امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

شرکت لاوان ارتباط  در سال ۱۳۷۹ با هدف اشاعه فرهنگ انفورماتیکی کشور درزمینه ارائه مشاوره، خدمات طراحی،پیاده سازی، نظارت و پشتیبانی مراکز داده و زیرساخت های شبکه های کامپیوتری ساخت یافته، فعالیت خود را آغاز کرده است. در راستای تحقق این اهداف شرکت لاوان ارتباط در سه حوزه ذیل اقدام به ارائه خدمات نموده است:

  • طراحی و اجرای شبکه های ساخت یافته و مراکز داده.
  • تولید ملزومات مورد نیاز شبکه و زیر ساخت های آن در صنعت ICT کشور.
  • تامین تجهیزات پسیو با کیفیت بسیار بالا از شرکت معتبر اروپایی R&M سوئیس.

شرکت لاوان ارتباط با دراختیارداشتن دانش فنی و آگاهی از استانداردها و همچنین داشتن محصولاتی مطابق  با انواع استانداردهای روز دنیا شامل ۵۶۸ ISO11801 , EIA/TIA به ارائه خدمات نصب و راه اندازی زیرساخت های شبکه می‌پردازد. لاوان ارتباط پس از تحقیقات گسترده جهت تامین تجهیزات شبکه‌ای درنهایت برند R&M را به عنوان بهترین برند اروپایی شناسایی کرده و اقدام به واردکردن محصولات این شرکت نموده است. این برند در تولید محصولات خود از آخرین تکنولوژی های روزدنیا استفاده کرده و محصولاتش را با ضمانت های ۲۵ ساله ارائه می نماید.

برای برقراری ارتباط با بخش‌های مختلف لاوان ارتباط، به صفحه تماس با ما مراجعه فرمایید.

 

 

 

 


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 

 

 


امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

مسئولیت اجتماعی شامل فعالیت‌هایی می‌شود که شرکت‌ها در قبال جامعه‌ای که در آن هستند، باید انجام دهند. این فعالیت‌ها می تواند شامل ، مراقبت، توجه و کمک به جامعه مورد نظر باشد.

لاوان ارتباط هم در این حوزه فعالیت‌هایی را در تعهدی که به جامعه و افراد جامعه دارد، در نظر گرفته است و قصد دارد این تعهدات را به نحو احسنت به انجام رساند.

به صورت کلی مسئولیت‌های لاوان ارتباط را می‌توانیم شامل کارآفرینی،فعالیت‌های فرهنگی و فعالیت‌های حفاظت از محیط زیست بدانیم.

 

کارآفرینی

 

امروزه بقای جوامع و اقتصاد کشورها بستگی به کارآفرینی و خلاقیت افراد جامعه خواهد داشت.

امروزه بسیاری از افراد از استعداد و توانایی بالقوه‌ای در این زمینه برخوردار هستند؛ اما ممکن است به دلیل مشکلات مالی نتوانند  به درستی اهداف خود را عملی کنند و یا پروژه‌های کارآفرینی آن‌ها متوقف گردد. از این رو شرکت لاوان ارتباط با آگاهی از مسائل و مشکلات احتمالی در این زمینه، قصد دارد سهمی را در ازای کمک به این افراد داشته باشد.

شرکت لاوان ارتباط با همکاری با شرکت شتاب دهنده”تک” برنامه های ویژه ای را برای کارآفرینان در نظر گرفته است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه حمایت‌های لاوان ارتباط از استارتاپ‌های نوپا می‌توانید به وبسایت تک مراجعه نمایید. برای ورود بر روی لوگو تک کلیک کنید.

فعالیت‌های فرهنگی

 

ورزش یکی از فعالیت‌های ضروری برای تمامی افراد جامعه است؛ زیرا بالندگی، رشد و شکوفایی یک جامعه به سطح سلامت روانی و جسمی افراد آن جامعه بستگی دارد.

شرکت لاوان ارتباط در این زمینه برای کارکنان خود برنامه‌هایی منظم را به صورت هفتگی تدارک دیده است تا کارکنان شرکت در محیطی دوستانه و سالم گرد هم آیند و ساعاتی از روز خود را به ورزش و تندرستی اختصاص دهند.

 

حفاظت از محیط زیست

 

لاوان ارتباط همواره حفاظت از محیط زیست را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده است. در این حوزه می‌توان به محصولات لاوان ارتباط اشاره کرد که مبتنی بر استاندارد (GRI) طراحی شده اند و این شرکت همواره سعی دارد بین فعالیت‌های اقتصادی، زیست محیطی و اجتماعی تعادلی متناسب را برقرار نماید.

photo2017-02-0614-56-23-1030x773
photo2017-02-0614-56-25-1030x773
photo2017-02-0614-56-19-1030x773
photo2017-02-0614-56-21-1030x773
as
photo2017-02-0614-56-13-1030x773

 


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

randm dobey office

 بازدید از دفتر شرکت R&M در دبی

 

smart city seminar

 جایزه برترین شرکت خاورمیانه از شرکت R&M

elecomp 94

حضور لاوان ارتباط در نمایشگاه بین المللی الکامپ 94

 

elecomp 90

حضور لاوان ارتباط در نمایشگاه بین المللی الکامپ 90

 

elecomp 88

حضور لاوان ارتباط در نمایشگاه بین المللی الکامپ 88

 

elecomp 87

حضور لاوان ارتباط در نمایشگاه بین المللی الکامپ 87


آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109