ytube2   کانال گوگل پلاس   لینکدین   کانال آپارات   اینستاگرام   کانال تلگرام   مارا دنبال کنید

 

نیاز به شبکه‌های توسعه پذیر از دیدگاه آر اند ام (R&M)

ارسال نظر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

آر اند ام (R&M) توسعه دهنده و ارائه کننده فعال سیستم‌های کابل کشی در سطح جهانی برای زیرساخت‌های شبکه با کیفیت بالا که در Wetzikon سوییس قرار دارد، توصیه می‌کند به منظور برنامه ریزی رو به جلو برای شبکه‌ها، چه در شبکه‌های پهن باند عمومی و چه در شبکه‌های داده خصوصی یا مراکز داده، از همیشه دقیق تر باشید. مدیر بازاریابی آر اند ام، Andreas Rüsseler می‌گوید: «زیرساخت‌های فیبر به خانه (FTTH)، ارتباطات تلفن همراه، فضای ابر، کسب و کار هوشمند، کارخانه‌های هوشمند، ساختمان‌های هوشمند، شهرهای هوشمند و طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی دیجیتال، نیاز به ظرفیتی برای ترافیک داده دارد که بتوانند به صورت پویا برای دهه های پیش رو توسعه یابند».

برای این موضوع چندین دلیل وجود دارد:
انقلاب دیجیتال در حال تغییر الزامات است. Andreas Rüsseler در این باره می‌گوید: «امروزه شبکه‌های برنامه ریزی شده نیاز به طراحی برای رفع یک نیاز منحصر به فرد دارند. در هر پروژه‌ای و در هر سطحی از آن، برنامه ریزی و ایجاد زیرساخت برای حجم زیادی از داده‌ها همچنین انتقال ایمن و سریع آن‌ها در همه زمان‌ها ضروری است».

 

Andreas Ruesseler

Andreas Rüsseler مدیر بازاریابی R&M


آر اند ام (R&M) معتقد است که سرمایه گذاری برای تحت پوشش قرار دادن توسعه‌ها فقط در طولانی مدت نتیجه می‌دهد. بنابراین برنامه ریزان و اپراتورهای شبکه باید برای دوام و پایداری طولانی مدت، محصولات با کیفیت بالا را انتخاب کنند.
کابل‌های با اهمیت فیبر نوری که امروزه بیشتر و بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرند نباید به دلیل اینکه در شروع کار به درستی مورد سنجش قرار نگرفته اند، نیاز به تعویض داشته باشند.

 

ابعاد جدید در همه بازارها
Andreas Rüsseler می‌گوید: «مقیاس بلندمدت انقلاب دیجیتال هنوز با جزییات قابل مشاهده نیست. با این حال، در حال حاضر بسیاری از مفاهیم جدید تکنولوژیکی مورد توجه قرار می‌گیرند که این تکنولوژی‌ها فرصت های جدیدی را در آینده به ارمغان می آورند».
امروزه اینترنت اشیا (IoT) کاربردهای زیادی دارد. به عنوان مثال سنسورهای بسیارکوچک، سوئیچ ها، دستگاه‌های اندازه گیری، سیستم‌های کنترل، منابع نور، سیستم‌های ایمنی، پرده‌ها، بخاری‌ها، سیستم‌های تهویه هوا، دوربین‌ها و یا حتی دستگاه‌های پزشکی به اینترنت متصل می‌شوند. اینترنت اشیا (IoT) آنها را قادر می سازد به طور کارآمد مدیریت شوند، داده ها را می توان راحت‌تر یکپارچه کرد و برای کاربردهای چندگانه مورد استفاده قرار داد.


مثال دیگر سیستم بلاک چین (Blockchain) است که یک سیستم تراکنش داده‌های محرمانه است، این سیستم می تواند انتقال پول، کالا، محصولات صنعتی و دیجیتال و غیره را محافظت کند. این تکنولوژی مبتی بر زنجیره‌ای از مجموعه داده های رمزنگاری شده، پیوسته و سازماندهی شده از راه دور است. این داده‌ها از مراکز داده‌ای که به طور موازی در حال فعالیت هستند، استفاده می‌کنند که بلاک چین‌ها را از طریق شبکه‌های با سرعت بالا همگام سازی می‌کنند.


مدیر بازاریابی آر اند ام (R&M) در ادامه می‌گوید: « این‌ها فقط دو نمونه از بین مثال‌های فراوان در این زمینه هستند. ترندهایی مانند کسب و کار هوشمند، کارخانه هوشمند، حمل و نقل هوشمند، شهر هوشمند و ساختمان هوشمند نیز توانایی وارد کردن اینترنت را در تمامی حوزه‌های زندگی دارند و میزان اطلاعات دیجیتالی مردم را در طولانی مدت بالا می برند».
حجم داده ها امروزه به 1018* 2/5 بیت در هر روز می رسد. حدودا 90 درصد از داده های جهان در دو تا سه سال گذشته تولید شده است و با توجه به پیش بینی سیسکو این آغاز راه است. به عنوان مثال این پتانسل را می‌توان در داده‌های برنامه‌ های کاربردی مجازی و واقعیت افزوده مشاهده کرد. تا سال 2022 بازار آ‌ن‌ها با 670 درصد رشد به 209 میلیارد دلار خواهد رسید. تعداد کاربران اینترنت 7 درصد در سال افزایش می‌یابد. در هر ثانیه یازده کاربر جدید به تعداد کاربران شبکه‌های اجتماعی اضافه می‌شود.


Andreas Rüsseler می‌گوید:

« این روند در بخش های مختلف بازار ارتباطات، انتظارات بلند مدت ما را تایید می کند. آر اند ام (R&M) بازار را به حوزه شبکه های عمومی، مراکز داده (دیتا سنترها) و شبکه های محلی (LAN) تقسیم می‌کند».

 

مطالب مرتبط:

چه چیزهایی آر اند ام (R&M) را متمایز می‌کند
برنامه ریزی برای یک شبکه شکست ناپذیر
پیش بینی‌هایی برای دیتا سنترها در سال 2019


دیدگاه خود را بنویسید
لغو
شما مهمان هستید
یا ارسال به عنوان یک مهمان
در حال بارگیری نظر ... نظر بازسازی خواهد شد بعد از 00:00.

اولین نفری باشید که نظر می دهید.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت لاوان ارتباط می باشد.