خنک، بی صدا، آماده برای استفاده | EdgeGo پلتفرم جدید R&M برای مراکز داده میکرو و Edge Computing

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

با EdgeGo از آر اند ام (R&M)، شرکت‌ها به طور خودكار زیرساخت‌های مرکز داده را تهیه می‌کنند. رک های آماده برای اتصال، نیاز به ساختن اتاق سرور را از بین می‌برد.
آر اند ام (R&M)، توسعه دهنده و ارائه دهنده سیستم‌های کابل‌کشی برای زیرساخت‌های شبکه‌ با کیفیت بالا، واقع در Wetzikon سوئیس، در حال ساخت یک مرکز داده (دیتا سنتر) میکروی آماده برای اتصال (Ready-for-connection micro data center) است. این سیستم EdgeGo Basic نامیده می‌شود و به زودی به عنوان یک پلتفرم برای تامین زیرساخت‌های Edge Computing (محاسبات لبه) استفاده می‌شود. 

کمپانی آر اند ام (R&M) با استفاده از EdgeGo، از ترند فعلی برای ایجاد زیرساخت‌های مرکز داده فشرده با کارایی بالا بر روی لبه ابر (the edge of the cloud) پشتیبانی می‌کند. در اینجا تامین‌کنندگان، شرکت‌ها، خدمات و شهرها در سراسر جهان در حال نصب تعداد زیادی از مراکز داده‌ لبه (Edge data center) اضافی هستند. این به این معنی است که آن‌ها در حال ایجاد فضای ابری، با یک عملکرد محاسبه ای مستقل هستند.

EdgeGO Rack

 

پردازش حجم عظیمی از داده‌ها در سایت

مشتریان مختلف شبکه به تجهیزاتی نیاز دارند تا کاربردهای امنیت، زمان و موارد حیاتی شرکت و همچنین استفاده از پهنای باند با حجم بالا را اداره کند. اگر قرار باشد که حجم عظیمی از داده ها بدون وقفه پردازش شوند، مسیر انتقال به مراکز داده با ظرفیت بالای (Hyperscale) مرکزی، اغلب بسیار طولانی و گران قیمت است. موارد استفاده از  Edge Computing (محاسبات لبه) شامل خدمات 5G، خودران‌ها و تولید، هوش مصنوعی برای ساختمان‌ها و ماشین آلات، تکنولوژی پزشکی، تجارت، واقعیت افزوده، بلاکچین، شهر هوشمند و شبکه هوشمند است.

آر اند ام (R&M) معتقد است که راه‌حل‌های Edge (لبه) می‌توانند در تولید شرکت‌های صنعتی در ساختمان های اجاره ای مورد استفاده قرار گیرند که باعث می‌شود به برنامه‌ریزی قبلی و ادغام اتاق سرورهای اضافی به raised floor ها و اجزای پیچیده تر نیاز نباشد. علاوه بر این امکان حرکت و جابجایی با استفاده از تکنولوژی EdgeGo وجود خواهد داشت زیرا به راحتی می‌توان آن را کنده و جابجا کرد. از این تکنولوژی می‌توان در زمینه‌هایی همچون تجارت، بانک‌ها، شرکت‌های حقوقی، بیمارستان‌ها، مقامات و صنعت حمل و نقل و همچنین ارتش استفاده کرد.

 

مشخصات فنی این تکنولوژی

کمپانی آر اند ام (R&M) محفظه EdgeGo را به محافظ صدا، خنک کننده و دوربین امنیتی تجهیز می‌کند. کاربران می‌توانند کابل کشی و تجهیزات IT مورد نیاز را اضافه کنند و بلافاصله مرکز داده‌های میکرو را اداره کنند.

EdgeGO Rack

EdgeGo یک رک با ارتفاع 42 یونیت است که یک کابینت ضد صدا است. EdgeGo نویز تجهیزات اکتیو را تا 13dBA  کاهش می‌دهد. این 99.9 درصد از انشعابات معمولی دستگاه‌های IT را شامل می‌شود. این بدان معنی است که EdgeGo به ویژه برای محیط‌های حساس به نویز مناسب است. یک کنترل کننده دما سرعت فن‌ها را به طور مرتب کنترل می‌کند. خنک‌کننده active به عملکرد 12 کیلو وات می‌رسد. ظرفیت خنک کننده Passive نیز 2.75 کیلو وات است.

 

درباره آر اند ام (R&M)

شرکت آر اند ام (R&M) یک تولید کننده جهانی پیشرو در زمینه محصولات و سیستم‌های آینده‌نگر برای ارتباطات و شبکه‌های داده است. همکاری نزدیک این شرکت با شرکای تایید شده به ارائه راهکارهایی پیشگام برای برقراری ارتباط در بخش‌های مختلف مانند شبکه‌های محلی (LAN)، شبکه‌های عمومی و مخابراتی و همچنین دیتا سنترها (مراکز داده) منجر می‌شود. این شرکت خانوادگی سوئیسی به دنبال نوآوری، کیفیت و نزدیکی به مشتریان است.

شرکت لاوان ارتباط به ‌عنوان تنها نماینده رسمی شرکت آر اند ام (R&M) در ایران مفتخر است که در طراحی، اجرا و پشتیبانی مراکز داده با استفاده از محصولات با کیفیت آر اند ام (R&M) توانسته پروژه‌های متعددی را تاکنون به سرانجام برساند. این پروژه‌ها از 18 سال پیش تا کنون بدون نیاز به تعویض تجهیزات همچنان در حال بهره‌برداری هستند، چراکه ما به کیفیت محصول خود اهمیت می‌دهیم.

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109