ytube2   کانال گوگل پلاس   لینکدین   کانال آپارات   اینستاگرام   کانال تلگرام   مارا دنبال کنید

 

دانشگاهی معتبر با شبکه ای ایمن از آر اند ام (R&M) | شهر دانشگاه سبز در سریلانکا

ارسال نظر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

دانشگاه سبز NSBM پیتیپینا در سریلانکا، اولین دانشگاه سبز در جنوب آسیا است و در کل منطقه نمونه‌ای است که روشی را برای پایداری محیط زیست راه اندازی کرده است. ورود دانشجویان ملی و بین‌المللی به این دانشگاه آزاد است و فصل جدیدی را در آموزش عالی در سریلانکا گشوده است.

Prestigious University with Secure Network

شهر دانشگاه سبز NSBM (مدرسه ملی مديريت کسب و کار) تحت نظر وزارت توسعه مهارت‌ها و آموزش حرفه‌ای تأسيس شده است. این دانشگاه به دلیل ارائه کلاس‌های آکادمیک جهانی خود مشهور شده است. همان‌طور که قبلاً گفته شد، NSBM در سطح ملی و بین المللی معروف است و برنامه‌های آموزشی داخلی و خارجی خود را در سه دانشکده ارائه می‌دهد: مدیریت، محاسبات و مهندسی.

مساحت این دانشگاه حدود 26 هکتار است و محوطه دانشگاه با هدف ارائه فرصت برای دانشجویان ملی و بین المللی به‌ منظور آموزش کامل در سریلانکا ساخته شده است. اخیراً حدود 9000 دانشجو در این دانشگاه در حال تحصیل هستند و سخنرانان متخصص محلی و خارجی که در آنجا آموزش می دهند، متعهد هستند تا این دانشجویان را برای رویارویی با هر گونه چالشی که در جهان ارائه می‌شود، آماده سازند. تعهد دانشگاه به تعالی در آموزش و پرورش فراتر از دوره های تئوری است، زیرا روابط دوجانبه‌ای را با صنعت ایجاد کرده است تا این فرصت را در اختیار دانشجویان قرار دهد که با تجربه محیط کار در دنیای واقعی، برای آینده آماده شوند.

R&M در این پروژه از چه تجهیزاتی استفاده کرده است؟

راهکار آر اند ام (R&M) برای نیازمندی‌های NSBM، کابل‌های Cat. 6 و اجزایی همراه با 12 هسته فیبر تک حالته را شامل می‌شود. یک مشاور محلی IT برای فرآیند تصویب و انتخاب برند مناسب روی کار آمد. آر اند ام (R&M) با رقبای داخلی و سازندگان اصلی تجهیزات (OMEها) وارد رقابت تنگاتنگی شد. اما فاکتورهایی مانند تلفات ابزارهای ورودی و خروجی (IO) دست بالا باعث شد تا آر اند ام (R&M) برنده این رقابت باشد. Enterprise Technology Private Ltd یا ETPL، به عنوان یکپارچه‌ساز سیستم‌ها، نقش مهمی در جذب آر اند ام (R&M) و به دست آوردن این پروژه ایفا کرد. در آینده آر اند ام (R&M) برای همکاری با NSBM نوآوری‌هایی جدیدی خواهد داشت.

Prestigious University
Chamindra Attanayaka ، مدیر IT NSBM می‌گوید:

«آر اند ام (R&M) به ما در دستیابی به یک شبکه امن با قابلیت انتقال سریع داده کمک کرده است. راه حل‌های آر اند ام (R&M) کاملاً مناسب هستند و ما مطمئن هستیم که این محصولات در بلند مدت قابل اطمینان خواهند بود.»


دیدگاه خود را بنویسید
لغو
شما مهمان هستید
یا ارسال به عنوان یک مهمان
در حال بارگیری نظر ... نظر بازسازی خواهد شد بعد از 00:00.

اولین نفری باشید که نظر می دهید.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت لاوان ارتباط می باشد.