تقاضای داده بیشتر نیازمند شبکه های هوشمندتر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

امروزه ما شاهد این هستیم که تقاضای سازمان ها برای پهنای باند هر سال تا 50 درصد افزایش می یابد، تقاضای پهنای باند بیشتر در کنار تقاضای کسب و کارها برای یک فضای کاری هوشمند، یک نیاز بزرگ برای پیاده سازی تکنولوژی های جدید و نوآورانه ایجاد کرده است. تکنولوژی های جدید امکانات جدیدی را فراهم می‌کند که این خود باعث افزایش هرچه بیشتر تقاضا می شود.

 

این یک موضوع بدیهی است که تکنولوژی ها و ارتباطات به سرعت در حال توسعه هستند. برای سازمان ها بسیار اهمیت دارد که بدانند کدام یک از این تکنولوژی برای کسب و کار آن ها مناسب است و اینکه چگونه با پیاده سازی آن ها می توانند به حداکثر بهره وری دست پیدا کنند. کسب و کارهای امروزی باید کاملاً مبتکرانه عمل کنند تا بتوانند خود را از سایر رقیبان متمایز سازند.

 

big data data center

 

آر اند ام (R&M) به عنوان یک تولید کننده جهانی پیشرو در زمینه محصولات و سیستم‌های آینده‌نگر برای ارتباطات و شبکه‌های داده، مشتاقانه به دنبال ارائه نوآوری‌های بیشمار و محصولات جدید است و به طور مداوم در حال توسعه راهکارهای خود برای زیرساخت های شبکه مدرن می باشد. زیرا نوآوری های امروز می تواند محرکی برای فروش آینده باشند.

نوآوری ها به طور اتفاقی رخ نمی دهند بلکه نتیجه یک فرایند جامع هستند که شرکت آر اند ام (R&M) آن را قاطعانه با استفاده از منابع داخلی و خارجی به عنوان منبع الهام بخش دنبال می کند. گفتگو با این منابع از اهمیت بالایی برخوردار است. این شرکت غالباً خود را در موقعیتی قرار می دهد که بتواند راهکارهایی را در مقیاس وسیع ارائه دهد و این راهکارها برای برآوردن نیازهای خاص مشتریان توسعه یافته اند.

برخی از محصولات جدید شرکت آر اند ام برای سال 2019 که به طور خاص می توان به آنها اشاره کرد عبارتند از: قاب توزیع کننده فیبر نوری ماژولار PRIME ODF با حداکثر قابلیت دسته بندی، راهکار جدید و همه جانبه Cat. 8.1 (کت ایت وان) برای راهکارهای 40 گیگابیت، باکس های جدید و چند منظوره Polaris برای کاربردهای داخلی و خارجی FTTx و سایر راهکارهای پیشگام برای مراکز داده.

آر اند ام (R&M) به گسترش مداوم تخصص فنی خود می پردازد. کارخانه کابل فیبر نوری Reichle & De-Massari در جمهوری چک که در سال 2018 خریداری شد، کابل های خلاقانه ای را برای پاسخگویی به نیاز مشتریان تولید می کند که در صورت لزوم می توانند دارای ساختاری متناسب با کاربری های خاص باشند. تخصص نرم افزاری، که برای آر اند ام (R&M) اهمیت فزاینده ای پیدا می کند، دائماً در حال توسعه است و اولین راهکارها در حال پیاده سازی در سیستم مانیتورینگ مرکز داده این شرکت یعنی راهکار R&MinteliPhy هستند.

 

تمرکز بر بهبود زندگی مشتری

آر اند ام (R&M) همچنین از مارس سال 2019 ، سایت خود را در ساحل شرقی ایالات متحده داشته است. مالکیت شرکت Optimum Fiberoptics که یک ارائه دهنده توانمند راهکارهای فیبر نوری است، فعالیت های فعلی را که از دفتر مرکزی آمریکای شمالی در Silicon Valley انجام می شود، تثبیت می کند. موارد قابل توجه مشتریان ما کاملاً با تورهای آزمایشی در سراسر اروپا مشخص شده است. با استفاده از ماشین roadshow دوم نیز ما حضور خود را در این منطقه گسترش می دهیم. این وسایل نقلیه مجهز به آخرین راهکارهای دیتاسنتر، کابل کشی شبکه محلی (LAN) و شبکه های مخابراتی هستند.

 

شرکت لاوان ارتباط به عنوان تنها نمایده رسمی شرکت آر اند ام (R&M) در ایران پاسخگوی تمامی سوالات شما در زمینه راهکارها و محصولات این شرکت خواهد بود. با ما تماس بگیرید.

لینک تماس با ما

 

مطالب مرتبط:

آر اند ام با محصول جدید خود اصل ماژولاریتی را اجرا می‌کند | PRIME ODF
امکان برنامه ریزی راحت برای اپراتورهای شبکه FTTH
سیستم جامع کابل کشی Cat. 8.1 | ارائه شده توسط آر اند ام (R&M)
نسخه‌های جدید برای خانواده پلاریس باکس (Polaris-box) آر اند ام
کابل های فیبر نوری با کیفیت آر اند ام (R&M)
مانیتورینگ End-To-End صد درصد با R&MinteliPhy از آر اند ام

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109