در راه رسیدن به ارائه دهنده فضای ابری طراز اول

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

ESDSیکی از ارائه دهندگان پیشرو برای خدمات مراکز داده و راهکارهای مدیریت شده در هند است. ESDS که در سال 2005 توسط آقای Piyush Somani، یکی از اعضای برجسته و مشهور انجمن رایانش ابری محاسبات ابری تأسیس شده است. این شرکت با هدف ساختن آینده‌ای غیرقابل توقف و روشن‌تر در سطح جهانی، سازمان‌ها را قادر می‌سازند تکنولوژی‌های پیشرفته را پذیرفته و زمان ازکارافتادگی را کاهش دهند.

 

ESDS با مهارت در ارائه خدمات مرکز داده و میزبانی فضای ابری مدیریت شده در تلاش برای تبدیل شدن به ارائه دهنده شماره 1 خدمات ابری هند است که این خدمات عبارت‌اند از: میزبانی فضای ابری و ابرهای مشترک eNlight ، تکنولوژی‌های پیشرفته مانند هوش مصنوعی (AI)، یادگیری ماشین (ML)، اینترنت اشیاء (IoT) داده‌های بزرگ (big data)، میزبانی بازیابی فاجعه در فضای ابری، خدمات بانکی دیجیتال، میزبانی SAP HANA و موارد دیگر. این خدمات مرسوم با پشتیبانی فنی عالی پشتیبانی می‌شوند که به ESDS کمک کرده است با مشتریان خود روابط خوبی برقرار کند.

متخصصان با تجربه پشتیبانی در ESDS قابلیت‌های فنی چشمگیری در مدیریت سیستم‌عامل‌های مختلف، پایگاه‌های داده و برنامه‌هایopen-source دارند.ESDS همچنین صلاحیت خود را برای پشتیبانی از همه برنامه‌های کاربردی توسعه یافته با استفاده از تکنولوژی‌هایopen-source و همچنین چند برنامه بازمانده از SAP و Oracle گسترش داده است. ESDS به صنایع مختلفی مانند بانکداری و امور مالی، امور بهداشتی و درمانی، آموزش، انرژی و آب و برق، کشاورزی، تولید، فناوری اطلاعات (IT)، سرگرمی و رسانه، سفر و گردشگری، مخابرات، دولت و تجارت الکترونیک خدمت می‌کند.

 

بهترین گزینه برای رفع نیازهای شبکه

ESDS برای تأمین نیازهای شبکه خود، آر اند ام (R&M) را در نظر گرفت و تیم IT خود را برای بازدید از دفتر و تأسیسات تولیدی این شرکت در هند فرستاد. پس از تجزیه و تحلیل دقیق، تیم فناوری اطلاعات ESDS متقاعد شدند که کابل کشی آر اند ام (R&M) بهترین گزینه برای رفع نیازهای شبکه آن‌ها است. راهکار شبکه آر اند ام (R&M) سازگار با آینده است، سرعت انتقال بسیار خوبی را ارائه می‌دهد و باعث صرفه‌جویی در فضا می‌شود. فاکتورهای دیگری که مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفتند و ESDS را متقاعد کردند عبارت‌اند از: قابلیت مدیریت ساده و کاربرپسند، فرایند تولید، کیفیت محصولات و راهکارهای امنیتی آر اند ام (R&M).

آر اند ام (R&M) پچ کوردهای Cat.6 EL و راهکارهای MPO و مسیریابی کابل خود را ارائه داد. شبکه آر اند ام (R&M) می‌تواند اتصال به شبکه با کارایی بالا را تضمین کرده و انتظار اتصالات بدون وقفه را دارد. ESDS تحت تأثیر محصولات و راهکارهای ارائه شده توسط آر اند ام (R&M) قرار گرفت و مشتاقانه منتظر همکاری‌های آینده است.

 

آقای Sajiv Nair ، سرپرست خدمات امنیتی مدیریت شده ، عملیات شبکه و مدیریت مرکز داده ، ESDS هند در این خصوص گفته است:

«آر اند ام (R&M) به ما کمک کرده است تا یک شبکه ایمن با قابلیت انتقال داده سریع‌تر داشته باشیم. ما می‌توانیم به راهکار ارائه شده توسط آر اند ام (R&M) تکیه کنیم و این به ما امکان می‌دهد تا یک شبکه آینده‌نگر نیز داشته باشیم.»

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109