اعلام مالکیت شرکت Optimum Fiberoptics در سواحل شرقی ایالات متحده توسط آر اند ام (R&M)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

یک فرصت عالی برای آر اند ام (R&M): در ابتدای ماه مارس، آر اند ام (R&M) مالکیت شرکت Optimum Fiberoptics را در الکریج، مریلند اعلام کرد. این شرکت یک ارائه دهنده برتر راهکارهای فیبر نوری است.
موقعیت به شدت باعث بهتر شدن شرایط کسب و کار خواهد شد. شرکت Optimum Fiberoptics مستقیماً در محل دو محور اصلی ترافیک ساحل شرقی واقع شده است. مسیر بین ایالتی 95 و ایالات متحده کمتر از دو مایل فاصله دارند. از شمال تنها 13 مایل با بالتیمور و تنها 30 مایل با واشنگتن D.C فاصله دارد. اما سایر ایالت های مهم ساحل شرقی مانند ویرجینیا، نیویورک، پنسیلوانیا و کارولینای شمالی و جنوبی در یک زمان نسبتاً کوتاه قابل دسترسی هستند.

 

4

در شرکت Optimum Fiberoptics آر اند ام (R&M) متخصص فیبر نوری و اتصالات در ایالات میانه اقیانوس اطلس ایالات متحده است و دارای روابط خوبی با مشتریان است. در این منطقه قابل توجه از نظر اقتصادی، سیاسی و فرهنگی، در حال حاضر طیف وسیعی از مراکز داده وجود دارد که به سرعت در حال رشد هستند.

سایت جدید برای ارائه خدمات به مشتریان موجود در ساحل شرقی ایالات متحده مناسب است و قادر خواهد بود بر روی گروه جدیدی از مشتریان تمرکز کند. آر اند ام (R&M) هم اکنون می تواند طیف وسیعی از محصولات و خدمات خود را در سراسر ایالات متحده ارائه دهد. به طور همزمان، مشتریان Optimum Fiberoptics از خدمات برجسته ای برخوردار خواهند شد و از امکانات جدید توسعه بازار نیز بهره مند خواهند شد.


گسترش بیشتر موقعیت بازار

این کسب و کار فعالیت های فعلی را که در مرکز آر اند ام (R&M) واقع در Silicon Valley آمریکای شمالی گسترش می دهد. سرمایه گذاری های بیشتری طی چند ماه آینده دنبال خواهد شد تا حضور این شرکت در بازار آمریکای شمالی تثبیت شود.

شرکت Optimum Fiberoptics که توسط جی و مارک مگان در سال 1997 تأسیس شده است ، محصولات با کیفیت بالایی را در زمینه مدیریت کابل و فیبر مونتاژ می کند و به فروش می رساند. این محصولات شامل کابل های چند حالته (multi-mode) و تک حالته (single-mode)، کابل های اکتیو، پچ کوردهای پیکربندی شده به صورت سفارشی، فرستنده گیرنده ها، سوئیچ ها، مبدل ها، رک ها و محصولات اتصال است. در طول 20 سال گذشته، به لطف تخصص جامع و کامل شرکت در زمینه تکنولوژی فیبر نوری و امکان واکنش سریع به نیازهای مشتری، روابط عالی بین این شرکت و مشتریان ایجاد شده است. آر اند ام (R&M) به دنبال این است که با استفاده از این منابع اضافی کسب و کار آمریکای شمالی را به سطح جدیدی برساند.

 

1

 

درباره آر اند ام (R&M)

شرکت آر اند ام (R&M) یک تولید کننده جهانی پیشرو در زمینه محصولات و سیستم‌های آینده‌نگر برای ارتباطات و شبکه‌های داده است. همکاری نزدیک این شرکت با شرکای تایید شده به ارائه راهکارهایی پیشگام برای برقراری ارتباط در بخش‌های مختلف مانند شبکه‌های محلی (LAN)، شبکه‌های عمومی و مخابراتی و همچنین دیتا سنترها (مراکز داده) منجر می‌شود. این شرکت خانوادگی سوئیسی به دنبال نوآوری، کیفیت و نزدیکی به مشتریان است.

شرکت لاوان ارتباط به‌عنوان تنها نماینده رسمی شرکت آر اند ام (R&M) در ایران مفتخر است که در طراحی، اجرا و پشتیبانی مراکز داده و شبکه‌های کامپیوتری با استفاده از محصولات با کیفیت آر اند ام (R&M) توانسته پروژه‌های متعددی را تاکنون به سرانجام برساند. این پروژه‌ها از 18 سال پیش تاکنون بدون نیاز به تعویض تجهیزات همچنان در حال بهره‌برداری هستند، چراکه ما به کیفیت محصول خود اهمیت می‌دهیم.

 

مطالب مرتبط:

کابل های فیبر نوری با کیفیت آر اند ام (R&M)

 

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109