منتظر موارد غیر منتظره R&M باشید

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

Millennium یکی از جدیدترین ساختمان های سوئیس است که تجهیزات درجه یک شبکه آن ازمحصولات R&M است.

 

آمفی تئاتر شیشه ای جذاب مشرف به دریاچه ژنو هزاره جاذبه جادویی داردومرکز ماموریت تجارت و رویداد آوانگارد در خارج از لوزان است.

بازدیدکنندگان با در نظر گرفتن معماری می توانند به سادگی احساس کنند که نوع جدیدی از سبک زندگی را تجربه خواهند کرد. هر کسی که وارد ساختمان می‌شود انگار به آینده ای دلپذیر قدم می گذارد. به نظر می رسد طراحی ، فناوری ، تجهیزات ، شرایط کار ، زندگی و ارتباطات و فرهنگ خدمات برای هزاره پیش رو از آینده باشد.

این سرمایه گذار می گوید: "ما معتبرترین و مبتکرانه ترین ساختمان را در سوئیس ایجاد کرده ایم. اصل "یا بهترین یا هیچ" به طرز قانع کننده ای اجرا شد.

 

RandM

کابل کشی برای آینده

با رعایت استانداردهای سطح بالا ، R&M به همراه شرکای پروژه برای توسعه زیرساخت شبکه پیچیده برای ارتباطات، فناوری اطلاعات ، برنامه های کاربردی دیجیتال متعدد و فناوری ساختمان همکاری کردند.

در برنامه ریزی ستون فقرات (backbone ) به توصیه R&M ، کابل کشی Singlemode در اولویت قرار گرفت.

در هر دوازده طبقه ، یک سیستم کابل کشی مسی با متد جدید اجرا می شود (سیستم ISO 6A از R&M) این راه حل به عنوان زیرساختی برای استفاده از اترنت 10 و 25 گیگابیت ، بهترین عملکرد را برای آینده ارائه می دهد. در نتیجه خواسته های بالایی از عملکرد شبکه ایجاد شد. این شبکه سیگنال های کنترلی را به جلوی شیشه منتقل می کند ، جایی که فناوری نانو الکتروکرومیک میزان نور را تنظیم می کند.

در ادارات و فضاهای کاری ، 1500 محل کار، نیاز به انتقال اطلاعات بی نظیر دارد مانند ده اتاق کنفرانس ، شرکت های نوپا ، سالن نمایش با 500 صندلی ، مرکز داده ، وای فای ، نمایشگرهای دیجیتال و فناوری ساختمان هوشمند. از نظر کابل کشی شبکه ، Millennium از انتظارات کاربران فراتر می رود.

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109