یک فضای اداری الهام بخش در هند زیرساخت شبکه خود را با R&M تأمین کرد

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

CoWrks - ارائه دهنده یک فضای اداری بزرگ در هند - زیرساخت شبکه خود را با راه حل های اتصال آر اند ام (R&M) تأمین کرد.
CoWrks با هدف گردآوری بیشترین اجتماع متخصصان شاغل در سراسر جهان، فضاهای کاری با شرایط قرارداد انعطاف پذیر، دفاتر قابل تنظیم و امنیت با درجه سازمانی را برای مشاغل مختلف و در هر ابعادی ارائه می دهد.


CoWrks سفر خود را در سراسر صنعت همیاری هند در سال 2016 آغاز کرد و انجمنی با نزدیک به 23000 عضو را تشکیل داده که شامل مجموعه ای از فریلنسرها، متخصصان مستقل، مبتدیان، شرکت های کوچک و شرکت های Fortune 500 (500 شرکت برتر منتشر شده در مجله Fortune که بر اساس درآمد کلی سالانه رتبه بندی می شوند) می شود. این انجمن در خاک هند قرار دارد و امروزه به طور گسترده در 23 مرکز واقع در پنج شهر بزرگ - بنگلور، بمبئی، دهلی (NCR)، چنای و حیدرآباد گسترش یافته است.

 

4

 

مرکز اصلی که در RMZ Ecoworld، در بنگلور واقع شده است و مساحتی در حدود 160000 فوت مکعب و بیشتر از 3000 عضو دارد. CoWrks با آر اند ام (R&M) برای پیاده سازی یک کابل کشی شبکه ایمن و آینده نگر با سرعت انتقال بسیار عالی وارد مذاکره شد.

 

الزامات شبکه با راهکارهای اتصال آر اند ام (R&M) به بهترین شکل برآورده شد
تیم IT در CoWrks متقاعد شده بودند که کابل کشی آر اند ام (R&M) بهترین گزینه برای برآوردن الزامات شبکه آنها است. راهکار شبکه آر اند ام (R&M) آینده نگر است و سرعت انتقال بسیار خوبی را ارائه می دهد. سایر عواملی که مشتری را متقاعد کرد عبارتند از: امکان اداره و رسیدگی آسان و کاربر پسند، کیفیت محصولات و راهکارهای امنیتی موجود در نمونه های ارائه شده.

 

4

 


آر اند ام (R&M) راهکارهای Cat. 6 و Cat. 6A LSZH را برای کابل کشی افقی و راهکار های فیبر نوری تک حالته (singlemode) و چند حالته (multimode) را برای اتصالات ستون فقرات (backbone) ارائه داد. با پیاده سازی این شبکه با کارایی بالا، انتظار می رود اتصالات در مراکز واقع در سراسر هند بدون وقفه باشند. CoWrks از راهکارهای ارائه شده توسط آر اند ام (R&M) تحت تأثیر قرار گرفت و مشتاقانه به ادامه همکاری در پروژه های آینده امیدوار است.


«R&M به ما کمک کرده است تا شبکه ای ایمن با قابلیت انتقال سریعتر داده ها را داشته باشیم. ما می توانیم به راهکار و پشتیبانی ارائه شده توسط R&M تکیه کنیم و همین امر باعث می شود که ما یک شبکه آینده نگر داشته باشیم.»
آقای Nikhil Sud، مدیر ارشد فناوری CoWrks

 

فلسفه


عرق به اعضای خود: همه چیزهایی که ایجاد می کنیم و انجام می دهیم از اعضای ما شروع می شود. ما فقط به اعضای خود گوش نمی‌ دهیم بلکه آنها را به عنوان شرکای واقعی در هر آنچه ایجاد می کنیم پذیرفته ایم. ما برای برآوردن آرزوهایمان تلاش می کنیم و بعد از رسیدن به آنها لذت می بریم.

 

4

4


هیچوقت از تلاش دست برنمی‌داریم: هیچ چیزی ما را از دنبال کردن چشم انداز CoWrks باز نمی دارد. ما دائماً حس کنجکاوی بی پایان خود را برای کشف، یادگیری و رشد تقویت می‌کنیم. ما همچنان تلاش می‌کنیم مرزها را جا به جا کنیم و وضعیت موجود را به چالش بکشیم و در خارج از محدوده آسایش خودمان پیشرفت کنیم.


شایسته اعتماد باشید: ما آنچه را که به آن ایمان داریم به زبان می آوریم و آنچه را به زبان می آوریم انجام می دهیم. ما تلاش می کنیم به طور مداوم قابل اعتماد باشیم. ما به دقت گوش می دهیم و در مقابل انتقاد دیگران با احترام با آنها رفتار می کنیم و دائماً در تلاش هستیم تا اعتماد اعضا و تیم خود را به دست آوریم و آن را حفظ کنیم.

 

مطالب مرتبط:

راهکار اداری آر اند ام (R&M)
راه حل مشکلات شبکه های کامپیوتری دفاتر اداری
اجرای شبکه‌های کامپیوتری اداری آینده نگر با همکاری BAM، SPIE و R&M | قسمت اول
اجرای شبکه‌های کامپیوتری اداری آینده نگر با همکاری BAM، SPIE و R&M | قسمت دوم
مجتمع اداری Swiss Re Next و تحول آن با آر اند ام
راهکار کابل کشی جدید اداری R&M بر مبنای IoT

 

 

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109