فیبر نوری را با کیفیت و ویژه مشتری، ارائه می‌دهد و سهم بسزایی در گسترش بیشتر دامنه محصولات محلی، جهانی و سفارشی در آمریکای شمالی خواهد داشت. در سال جاری، تمام جنبه‌های تجربه مشتریان در سراسر ایالات متحده، یکپارچه می شوند تا خدمات استثنایی برای شما فراهم کنند.

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109