ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

با افزایش سرعت شبکه بسیاری از ابزار ها به دستگاه های نسل جدید و کابل کشی که از پهنای باند بالاتر پشتیبانی کند، همچنین مراکز داده، سرویس ابری، اپلیکیشن Telco و سازماندهی OEM نیاز دارند.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تکنولوژی Single Pair Ethernet یا SPE پایه ای برای همه ی اتصالات مبتنی بر اترنت ایجاد کرده و ارتباطات دستگاه‌های هوشمند را فراهم می‌کند. با توجه به خصوصیات انتقال فوق العاده SPE ، این تکنولوژی ازبرقراری ارتباطات شبکه‌های سازگار با آینده به خوبی پشتیبانی می‌کند. SPE با استفاده از کابل‌هایی که در فضای ذخیره سازی صرفه جویی می‌کنند، فضای بیشتری را برای دستگاه‌های الکترونیکی فراهم می ‌کنند. این فضا سازی با استفاده از سری استاندارد IEC 63171 مشخص شده است. در حال حاضر، پنج مدل پلاگین مختلف در حال استاندارد شدن است.

برای کاربردهای صنعتی، دو نوع در حال بررسی است: 5 IEC 63171 و IEC 63171-6 هنوز مشخص نیست که گروه های مختلف کاربر، کدام یک از این دو سیستم اتصال دهنده را ترجیح میدهند.

تا به اینجا کارشناسان معتقدند که صفحه پلاگین برای محفظه پلاگین M8 گرد مناسب ترین گزینه خواهد بود. زیرا قالب M8 برای محیط های سخت بسیار مناسب است. در ماه های آینده مشخص می شود که کدام ترکیب خصوصیات مناسب سیستم اتصال دهنده، در مناطق مختلف را خواهد داشت.


 

 

 

 

 

 


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

تگ های (RFID) مزایایی را برای مدیریت چرخه عمر محصول فراهم می کنند و همچنین می توانند برای نشان دادن بهترین حالت بازیافت محصول در پایان عمر آن مفید باشند ولی از آنجا که فلزات و مواد اضافی هم به جریان بازیافت وارد می کنند، با این وجود، بازیافت برچسب های RFID ممکن است مشکل باشد. ماهیت و کاربرد برچسب های RFID همچنان در حال تکامل است. با برنامه ریزی درست، به زودی شاهد پیشرفت در این زمینه خواهیم بود.


آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109