انتشار کمتر CO2 با بسته بندی جدید R&M

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

شرکت‌ها و دیتاسنترهای R&M همگی با برنامه بسته‌بندی جدید Netscale  سهم خود را با همکاری در حفاظت از آب‌وهوا انجام می‌دهند. مفهوم این است: باز کردن سریع‌تر، دورریز کمتر، ذخیره حافظه، هزینه کمتر حمل نقل و کاهش انتشار CO2

 

خدمات بسته‌بندی و پیش مونتاژ برای Netscale 120 مزایای زیادی برای مراکز داده در سراسر جهان را به همراه دارد. آن‌ها توزیع‌کننده‌های فیبر نوری را با کارآمد بیشتر نصب می‌کنند. R&M در حال حاضر این برنامه را برای Netscale72 که بر اساس مشتری مداری بزرگ‌تر و پروژه‌های بیشتر است، ارائه می‌دهد.

حجم کارتن بسته‌بندی کاهش‌یافته است

برنامه به این صورت است: اول، برنامه ریزان دستگاه‌های توزیع با چگالی بالا را با توجه به نیازهای مراکز داده مشخص می‌کنند.R&M ماژول‌های کامل را دقیقا متناسب با نیازهای آن‌ها مونتاژ می‌کنند. بنابراین ماژول‌ها مونتاژ شده و بسته‌بندی‌شده تحویل داده شدند. این موضوع در مقایسه با ارسال قطعات جداگانه باعث کاهش حجم بسته‌بندی تا 67 درصد می‌شود. بسته‌بندی ماژول‌ها را می‌توان در یک‌چشم به هم زدن در مکان باز کرد. این مرحله‌ی کار در مقایسه با آماده‌سازی کار طبق روال عادی، 84 درصد کاهش می‌یابد.

netscale pack

 

 

پروژه کابل‌کشی سریع‌تر پیش می‌رود و هزینه‌های کار کاهش می‌یابد. یک رک یا یک قفسه یا یک مرکز داده می‌توانند عملیات را سریع‌تر آغاز کنند.دارای اثرات مثبت بیشتر شامل: صرفه‌جویی در هزینه‌های توزیع‌کنندگان، شرکت‌های نصب و ذخیره‌سازی مراکز داده که این هزینه‌ها 74 درصد کاهش می‌یابند. برنامه بسته‌بندی Netscale همچنین مزایایی را ازلحاظ منطقی، تحت عنوان کاهش حجم و هزینه حمل‌ونقل به ارمغان می‌آورد که می‌تواند اهمیت به سزایی در مسیرهای طولانی بین‌المللی و  بین کشورها داشته باشد.موفقیت در حفظ آب‌وهوا: R&M تخمین می‌زند که انتشار CO2 تا 76 درصد کاهش یابد.

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109