ytube2   کانال گوگل پلاس   لینکدین   کانال آپارات   اینستاگرام   کانال تلگرام   مارا دنبال کنید

 

آر اند ام (R&M) در سال 2018 چه کارهایی انجام داده است؟

ارسال نظر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

شرکت آر اند ام (R&M) یک تولید کننده جهانی پیشرو در زمینه محصولات و سیستم‌های آینده‌نگر برای ارتباطات و شبکه‌های داده است. همکاری نزدیک این شرکت با شرکای تایید شده به ارائه راهکارهایی پیشگام برای برقراری ارتباط در بخش‌های مختلف مانند شبکه‌های محلی (LAN)، شبکه‌های عمومی و مخابراتی و همچنین دیتا سنترها (مراکز داده) منجر می‌شود. در این مطلب قصد داریم شما را با فعالیت‌هایی که آر اند ام (R&M) در سال 2018 انجام داده و راهکارهایی که برای پیاده‌سازی این پروژه ها به‌کار گرفته است، آشنا کنیم. با ما همراه باشید...

برای مطالعه توضیحات بیشتر در مورد هریک از پروژه ها می‌توانید بر روی عنوان آنها یا مطالعه ادامه مطلب کلیک کنید.

 

آر اند ام (R&M) و یک زیرساخت مرجع و عنصر برتر تکنولوژیکی در پرتغال

1

 

شرکت انرژی REN) Redes Energéticas Nacionais)، مرکز داده Riba de Ave را راه‌اندازی کرده است، و این امکان را به وجود آورده تا امنیت شبکه ارتباطات (RTS – Rede de Telecomunicações de Segurança) و دیگر سیستم های اطلاعات بحرانی شبکه ملی انتقال که توسط شرکت برق اداره می‌شود، به شکل قابل توجهی افزایش یابد.
مطالعه ادامه مطلب

 

پیاده سازی دیتا سنتر در Groupama واقع در بورژ فرانسه | استفاده از تکنولوژی Netscale

 

2
Groupama در سال 2014 برای افزایش محفاظت از دارایی‌های نامشهود خود، یک مرکز داده (دیتا سنتر) پشتیبان را در بریتنی فرانسه تأسیس کرد. دوسال بعد Group پروژه SAN را با هدف بازسازی زیرساخت معماری مرکز داده (دیتا سنتر) 7 ساله، در شرکت اصلی خود در بورژ آغاز کرد. دپارتمان Groupama Support et Système یا G2S یک مناقصه برای پروژه برگزار کرد. آر اند ام (R&M) با راهکارهای کاملاً سفارشی، به وضوح در رقابت پیروز شد.
مطالعه ادامه مطلب

 

بهره برداری از بزرگترین دیتا سنتر در شهر ژنو سوئیس به کمک آر اند ام (R&M) | قسمت اول
مشتریان مرکز داده اینجا خدمات کامل دریافت می‌کنند. Safe Host SA بزرگ ترین مرکز داده (دیتا سنتر) در سوئیس را در Gland، بخش فرانسوی زبان کشور، افتتاح کرده است. Safe Host در زمینه‌های مختفلی از جمله سرویس های مدیریتی، میزبانی (hosting) و هم مکانی یا سرور میزبانی، برای اتصالات خود، راهکارهای آر اند ام (R&M) را انتخاب می‌کند.
مطالعه ادامه مطلب

 3

 

بهره برداری از بزرگترین دیتا سنتر در شهر ژنو سوئیس به کمک آر اند ام (R&M) | قسمت دوم
علاوه بر موارد گفته شده در مطلب قبل، محدوده محصول مرکز داده (دیتا سنتر) Safe Host در Gland شامل پیشنهادات ماژولار SafeSuite، SafeCage و SafeRack است. این پیشنهادات می‌توانند منحصراً مقیاس‌بندی شوند. این یعنی Safe Host می‌تواند مقادیر عالی از نظر هزینه پیشنهاد دهد. مشتریان فقط برای آنچه که واقعا نیاز دارند، هزینه پرداخت می‌ کنند.
مطالعه ادامه مطلب

 

