ytube2   کانال گوگل پلاس   لینکدین   کانال آپارات   اینستاگرام   کانال تلگرام   مارا دنبال کنید

 

سوئیس‌کام (Swisscom): اتصالات متنوع شبکه با R&Mfoxs ODF | قسمت دوم

ارسال نظر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

Swisscom اول دفتر مرکزی (CO) خود در Zug با R&Mfoxs ODF جدید تجهیز کرد. توزیع کننده به عنوان ODF کلاسیک استفاده می شود. این جایی است که تمام کابل های زیرزمینی در شبکه اصلی به هم می‌رسند. در واقع تمام اتصالات به سایر شرکت‌ها، مراکز داده، آنتن‌های تلفن همراه، نقاط انتقال اولیه و کابل‌های مستقیم به سمت مشتریان کسب و کار را در خود دارد. علاوه بر این، Swisscom اتصالات داخلی را به تجهیزات اختصاصی در ODF سوئیچ می‌کند.

Swisscom Variable Network Expansion with R Mfoxs ODF 3

در سایت Zug ، مجددا بایدحدود 3000 کابل فیبر نوری Outdoor جوش داده شوند. این ها به جایی اضافه می‌شوند که حدود 1000 فیبر نوری از ترانک‌های داخلی تا سوئیچینگ‌ها، ، آنتن های تلفن همراه و همچنین ترانک‌ها ها در شبکه FTTx وجود داشت.

اساس محدوده R&Mfoxs شامل پلت فرم های توزیع R&Mfoxs ODF به ارتفاع 180 و 220 سانتیمتر است. در دفتر پست مرکزی Zug، در حال حاضر شش R&Mfoxs ODF با ارتفاع 220 سانتی متر استفاده شده است که به شیوه های گوناگونی مجهز شده اند.

Swisscom Variable Network Expansion with R Mfoxs ODF 2

سمت چپ: Hansjörg Weimer مدیر فنی و مدیر پروژه ارزیابی ODF، سوئیس‌کام (سوئیس)
سمت راست: Roger Albisser مدیر فنی در منطقه مرکزی، مدیریت سایت شبکه، سوئیس‌کام (سوئیس)


فرآیند ارزیابی جامع در Swisscom


Swisscom برای ارزیابی یک پلت فرم توزیع جدید برای استفاده خود، چیزی بیش از اطلاعات فنی را مورد بررسی قرار داد. این کمپانی محصولاتی از پنج تولید کننده را انتخاب کرده و در زوریخ آن ها را تحت آزمایش دو ماهه قرار داد.

تیم آزمایشی شامل نصب و راه اندازی داخلی و خارجی، کارکنان جوش و کارکنان خدمات میدانی بود. این تیم رک‌ها مونتاژ کرده و مجهز کرد. این مجموعه شامل موارد زیر است:
• اسپلایس کردن کابل‌های زیرزمینی
• جایگذاری کابل‌های Breakout
• اتصال کانکشن‌های پچ‌کوردها
• نظارت بر فرایندهای مونتاژ
• ارزیابی درجه ماژولاریتی

تیم ارزیابی به تیم مونتاژکننده پرسشنامه ای را تحویل داد که باید با جزئیات پر می‌شد. این کار سبب به دست آمدن طیف وسیعی از اطلاعات برای ارزیابی دقیق‌تر بود.

با استفاده از نتایج آزمون، آن‌ها توانستند ارزیابی کنند که چه مقدار کار برای این پلتفرم در نظر گرفته می‌شود - عامل مهمی که به هزینه‌های عملیاتی مربوط می‌شود.

R&Mfoxs ODF به دلیل اصل ماژولار بودن خود و تکنولوژی مونتاژ راحتی که دارد، توانست متقاعد کننده باشد. تمام نواحی کاریبه راحتی قابل دسترسی هستند و پس از اتمام مونتاژ، همه چیز در جای درست خود ثابت می‌شود. فیبرها در محل خود محکم شده و حرکت نمی‌کنند و این در واقع عاملی است که قابلیت اطمینان عملیاتی را افزایش می‌دهد. نصابان نیز به این موضوع امتیاز بالایی داده اند. Hansjörg Weimer، مدیر فنی این پروژه، مواد مورد استفاده در R&Mfoxs ODF را با کیفیت بالا و مناسب برای هدف پروژه توصیف می‌کند. همچنین نسبت قیمت-عملکرد نیز با انتظارات مطابقت دارد.

Weimer می‌گوید:

«با R&Mfoxs ODF، ما یک سیستمی با انعطاف بالاتر به نسبت آنچه تا کنون استفاده می‌شد داریم. این به این معنی است که ما می‌توانیم از کابل ها و کانکتورها به شکلی دقیق‌تر استفاده کنیم. هزینه‌های پایین‌تر در هر پورت و اداره ساده تر آن‌ها، سرمایه و هزینه‌های عملیاتی را کاهش می‌دهد. چیزی که مشتریان ما از آن سود می‌برند. با توجه به سوال های اساسی نظیر ارزیابی و راه‌اندازی محصولات زیرساختی جدید، ما احساس می‌کنیم این ارزشمند است که محصولات در معرض یک تست عملی کامل و جامع در یک محیط تا حد ممکن واقعی قرار گیرند. تنها بعد از آن است که چالش‌ها و هزینه‌های کسب و کار روزمره روشن می‌شود. محصولات زیرساختی در طولانی مدت پیاده سازی می‌شوند و طی یک دوره طولانی با هزینه‌های عملیاتی مواجه می‌شوند. شما باید سعی کنید که این‌ها را دقیقا تعیین کرده و مقایسه کنید.»

 

مطالب مرتبط:

سوئیس‌کام (Swisscom): اتصالات متنوع شبکه با R&Mfoxs ODF | قسمت اول


دیدگاه خود را بنویسید
لغو
شما مهمان هستید
یا ارسال به عنوان یک مهمان
در حال بارگیری نظر ... نظر بازسازی خواهد شد بعد از 00:00.

اولین نفری باشید که نظر می دهید.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت لاوان ارتباط می باشد.