راهکار یکپارچه Cat. 8.1 شرکت R&M

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

Cat. 8.1آماده شده است: شرکت R&M از این پاییز، پچ کوردهای کاملاً هماهنگی را ارایه می دهد. این بدان معنی است که تمام ماژول‌های Cat. 8.1 در دسترس خواهند بود.

 

این چیزی است که سازندگان دیتاسنتر و برنامه نویسان مدت‌هاست که انتظارش را می کشند. شرکت R&M یکی از اولین تولیدکنندگانی است که 8.1 Cat را معرفی کرد. سیستم جدید Cat. 8.1 کابل‌های پچ کورد Cat. 8.1 در 5 طول مختلف از 5/1 تا 5 متر عرضه می شود. همراه با پچ کوردها، کانکشن ماژول Cat. 8.1 قبلاً معرفی شده است.

هدف Cat. 8.1 ، توسعه اترنت 25 و 40 گیگابایتی برای کابل‌ کشی مسی است. علاوه بر دیتاسنترها نسل بعدی WLAN نیز به این خطوط سریع احتیاج خواهند داشت. R&M تمام شرایط لازم برای کارکرد یک کانال 30 متری استاندارد با 40 گیگابیت اترنت یا یک کانال 50 متری با 25 گیگابیت اترنت را برآورده می کند.

 

WhatsApp Image 2021 05 05 at 3.10.16 PM

 

دیدگاه های بلند مدت

کابل کشی Cat. 8.1 پیشنهاد فضایی با کارایی بالا، دیدگاه بلند مدت و رابط های RJ45 سازگار با Back را می­دهد که به این معنی است که برای اپلیکیشن ­های مختلف و نسل IT مناسب است.

به عنوان مثال در دیتاسنترها، کاربران به راحتی می توانند از 10 به 25 الی 40 گیگابیت اترنت مهاجرت کنند بدون اینکه نیاز به ایجاد تغییرات پرهزینه در نصب باشد. LAN با Cat. 8.1 تحقق یافته است. بسته به فاصله انتقال، دارای چندین منطقه با سطح سرعت 40G، 25G و 10G است. به این ترتیب، طول پیوندها تا 50 متر، که بیش از 60٪ پایه نصب شده است، می تواند از افزایش قابل توجهی در پهنای باند انتقال بهره مند شود. در تمام کابل­های twisted pair، از Cat.8.1 نه تنها می تواند داده را انتقال داد، بلکه منبع تغذیه با Cat. 8.1 به یک محافظ (shield) ، سیم کشی و جبران خسارت دقیق نیاز دارد.

هنگامی که تمام عناصر کانال از یک منبع (source) می آیند، پارامترها دقیقاً با یکدیگر هماهنگ می شوند. این بدان معنی است که سیستم R&M اکنون با پچ کورد Cat. 8.1 کامل شده است.

اهمیت ضریب تضعیفی (Attenuation factor important)

برنامه ریزان شبکه باید ضریب تضعیف کابل رابط را در نظر بگیرند تا بتوانند طول صحیح را برای Cat. 8.1 محاسبه کنند. ضریب تضعیفی2 برای پچ کابل های AWG26 معتبر است. یک متر کابل پچ کورد AWG26 نیاز به دو متر طول الکتریکی در کانال دارد. در مقاله ­ای جدید از R&M اطلاعات بیشتر و نمونه های کاربردی تر را مشاهده خواهیم کرد.

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109