ytube2   کانال گوگل پلاس   لینکدین   کانال آپارات   اینستاگرام   کانال تلگرام   مارا دنبال کنید

 

عملکرد و هزینه بهینه در شبکه GTT Benelux هلند به لطف R&M (ار اند ام)

ارسال نظر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

GTT Benelux از کار افتادگی و هزینه شبکه فیبر نوری خود را با تکنولوژی SYNO Dome Closure کاهش داده است.
مجموعه GTT Benelux به دنبال یک محفظه بهتر برای مدیریت آسان شبکه است. این شرکت پس از مقایسه و آزمایش راه‌حل های مختلف، تصمیم به انتخاب SYNO از R&M (ار اند ام) گرفت.

این یک راه‌حل انعطاف‌پذیر، مقیاس‌پذیر و ماژولار و قابل گسترش برای هر کاربردی است که در FTTx مورد نیاز است. این راه‌حل مزایایی مانند سهولت استفاده، کاهش خرابی و از کارافتادگی و هزینه کمتر نصب و راه‌اندازی را به همراه دارد.

GTT

 

چالش: دسترسی بیشتر با هزینه کمتر

GTT وظفیه تأمین دسترسی شبکه گسترده و مجموعه‌ای متنوع از خدمات ابری شبکه برای شرکت‌های چندملیتی را بر عهده دارد که تضمین کننده اتصالات ایمن آن‌ها به خدمات، اپلیکیشن‌ها و خدمات ابری در سراسر جهان می‌باشد. از آن‌جایی که این شرکت از طریق دستاوردهای خود رشد می‌کند، شبکه آن‌ها با IP در سطح Tier 1 شامل اجزای مختلفی از تأمین‌کنندگان می‌شود.

GTT

Mark Zuijdendorp ، مدیر مهندسی بنلوکس و نوردیکس (Benelux & Nordics) در مجموعه GTT، توضیح می‌دهد:

«من به مدت 15 سال مسئولیت زیرساخت‌های اروپایی را بر عهده داشته ام که تا پایان مه 2018 بخشی از اپراتور اروپایی Interoute بود که در اختیار GTT قرار گرفت.»

او در ادامه می‌گوید:

«ما به منظور ساده سازی مدیریت و کاهش نیاز به محصولات برای خدمت رسانی به شبکه خود، به دنبال یک محفظه فیبر نوری بهتر برای سالیان طولانی می‌گردیم. R&M (ار اند ام) توجه ما را با محفظه SYNO Dome Closure در سال 2017 جلب کرد. یکی از نیازهای عملکردی GTT Benelux این بود که یک محفظه جدید برای 12 تا 432 کابل فیبر نوری داشته باشد.»

 

دیگر موارد مورد نظر عبارت بودند از: زمان نصب، نگهداری آسان، دوام بالا. Mark Zuijdendorp می‌گوید:

«مزیت اصلی SYNO Dome Closure از برند R&M (ار اند ام) زمان کوتاه نصب آن است.»

 

 

 

 

یکی دیگر از مزایای این تجهیز که مشتری بر آن تاکید دارد این است که محفظه Dome Closure به طور متوسط به ازای هر اتصال یک ساعت و نیم، هم برای نصب اتصالات جدید و هم عیب‌یابی اتصالات موجود، صرفه جویی می‌کند. مزیت دیگر این تکنولوژی دوام آن است، زیرا محفظه Dome Closure از کمپانی R&M (ار اند ام) به واسطه مهر و موم بودن به وسیله یک ژل سرد امکان استفاده مجدد را برای مشتری فراهم می‌کند. این هم برای اتصالات جدید و هم برای جایگزین کردن مفید است. در نهایت، می‌توان گفت که SYNO Dome Closure با حالت ماژولار خود، به راحتی اجازه ارتقاء اتصالات موجود را می‌دهد.

 

«SYNO Dome Closure از برند R&M (ار اند ام) یک اتصال با کیفیت بالا است که ما را برای داشتن شبکه‌هایی با سرعت در آینده آماده خواهد کرد.»

MARK ZUIJDENDORP – مدیر مهندسی مجموعه BENELUX & NORDICS. GTT

 

نوآوری: راه‌حل‌های انعطاف‌پذیر FTTX

SYNO Dome Closure با قابلیت استفاده مجدد و ماژولار بودن آن، یک راه‌حل انعطاف‌پذیر برای تمامی کاربردهای FTTx است. هشت کیت ورودی به شکل شعاعی در این تجهیز، از کلیه کابل‌ها و پیکربندی آن‌ها محافظت می‌کند، در حالی که انواع مختلفی از کابل‌های فیبر نوری مخصوصا از پایین وارد می‌شوند. قابلیت باز و بسته شدن آسان برای آرایش مناسب کابل‌ها را دارد که همه این‌ها برای GTT Benelux صرفه جویی در زمان نصب و نگهداری را به ارمغان خواهد آورد. این سیستم مدیریت مدار یکپارچه توسط R&M (ار اند ام) در SYNO Dome Closure می‌تواند تا 1152 اتصال را در خود جای دهد و دارای شعاع خمشی تا 40 میلیمتر برای محافظت از فیبرهای شیشته‌ای است. علاوه بر این، ژل سرد مهر و موم شده در این تجهیز با قابلیت استفاده مجدد، حفاظت از تمام فیبرها را تضمین می‌کند و در نتیجه دسترسی و عملکرد اتصالات فیبر نوری را بهبود می‌بخشد.

 

تجربه عملی: پشتیبانی پروژه توسط R&M (ار اند ام)

GTT Benelux از سال 2018 در حال کار کردن با SYNO Dome Closure با رضایت کامل است. استفاده از سایر تجهیزات برای دیگر شرکای نصب و راه‌اندازی تامین‌کننده زیرساخت‌ها، مستندات سیستم و موجودی محصولات تاثیرگذارخواهد بود. به منظور انجام اولین مرحله از پیاده‌سازی، یک مدیر محصول اختصاصی از مرکز تحقیق و توسعه R&M (ار اند ام) در سوئیس پیمانکار اصلی و شرکای نصب و راه اندازی در GTT Benelux در یک مکان مرکزی در هلند را آموزش داده است.

Zuijdendorp می‌گوید:

«به لطف دانش، تجربه و مشارکت میان R&M (ار اند ام) و مرکز بین المللی توزیع کننده 6X، انجام تغییرات لازم برای استفاده از یک محفظه جدید، کاملا هموار شده است. پس از آموزش، تمامی تکنسین‌های فیبر نوری مشتاق به نصب و راه‌اندازی این محصول جدید شدند. SYNO Dome Closure از برند R&M (ار اند ام) یک اتصال با کیفیت بالا است که ما را برای داشتن شبکه‌هایی با سرعت در آینده آماده خواهد کرد.»

 


دیدگاه خود را بنویسید
لغو
شما مهمان هستید
یا ارسال به عنوان یک مهمان
در حال بارگیری نظر ... نظر بازسازی خواهد شد بعد از 00:00.

اولین نفری باشید که نظر می دهید.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت لاوان ارتباط می باشد.