نگهدارنده کابل فیبر نوری جدید برای سیستم Netscale شرکت آر اند ام (R&M)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

شرکت آر اند ام (R&M) راهکار مدیریت کابل فیبر نوری را برای پشتیبانی سوئیچ‌های ماژولار Cloud-Grade ارائه می‌کند.
کاربرد آن در کابل کشی سوییچ‌ها است که می‌توان با آن کابل‌ها را مرتب و منظم کرد. در ادامه با ما همراه باشید تا با نگهدارنده کابل فیبر نوری برای سیستم Netscale شرکت آر اند ام (R&M)  بیشتر آشنا شوید.

شرکت آر اند ام (R&M)  توسعه دهنده و ارائه دهنده سیستم‌های کابل‌ کشی برای زیرساخت‌های شبکه با کیفیت بالا، در سطح جهانی است و این شرکت مدیر کابل‌ کشی تیغه ای (Netscale (Netscale Blade Cabling Manager (BCM) را که یک راهکار فیبر نوری است، برای کمک به سوئیچ های ماژولار عمودی و افقی برای شبکه‌های Cloud، معرفی می کند.
رشد ترافیک موبایل، ویدئو و ذخیره سازی همچنان برای پیشبرد منحنی تکنولوژی رو به جلو و به منظور رفع نیازهای روزافزون فناوری اطلاعات در جهان ادامه دارد. مراکز داده (دیتا سنترهای) Cloud بزرگتر می‌شوند و سازمان‌ها شبکه Cloud را برای Cloudهای خصوصی خود می‌پذیرند. سوئیچ‌های پورت ماژولار با ظرفیت بالا، بلوک‌هایی ساخته شده برای Cloud مدرن هستند.
Netscale BCM به ویژه برای این سوئیچ‌های پورت ماژولار با ظریف بالا طراحی شده است و یک زیرساخت کابل قایل اطمینان، انعطاف پذیر و بسیار کارآمد را در سراسر مرکز داده (دیتا سنتر) فراهم می کند. این محصول کابل‌کشی در سوئیچ‌ها را مرتب و منظم می‌کند.
با انتقال از کابل کشی سنتی با ظرفیت پایین به کابل کشی با ظرفیت بالا، راهکارهای کابل کشی ساختار یافته شده است و مراکز داده (دیتا سنترها) می‌توانند زیرساخت شبکه فیزیکی را به نحوی قابل کنترل تر و قابل انعطاف تر اجرا کنند. Netscale BCM کابل‌ها را به طور مستقیم از پورت‌های سوئیچ به پورت‌های پچ پنل زیر، بالای سوئیچ یا اطراف آن هدایت می‌کند.
این راهکار می‌تواند نیاز به مدیریت کابل در اطراف کابینت را از بین ببرد و با تضمین کردن نمایش مرتب و منظم پورت‌ها موجب صرفه‌جویی در مکان و کاهش هزینه‌ها گردد. همچنین سهولت در دسترسی را ممکن می‌سازد.

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109