مجتمع اداری Swiss Re Next و تحول آن با آر اند ام

4
یک مجتمع شیشه‌ای در دریاچه زوریخ یک مثال پیشرو از دنیای کار در آینده است: Swiss Re Next. در این مکان در بخش بیمه‌ی Re Swiss، یک مفهوم کاری پویا در حال پیاده‌سازی است. این کار به ساختارهای خشک و سنتی اداری پایان می‌دهد و آن را به یک حالت موبایلی و متحرک تبدیل می‌کند. میزهای اختصاصی با ایستگاه‌های کاربر پسند و خانه محور مناسب برای لپ تاپ، تبلت‌ها و گوشی‌های هوشمند جایگزین شده اند.
مطالعه ادامه مطلب

 

پروژه پیاده سازی FTTH در شهر فلاویل

5
شهرداری فلاویل (Flawil) که در شمال‌شرقی سوئیس واقع است و جمعیتی در حدود 10 هزار نفر دارد، مسیر مشخصی را در عصر گیگابیت انتخاب کرده است. خدمات شهرداری فلاویل با استفاده از راه حل R&M (ار اند ام) برای یک شبکه فیبر نوری مستقلی را ایجاد کرده است که طیف وسیعی از امکانات را فراهم می‌کند.
مطالعه ادامه مطلب

 

عملکرد و هزینه بهینه در شبکه GTT Benelux هلند به لطف R&M (ار اند ام)

6
GTT Benelux از کار افتادگی و هزینه شبکه فیبر نوری خود را با تکنولوژی SYNO Dome Closure کاهش داده است. مجموعه GTT Benelux به دنبال یک محفظه بهتر برای مدیریت آسان شبکه است. این شرکت پس از مقایسه و آزمایش راه‌حل های مختلف، تصمیم به انتخاب SYNO از R&M (ار اند ام) گرفت.
مطالعه ادامه مطلب

 

مدرن سازی دقیق و برنامه ریزی شده برای آژانس خدمات هوایی لهستان | R&M

شبکه LAN و دیتا سنترهای مرکز مدیریت ترافیک PANSA در ورشو، پایتخت لهستان، بدون اینکه وقفه‌ای در عملیات در حال انجام ایجاد شود، مدرنیزه شده است.
مشتری: آژانس خدمات هوایی لهستانی (PANSA)، لهستان
پروژه: کابل کشی برای شبکه محلی LAN و دیتا سنتر CZRL در مرکز مدیریت ترافیک هوایی، ورشو، 2018
مطالعه ادامه مطلب

 

شبکه داده برای کشتی های کروزشبکه داده برای کشتی های کروز

7
کشتی های کروز و آسایش. این دو کاملا به هم ربط پیدا می کنند مخصوصا زمانی که داریم در مورد تعطیلات و غروب آفتاب حرف می زنیم. حتی بیرون از آب های آزاد جایی برای سازش وجود ندارد! به طور مشخص داریم در مورد IT و زیرساخت های ارتباطی صحبت می کنیم. در این مقاله می خوانیم که چرا کشتی سازی ها و کمپانی های مرتبط با دریانوردی از راهکارهای کابل کشی آر اند ام (R&M) استفاده می کنند.
مطالعه ادامه مطلب

 

پروژه اداری کمپانی بوش در اوکراین| یک تکنولوژی کارآمد به لطف آر اند ام
قابلیت اطمینان از اهمیت بالایی برای تأمین کننده جهانی تکنولوژی و خدمات Robert Bosch GmbH برخوردار است. بنابراین هیچ جای تعجبی نیست که در پروژه‌ای در اوکراین، یک روش ترکیبی برای راه حل ارائه شده توسط آر اند ام (R&M) انتخاب شود. یک شبکه کابل کشی با کیفیت بالا با استفاده از اتصالات آر اند ام (R&M) و کابل نصب ISO Cat. 6A، برای یک تأمین کننده جهانی تکنولوژی و خدمات در دفتر جدید آن در کیو (Kiev)، در اوکراین پیاده سازی شده است.
مطالعه ادامه مطلب


