و اکنون مدیریت ساده تر کابل‌ها با مدیر کابل کشی تیغه‌ای Netscale یا BCM از آر اند ام

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

سوئیچ های ماژولار با تراکم پورت بالا اجزای مهمی برای ایجاد زیرساخت های ابری در مراکز داده با ظرفیت بالا هستند.

شرکت آر اند ام (Netscale Blade Cabling Manager (BCM را برای دسترسی سریع و راحت به این سوئیچ‌ها توسعه داده است. عضو جدید خانواده Netscale (مدیر کابل کشی تیغه ای Netscale) جایگزین مدیریت کابل معمولی و باعث صرفه جویی در فضای رک ها می شود. راهکار کشویی آن کابل‌ها را بدون تقاطع و مستقیماً از پورت‌های سوئیچ به پورت‌های پچ پنل هدایت می‌کند و اداره یک رک را آسان تر می‌سازد.

 

BCM دو واحد ارتفاع (دو یونیت) را اشغال می‌کند و به عنوان مثال یک هدایت کننده SAN با 348 پورت را در اختیار اپراتورهای شبکه قرار می دهد که این یک راهکار با تراکم پذیری قابل توجه است. بر اساس اصل ماژولار، BCM را می توان به صورت عمودی یا افقی مونتاژ کرد. به هر ماژول سوئیچ (تیغه) یک شکاف مرتبط با خودش در BCM داده می شود.

 

2

دوازده سینی MPO و دوازده آداپتور MPO12 در دوازده شکاف وجود دارد. به طور خلاصه، کاست های اتصال مستقیم (DCC ها) می‌توانند با کابل‌ های ترانک LC یا MPO که مستقیماً به پورت سوئیچ ها می‌ رسند، مجهز شوند. آر اند ام (R&M) برای مراکز داده، محصولات استاندارد و مناسب در هر زمینه ای ارائه می دهد.

طول کابل بین BCM و سوئیچ ها می تواند به صورت جداگانه تعیین شود. آر اند ام (R&M) همچنین از مراکز داده با مجموعه ای از کابل های از پیش سر بندی و رده بندی شده پشتیبانی می کند.

با کمک Blade Cabling Manager یا BCM، کارکنان مراکز داده با سرعت و کارایی بالا وظایف روزانه مربوط به پیکربندی سوئیچ ها و هدایت کننده های SAN را انجام می دهند. BCM باعث می شود از خطاهای پچ کردن جلوگیری شود، همچنین زمان و هزینه های عملیاتی نیز کاهش یابد. مدیریت کابل به دلیل واضح بودن راهنمای کابل ها و نمایش پورت ها، همچنین امکان عملیات راحت در جلو و عقب، بسیار ساده تر انجام می شود. برخلاف تراکم دسته بندی بالا، دسترسی به اتصالات بسیار راحت است.

 

2

 

خانواده Netscale نیز شامل پچ کوردهای 1.4 میلیمتری هستند. این کابل های با قطر کوچک از بهترین انواع موجود در صنعت بوده و به طور قابل توجهی اداره آن ها به راحت است. این در حالی است که پچ کوردهای معمولی حداقل دارای ضخامت 2 میلیمتر هستند.

این آداپتورها دارای یک مکانیزم کشویی نوآورانه هستند و جنس کلاهک آن ها به گونه ای است که باعث می شود کانکتورها بسیار ساده و راحت راه اندازی شوند. پلاریته را نیز می توان در یک چشم به هم زدن و بدون نیاز به ابزار خاضی تغییر داد.


درباره آر اند ام (R&M)
شرکت آر اند ام (R&M) یک تولید کننده جهانی پیشرو در زمینه محصولات و سیستم‌های آینده‌نگر برای ارتباطات و شبکه‌های داده است. همکاری نزدیک این شرکت با شرکای تایید شده به ارائه راهکارهایی پیشگام برای برقراری ارتباط در بخش‌های مختلف مانند شبکه‌های محلی (LAN)، شبکه‌های عمومی و مخابراتی و همچنین دیتا سنترها (مراکز داده) منجر می‌شود. این شرکت خانوادگی سوئیسی به دنبال نوآوری، کیفیت و نزدیکی به مشتریان است.

شرکت لاوان ارتباط به‌عنوان تنها نماینده رسمی شرکت آر اند ام (R&M) در ایران مفتخر است که در طراحی، اجرا و پشتیبانی مراکز داده و شبکه‌های کامپیوتری با استفاده از محصولات با کیفیت آر اند ام (R&M) توانسته پروژه‌های متعددی را تاکنون به سرانجام برساند. این پروژه‌ها از 18 سال پیش تاکنون بدون نیاز به تعویض تجهیزات همچنان در حال بهره‌برداری هستند، چراکه ما به کیفیت محصول خود اهمیت می‌دهیم.

 

مطالب مرتبط:

کابل کشی کشویی با Netscale BCM (مدیر کابل‌ کشی تیغه ای Netscale)
نگهدارنده کابل فیبر نوری جدید برای سیستم Netscale شرکت آر اند ام (R&M)
راهکار Netscale شرکت آر اند ام (R&M) در همه بازارها موفق می‌شود

 

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109