انجمن بین المللی BICSI چیست؟

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

از زمان تجزیه رسمی AT&T در سال 1984 در ایالات متحده ، خدمات بین المللی مشاوره صنعت ساختمان (BICSI) نقشی را بر عهده گرفت تا خدمات رایگان AT&T ، BICS ، را با هدف کمک به توسعه و طراحی سیستم های حمل و نقل اطلاعات (ITS) ، به عنوان استاندارد سیستم کابل کشی ساختاری ANSI / TIA-568 پیش ببرند.

 

BICSI مخفف کلمه International Building Counselling Services International است. انجمن بین المللی BICSI یک انجمن حرفه ای است که به عنوان سازمان توسعه استاندارد مبتنی بر اجماع ANSI معتبر، استانداردها و دستورالعمل هایی را برای استفاده در طراحی، نصب و تلفیق فناوری اطلاعات و ارتباطات (ICT) ایجاد می کند. این انجمن در حال حاضر به بیش از 26000 عضو فعال، ارایه خدمت می کند. BICSI به عنوان منبع معتبر دنیای اتصال شناخه شده است. دفتر مرکزی آن در تامپا ، فلوریدا ، ایالات متحده آمریکا است و تقریبا در 100 کشور عضویت دارد.

استانداردهای BICSI با استفاده از مهارت بیش از 500 متخصص جهانی در زمینه های مختلف صنعت بروز دنیا و براساس شیوه های فعلی در تمام سیستم های دارای طیف ICT، از جمله صدا، داده، IoT، ESS و FLS، سیستم های دارای قابلیت IP و مراکز داده، در بستر شبكه های مبتني بر كابل های زوج مسي، فيبر نوری و همچنين شبکه های ارتباطی بي سيم ارایه می شود.  

انجمن بین المللی BICSI بستر خدمات آموزشی و استانداردهای برنامه‌های آموزشی را فراهم می‌کند.

استانداردهای BICSI همچنین با ارگان های مربوط با نوشتن کدها و استانداردها در سراسر جهان در ارتباط است و به جامعه ICT در ارایه محصولات، سیستم ها و خدمات ایمن، کارآمد برای تأمین نیازهای امروز و فردا کمک می کند.

 

The BICSI International Standards Program

ستاره های موجود در نقشه زیر نشان می دهد که در حال حاضر از استانداردهای BICSI در چه نقاطی از کره زمین استفاده می شود.

انجمن BICSI انواع مختلفی از عضویت را برای تأمین نیازهای شما از جمله فردی، دانشجویی و شرکت ها ارایه می دهد. بعلاوه، می توانید با ثبت ‌نام در کلاس درس مجازی از BICSI، مهارت‌های  cabling ICT خود را افزایش دهید. BICSI اغلب دوره‌های آموزشی  به کلاس مجازی (VCT)  تبدیل کرده ‌است تا به این صورت نیازهای آموزشی همه را برآورده کند.

استانداردهای انجمن BICSI با همراهی ICT:

IEEE: پیام را تعریف کرده و مشخصات را انتقال می دهد.

ISO/IEC & TIA : رسانه انتقال را تعیین کرده و مشخصات سیستم تعریف می کند.

BICSI: با استفاده از رسانه انتقال نحوه طراحی راه حل ها را برای سیستم مشخص می کند.

خدماتی که BICSI با همراهی انجمن ICT در اختیار همگان قرار می دهند:

اطلاعات فنی

  • استانداردهای صنعت بین المللی پذیرفته شده

  • انتشارات و نشریات فنی

توسعه حرفه ای

  • مدارک شناسایی جهانی

  • آموزش طراحی ، نصب و مدیریت پروژه ICT

دسترسی به انجمن های محلی و جهانی ICT

  • همایش ها و نمایشگاه های آموزشی

  • شبکه حرفه ای

آشنایی با بخشهای جامعه ICT

در ابتدا ، تلاش BICSI به سمت طراحی زیرساخت های ارتباط محلی بود ، که نمونه آن را در معتبرترین ثبت نام کننده توزیع ارتباطات ثبت شده به نام (RCDD) و دایره المعارف راهنمای روشهای توزیع ارتباطات تلفنی (TDMM) می دانیم.

سپس انجمن بین المللی BICSI یک برنامه آموزشی را در عمل نصب کابل کشی اضافه کرد. برنامه ای که به گفته افراد داخل خود سازمان ، حتی با توجه به استانداردهای بلند پروازانه BICSI نیز بسیار موفق بوده است. اکنون این دفترچه راهنما ، دوره اعتبارسنجی و برنامه کارگاه های مخصوص به خود را دارد.

چشمگیرترین فعالیت BICSI در عرصه بین المللی بوده است. تا چند سال پیش ، تنها کشوری که در خارج از ایالات متحده به عنوان منطقه BICSI نمایندگی می کرد و حق عضویت در هیئت مدیره خود را داشت کانادا بود. امروز حضور BICSI را می توان در اروپا ، استرالیا ، کارائیب ، مکزیک ، برزیل و خاور دور به وضوح مشاهده کرد.

گسترش بین المللی BICSI ، اگرچه بدون هیچ گونه مانعی نبوده است ، اما انجمن بین المللی BICSI با ایجاد مجموعه ای از استانداردهای کابل کشی هماهنگ ، مفاهیم طراحی و شیوه های نصب که به نفع زیرساخت های اطلاعاتی جهانی است و به آن کمک می کند، بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

BICSI همه این کارها را با مشاهده دقیق روند صنعت کابل کشی ، برنامه ریزی دقیق برنامه خود برای همکاری با آنها و مدیریت هوشمندانه امور مالی خود انجام داده است.

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109