درباره برنامه کلاب هاوس بیشتر بدانیم

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

در این اپلیکیشن بر خلاف سایر شبکه‌های اجتماعی تنها می‌توانیم از صوت برای برقراری ارتباط استفاده کنیم.

 

در حال حاضر این برنامه ی مبتنی بر صدا ، برای همه مراجعه کنندگان به طور قانونی بازشده است.

اخیراً درباره Clubhouse چیزهای زیادی می شنوید شاید بتوان تا حدی ورود ایلان ماسک (ثروتمندترین مرد جهان) به یک اتاق کلاب هاوس در ژانویه 2021 ، را یکی از دلایل مورد توجه قرار گرفتن این برنامه دانست که به دنبال آن بیل گیتس نیز وارد کلاب هاوس شد و این روند هم چنان ادامه پیدا کرده است.

تصور کنید برنامه ای در تلفن خود دارید که به شما امکان می دهد مکالمه های زنده دیگران را گوش دهید، اما این کار به صورت مخفیانه نخواهد بود.

در واقع افرادی که داخل چت صوتی هستند می خواهند تا صدای آنها شنیده شود، در خلال این صحبت ها ممکن است به شما فرصت مکالمه در چت صوتی نیز داده شود.

 

کلاب هاوس (Clubhouse) چه زمانی راه اندازی شد؟

کلاب هاوس (همراه با COVID در ایالات متحده) در مارس 2020 راه اندازی شد.

به دلیل انحصاری بودن برنامه در اوایل راه اندازی آن همانند باشگاه های دنیای واقعی، افراد فقط با دعوتنامه عضو می شدند. در روزهای ابتدایی استفاده از برنامه، این اپلیکیشن یک جامعه کوچک متشکل از سرمایه داران کاری بود.

سپس شرکتی که به عنوان پشتیبان کلاب هاوس است - Alpha Exploration Co - پس از دو ماه فعالیت، دوازده میلیون دلار سرمایه را از آندرسن هوروویتز دریافت کرد. در آن زمان کلاب هاوس Clubhouse)) فقط هزارو پانصد کاربر داشت. این شرکت به سرعت یکصد میلیون دلار ارزش پیدا کرد. درارزیابی کلاب هاوس در آوریل 2021قیمت این پلتفرم به چهار میلیارد دلار رسید.

 

برنامه Clubhouse را از کجا می توان دریافت کرد؟

Clubhouse در iOS و Android در دسترس قرار گرفته است. این اپلیکیشن از سال گذشته در iOS راه اندازی شد و این شرکت در اوایل ماه May عرضه Android را فقط برای ایالات متحده آغاز کرد و اکنون در سراسر جهان نیز در سیستم عامل Android ارایه می شود. بارگیری نسخه Android در کمتر از دو هفته از یک میلیون عبور کرد.

 

آیا می توان بدون دعوت در برنامه Clubhouse ثبت نام کرد؟

از 21 ژوئیه 2021 ، هر کسی که دارای آیفون یا تلفن هوشمند دارای Android باشد می تواند به چت روم های صوتی آن دسترسی پیدا کند.

 

نماد برنامه چیست؟

در حالی که Clubhouse یک لوگوی رسمی دارد ، اما ترجیح داده است که یک پرتره سیاه و سفید همیشه در حال چرخش روی صفحه نمایش تلفن هوشمند نیز داشته باشد. در واقع هر شخصی که کاربر واقعی Clubhouse باشد و تأثیر مهمی در سیستم عامل گذاشته باشد، یا حداقل کسی است که معتقد است در Clubhouse درک عمیقی از آنچه انجام می دهد دارد، می تواند به عنوان نماد جدید نمایش داده شود. هر آیکون با به روزرسانی عمده برنامه تغییر می کند.

برخی Clubhouse را به خاطر انتخاب این طراحی برای از بین بردن یکنواختی لوگوی اپلیکیشن های گوشی تحسین کرده اند، اما برخی دیگر فکر می کنند که با تغییر آیکون ، یافتن برنامه در تلفن سخت می شود.

تا به امروز ، کلاب هاوس هشتمین فرد شاخص خود Drue Kataoka  فعال اجتماعی و هنرمند تجسمی، را به نمایش گذاشته است. آیکون های قبلی شامل Axel Mansoor ، Bomani X، Erika Batista و Espree Devora و... بودند.

 Clubhouse

برای ثبت نام درClubhouse نیاز به ورود چه اطلاعاتی داریم؟

شما (از نظر تئوری) باید شماره تلفن و نام واقعی خود را به Clubhouse بدهید. لینکی از طریق پیام کوتاه دریافت خواهید کرد و به شما می گوید از joinclubhouse.com/app بازدید کنید که به وسیله آن شماره وارد سیستم شوید.

اگر نمی خواهید از ابتدا نمایه ای تنظیم کنید، حساب Twitter خود را به Clubhouse پیوند دهید. می توانید عکس نمایه توییتر خود را نیز با کلاب هاوس ست کنید. همچنین می توانید مخاطبین خود را به هم پیوند دهید تا پیدا کردن افراد برای پیگیری راحت تر باشد. پس از ورود به سیستم ، آدرس ایمیل خود را با سرویس تأیید کنید تا در صورت بروز مشکل ، آن را به عنوان روشی برای اتصال مجدد داشته باشید.

 

قرار است در Clubhouse به چه چیزی گوش دهیم؟

وقتی وارد اپلیکیشن شدید داخل برنامه صفحه ای پر از موضوعات گفتگو را برای دنبال کردن به شما ارائه می شود، از ورزش گرفته تا فناوری و موارد دیگرکه می توانید آنها را دنبال کنید. هرچه مباحث و افراد بیشتری را دنبال کنید ، به احتمال زیاد پیشنهاداتی برای اتاقی متناسب با خواسته هایتان دریافت خواهید کرد.

 

چند نفر می توانند در مکالمه حضور داشته باشند؟

محدودیت فعلی 5000 نفر در هر اتاق کلاب هاوس است.

 

آیا فقط شنونده هستیم؟

خیر، هرکسی که در چت روم صوتی قرار دارد و به آن گوش می دهد می تواند "دستی بلند کند". بستگی دارد مجری اتاق بخواهد به آنها اجازه صحبت دهد یا نه.

 

چگونه می توان از کلاب هاوس خارج شد؟

پیش ازاین شما باید ایمیل "support @ alphaexplorationco.com" را به Clubhouse ارسال می کردید ، اما به دنبال شکایت کاربران ، اکنون می توانید با رفتن به تنظیمات، حساب خود را غیرفعال کنید.

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109