ytube2   کانال گوگل پلاس   لینکدین   کانال آپارات   اینستاگرام   کانال تلگرام   مارا دنبال کنید

 

شناخت و سرمایه‌گذاری بر روی مزایای دیجیتالی شدن (Digitalization) توسط R&M

ارسال نظر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

در ابتدا تنها راه ارتباطی ما ایمیل بود. امروزه به طور همزمان و به صورت بلادرنگ با تمام کانال‌های الکترونیکی در ارتباط هستیم. آیا در آینده به طور مجازی به امور رسیدگی خواهیم کرد؟ آنچه مسلم است این است که ما در میانه راه دیجیتالی شدن (Digitalization) هستیم. آر اند ام (R&M) با راهکارهای خود بهترین پایه‌های زیرساختی را برای این امر فراهم می‌کند، همچنین مشغول حرفه‌ای کردن پیشنهادات خود در زمینه دیجیتال  سازی برای همه ذینفعان است.


هرکاری که مشتریان ما انجام می‌دهند به نوعی به دیجیتالی شدن (Digitalization) مربوط می‌شود. مشتریان ما می‌توانند اوپراتور دیتاسنترها، شبکه‌های عمومی یا شبکه‌های داده محلی باشند. آن‌ها مشغول برقراری ارتباطات قاطع برای دوران اقتصاد دیجیتال هستند.


آر اند ام (R&M) چگونه به سمت دیجیتالی شدن (Digitalization) می‌رود؟

برای آر اند ام (R&M) دیجیتالی شدن به معنای ایجاد یک مدل کسب و کار متناسب با نیازهای واقعی در کنار یک زیرساخت جامع است. صاحبان، اعضای هیئت مدیره و کارفرمایان، همگی می‌خواهند با روشی مناسب، آینده نگر و جامع پیش روند. از این گذشته، ما می‌خواهیم به تدریج زندگی را هم برای ذینفعان و هم برای خود آسوده‌تر کنیم. اهداف مورد نظر حصول اطمینان از ایجاد ارزش بیشتر برای همه و ایجاد تحول چشمگیر و پایدار است.

شرکت‌هایی صنعتی مانند آر اند ام (R&M) که در سطح جهانی فعال هستند، نمی‌توانند دیجیتالی شدن را با یک کلیک موس محقق کنند. آر اند ام (R&M) به توسعه‌های بنیادی و سفارشی دارد برای شرایط پیچیده نیاز دارد. برای مثال، پیشنهادات دیجیتال باید متناسب با نیازهای متنوع بخش‌های بازار باشد و الزامات اجزای فیبر نوری نیز مورد توجه قرار گیرد. فرآیندهای دیجیتالی شدن(Digitalization) باید به‌صورت کارآمد و ایمن در همه زمینه‌ها عمل کنند. آن‌ها باید به صورت مفیدی در یک چرخه منطقی شبکه بندی شوند و تعاملات را به طرز معقولی تسهیل کنند.
چرخه برنامه‌ریزی شده شامل کلیه شرکا، فرآیندها و پروژه‌ها خواهد بود. خدمات باید برای برنامه ریزان، توزیع کنندگان، یکپارچه‌سازان سیستم، مدیران پروژه، نصابان و کاربران به همان اندازه مفید باشند.

Digitalization at RandM

 

فراز و نشیب‌های بازار را می‌توان با سیستم‌ عامل‌های دیجیتالی جدید بیشتر مورد بررسی قرار داد. ابزارهای نوین اتوماسیون بازاریابی به سرعت مشتریان بالقوه را شناسایی می‌کنند و با توجه به نیازشان با آن‌ها ارتباط برقرار می‌کنند. یک فروشگاه اینترنتی مدرن به مشتریان کمک می کند تا شبکه‌ها را به کمک تصمیم‌گیری و راهکارهای ممکن برای برنامه‌های کابل کشی خود پیکربندی و محاسبه کنند. درآینده مشتریان این قابلیت را خواهند داشت که کل سیستم‌ها را به صورت دیجیتالی بر روی پلتفرم‌های آر اند ام (R&M) به طور دقیق برنامه‌ریزی و محاسبه کرده، همچنین آن‌ها را به موقع سفارش دهند. علاوه بر این آن‌ها قادر خواهند بود نحوه چگونگی پردازش‌ سفارش‌های آنلاین توسط آر اند ام (R&M) را دنبال کنند به این ترتیب سهام و شرایط کاملاً شفاف خواهد بود.
راه‌اندازی این پیشنهاد پیچیده در حال حاضر در بازارهای منتخب مورد آزمایش قرار گرفته است.

دیجیتالی شدن (Digitalization) جهان رابه گونه‌ای تغییر می دهد که هرگز امکان آن را تصور نمی‌کردیم. مهم است که به بهترین شکل ممکن و با مسئولیت پذیری در این فرآیند شرکت کنید و سهم ارزنده ای در آن داشته باشید.


دیجیتالی شدن در آر اند ام (R&M)

 

Digitalization at RandM

زنجیره تامین
• ردیابی زمان تحویل
• سهام
• داده های سنجش

موارد قابل ارائه
• اتصالات کامل
• مقدار
• محصولات و راهکارها

بخش‌های بازار
• مرکز اطلاعات
• شبکه های محلی
• شبکه های عمومی
• مؤلفه‌های کسب و کار

سفر مشتری
• پورتال اینترنتی، فروشگاه اینترنتی
• تنظیم کننده راهکارها
• اتوماسیون بازاریابی
• کمپین ها، وبلاگ‌ها

 

 

 


دیدگاه خود را بنویسید
لغو
شما مهمان هستید
یا ارسال به عنوان یک مهمان
در حال بارگیری نظر ... نظر بازسازی خواهد شد بعد از 00:00.

اولین نفری باشید که نظر می دهید.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت لاوان ارتباط است.