راهکارهای آر اند ام | این بار در کاخ مارینسکی

9 rdm solution marinsky palace1
بعد از یک دوره طولانی بازسازی، کاخ مارینسکی در ابتدای سال 2018 افتتاح شد. این کاخ محل اقامت تشریفاتی رئیس جمهور اوکراین است.
بعد از افتتاح، رئیس جمهور اوکراین همراه با بانوی اول، در یک نشست رسمی دیپلماتیک به همراه نمایندگان کشورهای مختلف و سازمان های بین المللی شرکت کردند. یک زیرساخت IT با سرعت بالا برای انجام مذاکرات موثر مورد نیاز است و در این راه آر اند ام (R&M) برای ساختن سیستم جدید کابل کشی در کاخ انتخاب شد.
مطالعه ادامه مطلب

 

بزرگترین مجتمع فروشگاهی لبنان، آر اند ام (R&M) را انتخاب کرد

abc verdun 3
ABC معروف ترین فروشگاه و ساختمان فروشگاهی در لبنان است که دارای سالن های فروشگاه، غذاخوری، مراکز گذران اوقات فراغت و تفریحی مختلفی است. ABC تصمیم گرفت تا بهترین تجربه خرید را برای مشتریان جدیدترین مرکز خرید لبنان فراهم کند: ABC Verdun برای تهیه زیرساخت های کابل کشی بر روی آر اند ام (R&M) سرمایه گذاری کرده است.
مطالعه ادامه مطلب


راهکاری سازگار با آینده برای Bitwise هند توسط R&M

10 Future Proof Solution for Bitwise2
Bitwise ارائه کننده راه‌حل‌های فناوری است که از داده‌ها برای رویکردهای مناسب در کسب و کار استفاده می‌کند. با استفاده از نوآوری‌های پیشرفته در فناوری، این شرکت به مشتریان جهانی خود کمک می‌کند که مزایای رقابتی خود را به حداکثر برسانند.
تیم IT در Bitwise Global متقاعد شد که کابل‌کشی R&M بهترین گزینه برای پاسخگویی به نیازهای شبکه است. راهکارهای شبکه R&M (ار اند ام) سازگار با آینده است و یک انتقال عالی را به همراه داشته و باعث صرفه‌جویی در فضا می‌شود. سایر عواملی که مشتری را متقاعد کرده بودند دستکاری ساده و کاربر پسند، کیفیت محصولات و راه حل های امنیتی در نمونه کارهای R&M (ار اند ام) بود.
مطالعه ادامه مطلب

 

دانشگاهی معتبر با شبکه ای ایمن از آر اند ام (R&M) | شهر دانشگاه سبز در سریلانکا

11 Prestigious University with Secure Network
دانشگاه سبز NSBM پیتیپینا در سریلانکا، اولین دانشگاه سبز در جنوب آسیا است و در کل منطقه نمونه‌ای است که روشی را برای پایداری محیط زیست راه اندازی کرده است. راهکار آر اند ام (R&M) برای نیازمندی‌های NSBM، کابل‌های Cat.6 و اجزایی همراه با 12 هسته فیبر تک حالته را شامل می‌شود. یک مشاور محلی IT برای فرآیند تصویب و انتخاب برند مناسب روی کار آمد. آر اند ام (R&M) با رقبای داخلی و سازندگان اصلی تجهیزات (OMEها) وارد رقابت تنگاتنگی شد. اما فاکتورهایی مانند تلفات ابزارهای ورودی و خروجی (IO) دست بالا باعث شد تا آر اند ام (R&M) برنده این رقابت باشد.
مطالعه ادامه مطلب

 

کمپانی R&M و بهینه سازی زیرساخت‌های Healthcare | بیمارستان سنت جورج

12 Supports St George Hospital in Optimizing its Healthcare Infrastructure 1
بیمارستان سنت جورج واقع در ناحیه بهداشت محلی جنوب شرقی سیدنی، یک بیمارستان آموزشی معتبر برای دانشگاه New Siuth Wales استرالیا است. این بیمارستان هر ساله در بخش اورژانس خود ظرفیتی بیش از 68000 بیمار را داشته و در اکتبر سال 2017 بخش A&E را گسترش داده است تا پاسخگوی تقاضای روزافزون منطقه اطراف نیز باشد. ساختمان اورژانس جدید در این بیمارستان محدوده ای با مساحت 24000 متر مربع را پوشش می‌دهد و در بالای طبقه در حال فعالیت بیمارستان با سرمایه گذاری کلی 210 میلیون دلار ساخته شده است.
مطالعه ادامه مطلب

