ytube2   کانال گوگل پلاس   لینکدین   کانال آپارات   اینستاگرام   کانال تلگرام   مارا دنبال کنید

 

راهکارهای آر اند ام | این بار در کاخ مارینسکی

ارسال نظر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بعد از یک دوره طولانی بازسازی، کاخ مارینسکی در ابتدای سال 2018 افتتاح شد. این کاخ محل اقامت تشریفاتی رئیس جمهور اوکراین است.
بعد از افتتاح، رئیس جمهور اوکراین همراه با بانوی اول، در یک نشست رسمی دیپلماتیک به همراه نمایندگان کشورهای مختلف و سازمان های بین المللی شرکت کردند.

R M Solutions a Reliable Basis for the IT Infrastructure of the Mariinsky Palace
کاخ مارینسکی، در سال 1752 به سبک Baroque و توسط بارتولومئو راسترلی بنا شده وامروزه به عنوان یکی از باارزش ترین بناهای تاریخی اوکراین به شمار می رود. بعد از اعلام استقلال اوکراین در سال 1991، کاخ مارینسکی محل رسمی اقامت رئیس جمهورهای اوکراین شد. بیش از 25 اتاق در کاخ وجود دارد که هر کدام به منظور خاصی مورد استفاده قرار می گیرد، مثلا اتاق مذاکره یا اتاق برگزاری ضیافت. سالن سفید کاخ از مهمانان عالی رتبه، سیاسیون و مقام های مهم بین المللی، همچنین میهمانی ها و مراسمات مهم و همچنین نماینده های خارجی میزبانی می کند.


یک زیرساخت IT با سرعت بالا برای انجام مذاکرات موثر مورد نیاز است و در این راه آر اند ام (R&M) برای ساختن سیستم جدید کابل کشی در کاخ انتخاب شد. زیرسیستم کابل کشی کلاس E، پایه شبکه IT در کاخ مارینسکی شد. راهکارهای فیبرنوری آر اند ام توزیع کننده ساختمان کاخ را سازمان دهی و ساده سازی می کند.

rdm solution marinsky palace1
بر اساس گفته الکساندر کوروتیک از سازمان شبکه های ارتباط از راه دور و اطلاعات اوکراین که در پروژه به روزرسانی زیرساخت های IT کاخ مارینسکی درگیر بوده است، بیشترین و سخت ترین چالش ها، در مرحله طراحی و نصب بروز کرده است و بیشتر از همه مربوط وضعیت اجسام و ارزش معماری آن ها بوده است.
در این پروژه خیلی مهم بود که یک سیستم کابل کشی با دوام ایجاد شود. راهکار آر اند ام برای این پروژه انتخاب شد چرا که می توانست نیازمندی های مختلف را در سطوح بالا برطرف نماید.

 

مطالعه مطالب مرتبط:

راهکار آر اند ام (R&M) | دانشگاه کالیفرنیا

شبکه داده برای کشتی های کروز

بزرگترین مجتمع فروشگاهی لبنان آر اند ام (R&M) را انتخاب کرد

موفقیتی دیگر از شرکت آر اند ام (R&M) این بار در کشور هند

پیاده سازی شبکه های بیمارستانی توسط شرکت R&M

سوئیس مال | همه چیز از آر اند ام (R&M)

اجرا و پیاده سازی شبکه برای بزرگترین فرودگاه جهان توسط آر اند ام


دیدگاه خود را بنویسید
لغو
شما مهمان هستید
یا ارسال به عنوان یک مهمان
در حال بارگیری نظر ... نظر بازسازی خواهد شد بعد از 00:00.

اولین نفری باشید که نظر می دهید.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت لاوان ارتباط می باشد.