نرم افزار جدید inteliPhy برای مدیریت زیرساخت های مراکز داده

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

با نرم افزار جدید inteliPhy net، مزاکز داده آگاهی 100 درصدی از کابل کشی و شبکه خود پیدا می‌کنند. اما آر اند ام (R&M) به بیشتر از این‌ها فکر می‌کند و چندین عملکرد دیگر را یکپارچه می‌سازد.

مدیریت زیرساخت در مرکز داده؟ این کار مانند یک کار قهرمانانه در یک جنگل غیر قابل نفوذ به نظر می‌رسد. اما چه کسی باید درباره مدیریت زیرساخت‌ها بیشتر از ارائه دهندگان راهکارهای زیرساختی مانند آر اند ام (R&M) بداند؟ مشتریان آر اند ام (R&M) که به inteliPhy اطمینان می‌کنند از این درک بهره‌مند می‌شوند.
 در کنار مستندسازی کلیه اتصالات موجود در مرکز داده، این نرم افزار از مدیریت ظرفیت نیز پشتیبانی می‌کند. عملکرد آن باعث می‌شود با استفاده از معیارهای خاص بهترین مکان را برای نصب دستگاه های جدید پیدا کنید. تصاویر گرافیکی استفاده فعلی از مرکز داده را تجسم می کنند. ایمیل‌هایی به صورت خودکار تولید می‌شوند و در مورد عامل اختلال هشدار می‌دهند.
مدیران شبکه می توانند از تابع گزارشگیری استفاده کنند تا ثابت کنند که آنها از منابع به صورت بهینه استفاده کرده و کیفیت، سازگاری و الزامات خدمات را برآورده می‌سازند.

 

داده های تعریف شده توسط کاربر

مدیران می‌توانند داده های تعریف شده توسط کاربر مانند شماره موجودی‌ها، مدت وارانتی یا اسناد تعمیر و نگهداری را در دستگاه‌های جداگانه ذخیره کنند. شبکه inteliPhy از این داده ها برای شناسایی خودکار دستگاه هایی که قرارداد وارانتی آنها به زودی منقضی می‌شود، استفاده می‌کند. تمپلیت‌ها از قبل داده‌هایی مانند عملکرد، مصرف، وزن و سایز را در خود جای داده اند. آنها همچنین حاوی اطلاعاتی در مورد کارت‌ها ، ماژول‌ها، اتصالات شبکه و منابع تغذیه هستند.
موجود دائماً چک می‌شود
محل دخیره سازی پچ کوردها، سرورها، سوئیچ ها و اشیاء دیگر را می توان به صورت دیجیتالی با شبکه inteliPhy net  مشخص کرد. گزارش های ذخیره سازی از پیش تعریف شده دائماً اطلاعات مربوط به موجودی را ارائه می‌دهند. inteliPhy net به محض اینکه اطلاعات مربوط به موجودی‌ها از یک مقدار معین کمتر شود، ایمیل  ارسال می‌کند.
تغییرات کنترل شده
inteliPhy net  به استفاده از دستورالعملهای کاری ساختار یافته برای کنترل تغییرات و فرآیندهای تعمیر و  نگهداری توسط شرکت‌ها، اداره‌ها و تیم‌ها کمک می کند و تأیید می کند که این دستورالعمل‌ها به درستی اجرا شده اند یا نه.

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109