 


راهکار آراندام (R&M)| دانشگاه کالیفرنیا

13 UCSB2
UCSB (دانشگاه کالیفرنیا، سانتاباربارا) یک از دانشگاه های آمریکاست که هر ساله بیشترین متقاضی را برای تحصیل دارد. این دانشگاه در سال 2016 به عنوان هشتمین دانشگاه ایالت متحده و 24 دانشگاه دنیا انتخاب شده بود. این دانشگاه همچنین به عنوان یک دانشگاه آیوی عمومی شناخته می شود که به این معنی است که دانش آموزان آن می توانستند در لیگ ورزشی آیوی (که متشکل از تیم های ورزشی 8 دانشگاه پرآوازه شمال آمریکاست) شرکت کنند.
مطالعه ادامه مطلب

 

حل مشکل کمبود فضای داکت ها با استفاده از فیبر نوری ریبون

14 Running out of Duct Space Ribbon Fiber Resolved the Issue 2
Allegiance Supply که در حاشیه اقیانوس آرام واقع شده است، محصولات R&M (آر اند ام) را دربازار فدرال ایالات متحده گسترش داده است.این شرکت با همکاری R&M (آر اند ام)، فروش تجهیزات نظامی ایالات متحده درپایگاه‌های نظامی واقع در سواحل غربی ایالات متحده و همچنین اطراف اقیانوس آرام، بر عهده دارد.
مطالعه ادامه مطلب

 

کمپانی Etisalat و نقش اساسی آن در گسترش شبکه FTTH | کمک R&M چیست؟

15 Etisalat
امارات متحده عربی دارای بالاترین میزان پوشش فیبر به خانه (FTTH) در سطح جهانی است که پوشش آن به 94.3 درصد می‌رسد. مقدار قابل توجهی از این پوشش توسط کمپانی اتصالات (Etisalat) ارائه شده است، و به عنوان بخشی از تعهد خود، به طور مداوم در حال افزایش این اتصالات شبکه است. این کمپانی در حال حاضر با R&M (آر اند ام) همکاری نزدیکی دارد تا شبکه FTTH خود را با راه حل انحصاری SYNO Dome Closure از کمپانی R&M (آر اند ام) ارتقا و گسترش دهد.
مطالعه ادامه مطلب

 

سوئیس‌کام (Swisscom): اتصالات متنوع شبکه با R&Mfoxs ODF | قسمت اول
تغییر نسل در شبکه فیبر نوری. گروه ارتباطات سوئیس، سوئیس کام در حال ارائه توزیع کننده‌ی جدید نوری در شبکه هسته‌ای خود می‌باشد: R&Mfoxs ODF . این پلت فرم جدید سوئیس‌کام (Swisscom) را به راحتی می توان طرح‌ریزی کرد.
مطالعه ادامه مطلب

 

 

16 Swisscom2

 

سوئیس‌کام (Swisscom): اتصالات متنوع شبکه با R&Mfoxs ODF | قسمت دوم
Swisscom اول دفتر مرکزی (CO) خود در Zug با R&Mfoxs ODF جدید تجهیز کرد. توزیع کننده به عنوان ODF کلاسیک استفاده می شود. این جایی است که تمام کابل های زیرزمینی در شبکه اصلی به هم می‌رسند. در واقع تمام اتصالات به سایر شرکت‌ها، مراکز داده، آنتن‌های تلفن همراه، نقاط انتقال اولیه و کابل‌های مستقیم به سمت مشتریان کسب و کار را در خود دارد. علاوه بر این، Swisscom اتصالات داخلی را به تجهیزات اختصاصی در ODF سوئیچ می‌کند.
مطالعه ادامه مطلب

 ویدئوی زیر را ببینید:

 

 

 


دیدگاه خود را بنویسید
لغو
شما مهمان هستید
یا ارسال به عنوان یک مهمان
در حال بارگیری نظر ... نظر بازسازی خواهد شد بعد از 00:00.

اولین نفری باشید که نظر می دهید.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت لاوان ارتباط می باشد.