open rack چیست؟

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

انواع مختلفی از رک­های سرور در بازار وجود دارد، مانند open rack، کابینت سرور و محفظه­های نصب و نصب رک. open rack ها، به لطف قیمت مناسب و صرفه جویی در مواد، مشتریان بیشتری را به خود جلب کرده است و حمل و نقل و بسته بندی راحت تر است.

 

معرفی مختصر open rack

open rack، تجهیزاتی است برای نصب سرورها و سایر تجهیزات شبکه. هنگامی که تجهیزات را مستقر می­کنید و کابل­ها را در اتاق رایانه یا مرکز داده سازماندهی می­کنید، استفاده از فضای مناسب ضروری است. بنابراین، open rack ها در زمان مناسب برای کمک به سازماندهی منظم و مقرون به صرفه ارائه می­شوند. در اینجا سه مزیت رک­های سرور با فریم آزاد و این که چرا باید آن­ها را برای نیازهای ذخیره سازی تجهیزات در نظر بگیرید، آورده شده است که آن­ها را بررسی خواهیم کرد.

1 8

مزایای open rack

مدیریت بهتر کابل

این واقعیت که شما می­توانید کابل­ها را از طریق درها و پنل­ها با مانع روبرو کنید، هنگام استفاده از قفسه باز قاب شما را ناامید نمی کند. این فقط توسط قفسه­های 2 پست یا 4 قفسه پست بدون محدودیت در هر جهت تشکیل شده است.

جریان هوا

قفسه­های محصور شده برای تهویه آسان نیستند. از طرف دیگر open rack، جریان هوایی بدون محدودیت را ایجاد می­کنند و از تجمع گرما جلوگیری می کنند. خنک کننده مناسب برای عملکرد کل سیستم مفید است.

دسترسی آسان

بدون موانع، می توانید به هر تجهیزات و کابل­های مسیر آزادانه در هر جهتی که می خواهید دسترسی داشته باشید. و تمام اعضا و وضعیت کار برای نظارت در زمان دلخواه برای شما قابل مشاهده و در دسترس است.

1 7

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • ارتباط با بخش مارکتینگ: داخلی 5</br>
  • ارتباط با بخش مدیریت شرکت: داخلی 4</br>
  • ارتباط با بخش مالی: داخلی 3</br>
  • ارتباط با بخش فنی و مهندسی: داخلی 2</br>
  • ارتباط با بخش فروش: داخلی 1 </br>
  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109