ytube2   کانال گوگل پلاس   لینکدین   کانال آپارات   اینستاگرام   کانال تلگرام   مارا دنبال کنید

 

راهکاری سازگار با آینده برای Bitwise هند توسط R&M

ارسال نظر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

Bitwise ارائه کننده راه‌حل‌های فناوری است که از داده‌ها برای رویکردهای مناسب در کسب و کار استفاده می‌کند. با استفاده از نوآوری‌های پیشرفته در فناوری، این شرکت به مشتریان جهانی خود کمک می‌کند که مزایای رقابتی خود را به حداکثر برسانند.

این شرکت دارای باتجربه‌ترین و متخصص‌ترین تیم حرفه‌ای داده است که با حداکثر ارزش برای مشتری با مدل تحویل جهانی خود و با استفاده ابزارهای تکنولوژی مختص به خود، زمان، پیچیدگی و هزینه ارزیابی و تحلیل داده را کاهش می‌دهند.

Future Proof Solution for Bitwise2

Bitwise به جای استفاده از روش‌های سنتی مدیریت داده‌ها، یک مجموعه گسترده از ابزارهای تکنولوژی را به کار می‌گیرد که زمان، پیچیدگی و قیمت ذخیره‌سازی، جابجایی و استفاده از داده ها را کنترل می‌کند. این ابزارها در حال تغییر شیوه‌ای است که شرکت‌ها در خصوص امکانات داده‌ها در نظر دارند و در تلاش است که این تغییر را یک عامل اساسی استراتژیک برای موفقیت شرکت تبدیل کند.

شرکت‌های دیگر تصمیم می‌گیرند که هر کاری را برای به کار گیری تکنولوژی انجام دهند. Bitwise در بسیاری از زمینه‌ها در بهترین سطح قرار دارد. انبارداری داده ها، هوش تجاری، داده‌های بزرگ و توسعه نرم‌افزار. به رغم رشد سریع تکنولوژی، این کمپانی همیشه برای پاسخگویی سریع و موثر به نیازهای همیشه در حال تغییر مشتریان آماده می‎‌باشد. 

هریش م شریواستاوا مدیر کل زیرساخت IT، ارتباطات BITWISE می‌گوید:

«R&M (ار اند ام) به ما کمک کرد تا به یک شبکه ایمن با قابلیت انتقال سریعتر داده‌ها برسیم. ما می توانیم به راه‌حل‌های ارائه شده توسط R&M (ار اند ام) تکیه کنیم و این امر ما را قادر می سازد که یک شبکه سازگار با آینده نیز داشته باشیم.»

 

 Bitwise یک راهکار برون سپاری شده نیست، بلکه یک عضو ارزشمند و یکپارچه از تیم مشتریان خود است که در حال ارائه راه حل‌های جدید برای حل چالش‌های تجاری با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته است. در واقع Bitwise با ارتقا در زمینه مدیریت داده‌ها، با مشتریان خود همراه می‌شود و آن‌ها را در رویکردهای جدید و فناوری‌هایی درگیر می‌کند که رقابتشان را تقویت می‌کند و در عین حال فناوری اطلاعات را به عنوان یک استراتژی ضروری برای موفقیت به رسمیت می‌ شناسد.

 

R&M و Bitwise

تیم IT در Bitwise Global متقاعد شد که کابل‌کشی R&M بهترین گزینه برای پاسخگویی به نیازهای شبکه است. راهکارهای شبکه R&M (ار اند ام) سازگار با آینده است و یک انتقال عالی را به همراه داشته و باعث صرفه‌جویی در فضا می‌شود. سایر عواملی که مشتری را متقاعد کرده بودند دستکاری ساده و کاربر پسند، کیفیت محصولات و راه حل های امنیتی در نمونه کارهای R&M (ار اند ام) بود. کنترل ساده و کاربرپسند، کیفیت محصولات و راهکارهای ایمن در نمونه پروژه‌های R&M (ار اند ام) از دیگر عواملی است که مشتری را متقاعد کرده بودند.

Future Proof Solution for Bitwise2

کمپانی R&M (ار اند ام)، راه حل Cat. 6 LSZH را در کابل‌کشی افقی، راه‌حل فیبر OM4 برای ستون فقرات و کابل کشی حدود 2300 گره برای یک ساختمان 13 طبقه را برای Bitwise فراهم کرده است. Bitwise با شبکه R&M می‌تواند اتصال شبکه‌ای با عملکرد بالا را تامین کند و اتصالات بدون وقفه را انتظار داشته باشد. Bitwise Global تحت تاثیر راهکارهای ارائه شده توسط R&M قرار گرفته و این دو شرکت همچنان در پروژه‌های آینده به همکاری خود ادامه خواهند داد.

 


دیدگاه خود را بنویسید
لغو
شما مهمان هستید
یا ارسال به عنوان یک مهمان
در حال بارگیری نظر ... نظر بازسازی خواهد شد بعد از 00:00.

اولین نفری باشید که نظر می دهید.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت لاوان ارتباط می باشد.