راهکار کابل‌کشی شبکه R&M برای جدیدترین موزه سیدنی

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

دانشگاه سیدنی موزه ای جدید به نام دکتر Chau Chak Wing دارد که بزرگترین مجموعه آثار باستانی نیمکره جنوبی را گرد هم آورده است.

 

برای اولین بار این موزه مجموعه های دانشگاه نیکلسون، مکلی و کالکشن های هنر را زیر یک سقف به نمایش می گذارد که این مجموعه های گسترده بیش از 440هزار مورد مجموعه را شامل می شوند. این موزه به دانشگاه امکان می دهد هر بار سه درصد از کل مجموعه خود را به نمایش بگذارد.

با توجه به اعتبار پروژه ، پیچیدگی ها و الزامات منحصر به فرد آن ، این یک اقدام اساسی برای نصب کننده QVR Communications دارای گواهینامه R&M بود ، اما به راحتی و به موقع توسط تیم تکمیل شد

 

R&M برای اطمینان از تحویل آسان پروژه از همان ابتدا با QVR Communication در ارتباط بود. QVR Communication برای 1500 لینک های درجه EA و اطمینان از سرعت خاتمه زنی و نتیجه یک آزمایش قابل اعتماد در محل، از راهکار R&M’s Easy-Lock Cat. 6A shielded استفاه کرد. دانشگاه سیدنی همچنین به دلیل مدیریت دقیق فروشنده، به یک پچ پنل R&M مخصوص مشتری احتیاج داشت. این با مشخصه‌های بسیار خاص الزامات دانشگاه مطابقت دارد.

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109