ytube2   کانال گوگل پلاس   لینکدین   کانال آپارات   اینستاگرام   کانال تلگرام   مارا دنبال کنید

 

کابل کشی کلینیکی در سیدنی با یک راه حل Cat. 6A

ارسال نظر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بیمارستان سنت جورج در جنوب شرقی سیدنی اکنون یک شبکه داده مبتنی بر کابل کشی Cat.6A 650 MHz دارد. این کابل کشی توسط آر اند ام (R&M) برای گسترش دپارتمان A&E اجرا شده است.

زیر ساخت بهینه برای بیمازستان سنت جورج


مشتری: بیمارستان سنت جورج، جنوب شرقی سیدنی، استرالیا
پروژه: گسترش دپارتمان A&E، ساخت و اتصال هشت اتاق مخابراتی، سال 2017
برنامه های کاربردی: کابل کشی شبکه با 5600 لینک، راه حل های توسعه کانال برای لینک های بیش از 100 متر، کابل کشی Cat. 6A U/FTP 650 مگاهرتزی، کابل های OS2 فیبر نوری (FO)، پچ کوردهای دارای نشان PowerSafe برای آماده سازی برنامه های کاربردی Power over Ethernet یا PoE
همکاران: مهندسین مشاور JHA، خدمات Datalec به عنوان همکار نصب و راه اندازی


چالش
گسترش دپارتمان A&E در بیمارستان سنت جورج در جنوب شرقی سیدنی و همچنین گسترش شبکه داده


وظیفه آر اند ام (R&M) در این پروژه ارائه راهکارهای کابل کشی بود:
• برای ساخت هشت اتاق مخابراتی جدید
• برای تامین کابل کشی مسی در این اتاق ها
• برای یک توزیع کننده محوطه با مسیرهای فیبر متنوع بین سطوح
• برای کابل کشی ستون فقرات (backbone) فیبر بین توزیع کنندگان جدید و موجود محوطه برای 487 نقطه دسترسی بی سیم (wireless access points)
بزرگترین چالش برای این پروژه یکپارچه سازی ساختمان موجود، بدون ایجاد وقفه در عملیات بیمارستان بود که با وجود انجام عملیات هر روزه برای مقابله با این چالش، باید به طور قابل ملاحظه ای مورد توجه قرار می گرفت.


راه حل
آر اند ام (R&M) و شرکای محلی تصمیم گرفتند که یک راه حل زیرساختی بهینه، با کارایی بالا و مقاوم در برابر تغییرات آینده داشته باشند. با اینکه برای برخی از کابل ها طول کابل کشی به هنگام اجرا تا اندازه 90 متر مشخص شده است، آر اند ام (R&M) پیشنهاد داد که این کمپانی از راه حل کانال گسترده و آزمایش شده استفاده کند.
آر اند ام (R&M) یک کابل Cat. 6A U/FTP 650 مگاهرتزی برخلاف استاندارد 500 مگاهرتزی صنعت ارائه داد. راه حل آر اند ام (R&M) از سیستم اترنت و همچنین انتقال فیلم های UHD بدون فشرده سازی پشتیبانی می‌کند.
آر اند ام (R&M) همچنین پچ کودهای مسی با نشان استاندارد R&MPowerSafe را ارائه می دهد که دارای تکنولوژی IDC هستند. این پچ کوردها به راحتی از برنامه‌های آینده Power Over Ethernet پشتیبانی می کنند.
علاوه بر این، آر اند ام (R&M) راه حل را مطابق با نیازهای خاص بیمارستان پیاده سازی کرد. در میان چیزهای دیگر، یک 2RU FOBOT جدید وارد پروژه شد. در این پروژه که توسط خدمات Datalec به طور حرفه ای اجرا شد، قطعات OS2، فیبر نوری و ستون فقرات (backbone) صدا نیز همراه با کابل کشی Cat. 6A U/FTP 650 مگاهرتزی نصب شد.

Clinic Cabling


نتیجه گیری
کابل ها و اجزای سازنده از آر اند ام (R&M) به مراتب بالاتر از حد استاندارد تعریف شده اند. آنها تمام نیازهای بیمارستان را برآورده می کنند. در نهایت، بیشتر از 5600 لینک کمتر از 90 متر بود، اما آنهایی که بیش از این فاصله بودند، کاملاً مورد آزمایش قرار گرفتند و تحت پوشش وارانتی مادام العمر R&Mfreenet قرار دارند.
زمانی که بحث مراقبت از سلامت مطرح می شود همه چیز باید در بهترین حالت اجرا شود و آر اند ام (R&M) این معیار را در مورد بیمارستان سنت جورج برآورده ساخته است.
از آنجا که آر اند ام (R&M) در این پروژه بیشترین وظیفه را برعهد داشت و بازدیدهای زیادی در حین اجرا انجام می داد، این شرکت باید اطمینان حاصل می کرد که افراد مشغول در این پروژه همیشه و در هر زمانی کملاً به روز باشند. علاوه بر این، تیم آر اند ام (R&M) حاضر در محل، گزارش دهی منظم و اجرای یکپارچه پروژه را تضمین کردند.
استن کرانوویچ، مدیر فنی و خدمات مدیریت اطلاعات بیمارستان سنت جورج می‌گوید: «آر اند ام برای ارائه راه حل های اتصال نوآورانه شناخته شده است. باعث افتخار من است که بگویم تیم آر اند ام (R&M) با پشتیبانی فوق العاده در طول پروژه، تمامی خواسته های مارا برآورده ساخته است».

کارشناسان شرکت لاوان ارتباط به‌عنوان تنها نماینده رسمی شرکت آر اند ام (R&M)، در این زمینه پاسخگوی سما خواهند بود.

 

مطالب مرتبط:

نشان کیفیت برای کاربردهای PoE
Power over Ethernet و تکنولوژی جدید آر اند ام (R&M) | قسمت اول
Power over Ethernet و تکنولوژی جدید آر اند ام (R&M) | قسمت دوم
کابل شبکه رده 6 | کابل Cat. 6 و کابل Cat. 6A

 


دیدگاه خود را بنویسید
لغو
شما مهمان هستید
یا ارسال به عنوان یک مهمان
در حال بارگیری نظر ... نظر بازسازی خواهد شد بعد از 00:00.

اولین نفری باشید که نظر می دهید.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت لاوان ارتباط می باشد.