سیستم کنترل مانیتورینگ مراکز داده با راهکار RandMinteliPhy

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شرکت آر اند ام (R&M) با RandMinteliPhy، یک راهکار مدیریت زیرساخت خودکار (AIM) ارائه می‌ دهد

که همه اتصالات دیتا سنترها را طریق پورت های دستگاه های اکتیو مستند سازی، مدیریت و نظارت می کند و این یک راهکار منحصر به فرد در بازار شبکه است.

 

با پچ کورد پورت مانیتورینگ جدید آر اند ام (R&M)، مراکز داده (دیتا سنترها) شبکه بین پچ پنل ها و دستگاه ها را شفاف می‌سازند. در حال حاضر این موضوع می‌تواند چالش بزرگی باشد. پچ کورد پورت مانیتورینگ، سیستم AIM پلتفرم R&MinteliPhy را توسعه می‌دهد. این سیستم نشانگرهای RFID را در پورت های SFP+ دستگاه‌ های اکتیو شناسایی می کند و ارتباط را با سیستم مانیتورینگ برقرار می‌کند. بنابراین R&MinteliPhy اطلاعات وضعیت را از طریق اتصالات شبکه فیزیکی دستگاه‌ها دریافت می کند. مزیت این سیستم برای مراکز داده (دیتا سنترها) این است که آنها می توانند به صورت یکپارچه و به طور خودکار، بر بخش‌های مختلف شبکه بین پچ پنل ها و دستگاه ها به صورت بلادرنگ نظارت کنند. نقایص یا تغییرات کانکتورها بلافاصله شناسایی می‌شود و موقعیت آن‌ها مشخص می‌شود. بدین ترتیب مدت زمان از کار افتادگی و تعمیر کوتاه می‌شود. علاوه بر این، R&MinteliPhy می ‌تواند تخصیص داده‌ها را برای تکنسین های خدماتی انجام دهد، آن ها را تأیید، استاندارد سازی و کنترل کند. جابه‌جایی، اضافه کردن و تغییرات می‌تواند دقیقاً برنامه ریزی و نظارت شود. مدیریت شبکه می تواند ریسک‌ ها را در مراحل اولیه تحلیل کند.

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109