ytube2   کانال گوگل پلاس   لینکدین   کانال آپارات   اینستاگرام   کانال تلگرام   مارا دنبال کنید

 

آر اند ام (R&M) به مشتریان مخابراتی اش راهکارهای کابل کشی درجه یک ارائه می کند

ارسال نظر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

آر اند ام 8 سال است که در حال خدمات رسانی به یکی از کمپانی های پیشرو مخابراتی در هند است، آر اند ام همچنان مشتری خود را با ارائه دادن جدیدترین راهکارهای کابل کشی به روز نگه می دارد.
با ایجاد یک شراکت مهم و کلیدی و برطرف کردن نیازهای مرتبط با برنامه های رشد و توسعه، آر اند ام بر روی هند سرمایه گذاری برد-برد کرده است.


آر اند ام سوئیس، توسعه دهنده سیستم های کابل کشی و ارائه دهنده راهکارهای مسی و فیبرنوری با بالاترین کیفیت برای زیرساخت های شبکه در سرتاسر جهان که نمایندگی رسمی آن در ایران دار اختیار شرکت لاوان ارتباط است، مدتی هست با یکی از مشهورترین سرویس دهندگان مخابراتی در کشور هند همکاری می کند و محصولات و راهکارهای خلاقانه اش را در اختیار آن ها قرار می دهد.
این مشتری به لطف همکاری با آر اند ام، با بیش از 400 میلیون مشتری نهایی فعال، یک شهرت فوق العاده و ارزش بالای برند در صنعت مخابرات کشور هند به هم زده است. با اجرای تکنولوژی 4G در صنعت مخابرات، این مشتری برنامه های رشد و توسعه خود را همگام با سرعت بازار پیش برده است.
آر اند ام همان طور که گفته شد مدت طولانی ای است که با مشتری خود در تعامل است و تمامی نیازمندی های آن را می شناسد. راهکارهای متناسب برای آینده با دقت فوق العاده و طراحی منحصر به فرد به مشتری امکان انتقال ایمن صدا، داده و ویدئو را داده است.


در حالی که تکنولوژی 4G در حال اجرا و پیاده سازی در هند بود، این مشتری با نصابان در سرتاسر کشور به یک مشکل بزرگ خورد. آر اند ام برای رفع این مشکل دست به کار شد و تیم نصابان و افراد فنی آموزش دیده خود را برای حل مشکلات مشتریان به کار گرفت. بازخورد که نسبت به این مشکل صورت گرفت در سریع ترین زمان ممکن انجام شد.


شایلندرا تریودی مدیر ارشد فروش در آر اند ام هند می گوید:

واقعا امتیاز ویژه ای است که با مجموعه ای کار بکنید که سرعت انتقال داده فوق العاده بالا برای مشتریان نهایی اش فراهم می کند. بعد از معرفیی سرعت تکنولوژی 4G به هندوستان، نیازمندی ها، سلایق و جهت گیری های مشتریان به صورت کامل تغییر کرده است. با در نظر گرفتن انتخاب های مشتریان نهایی و اولویت هایی که مشتری در نظر دارد، آر اند ام آن ها را با راهکارهای خلاقانه جهت ارائه خدمات بدون قطعی و با سرعت بالا شگفت زده می کند.


گوروف اهلووالیا، مدیر آر اند ام هند می گوید:

مشتریان و شریکان تجاری ما در سرتاسر دنیا از محصولات استاندارد سوئیسی کیفیت بالا استفاده می کنند». آر اند ام همواره بر روی تولید راهکارهای ماژولار و متناسب با نیازهای آینده تمرکز می کند چرا که این راهکارها سرمایه مشتریان را برای مدت زمان طولانی تضمین می کند و باعث ایجاد روابط بلندمدت و مستحکم با مشتریان می شود.


آر اند ام امروزه به اولین انتخاب بیشتر سازمان ها برای راهکارهای کابل کشی شبکه تبدیل شده است. توانایی تامین و ارائه راهکارهای مسی و فیبرنوری و محصولات نوآورانه متناسب با استانداردها با خدمات پس از فروش مناسب، این کمپانی را نسبت به رقیبان متمایز کرده است.


چرا راهکارهای کابل کشی آر اند ام؟


کیفیت بی نظیر

با دارا بودن تیم طراحی داخلی، آر اند ام محصولاتی را تولید می کند که حتما یک سری آزمایشات کیفیت را pass می کنند تا بتوانند در راهکارهای متناسب با آینده مورد استفاده قرار بگیرند.

 

نوآوری

تیم تحقیق و توسعه فعالیت های نوآورانه ای را انجام می دهد و به طور مداوم در جهت تولید محصولات جدید و بهتر برای رفع نیازهای روز و توسعه بیشتر گام بر می دارد.

 

سرویس دهی مناسب به مشتریان

آر اند ام به خوبی نیازمندی های مشتریان را شناسایی می کند و راه حل های خود را به صورت محلی و منطقه ای به مشتریان ارائه می دهد. همچنین محصولات و سفارشات را به صورت بسیار به موقع و دقیق تحویل می دهد.

 

فاکتور پایداری

آر اند ام به مسائل و ارزش های اخلاقی احترام می گذارد و یک تعادل مابین مسائل اقتصادی، اکولوژیکی و اجتماعی در خدمات رسانی به مشتریان ایجاد کرده است.

 

مطالعه مطالب مرتبط با کمپانی آر اند ام سوییس:

آر اند ام آمریکا مرکوری را معرفی کرد

شبکه داده برای کشتی های کروز

راهکار آر اند ام (R&M) | دانشگاه کالیفرنیا

کانکشن ماژول RJ45 کابل Cat.6A با خروجی کابل 90 درجه

سیستم مدیریت کابل آر اند ام در یک نگاه

کابل کشی کلینیکی در سیدنی با یک راهکار Cat.6A


دیدگاه خود را بنویسید
لغو
شما مهمان هستید
یا ارسال به عنوان یک مهمان
در حال بارگیری نظر ... نظر بازسازی خواهد شد بعد از 00:00.

اولین نفری باشید که نظر می دهید.