شرکت Premium Line اسپانسر طلایی رویداد 2020 موسسه BICSI

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

از هر کجای دنیا می توانید به صورت مجازی در این کنفرانس شرکت کنید. این کنفرانس بر اساس منطقه زمانی خلیج فارس (GST) برگزار خواهد شد. محورهای این کنفرانس و نمایشگاه مجازی: 5G، دیتا‌سنتر، PoE، شهرهای هوشمند، اینترنت اشیاء، AV، بی‌سیم و DAS، فیبر نوری، PON و غیره هستند. ثبت‌نام برای این رویداد برتر جهانی در حوزه های فناوری اطلاعات و ارتباطات در سال 2020، کنفرانس و نمایشگاه مجازی BICSI EMEA رایگان است.

BICSI بسیار مشتاق است تا با استفاده از جدیدترین فناوری، آخرین دستاوردها و نوآوری‌های حوزه اطلاعات و ارتباطات (ICT) را که در هر صنعت قابل عرضه می باشد، به ارمغان آورد. در این کنفرانس از vFairs event platform استفاده خواهد شد تا یک تجربه‌ی مجازی و بصری جذاب را به صورت یکسان برای شرکت‌کنندگان و غرفه‌داران‌، به همراه امکانات برجسته‌ای چون تعامل دو جانبه صدا و تصویر فراهم آورد. نیاز به نصب هیچ نرم‌افزاری نیست. فقط کافی است به اینترنت و مرورگر دلخواهتان دسترسی داشته باشید.

image05

مهم نیست کجای دنیا زندگی میکنید، شما میتوانید هرچقدر که میخواهید در فضای فناوری اطلاعات و ارتباطات و فناوری‌های پیشرفته، در حالی که در ارتباط با همکارانتان در آن‌سوی کره‌ی زمین هستید، غوطه‌ور شوید.

برای ثبت نام و شرکت در کنفرانس و نمایشگاه مجازی BICSI EMEA به لینک زیر مراجعه کنید.

BICSI EMEA 2020 Coference Registration

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109