با وارانتی آر اند ام (R&M) آشنا شوید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

کمپانی آر اند ام R&M سوئیس طی سالیان متمادی از فعالیت، خود را به عنوان یک کمپانی قابل اعتماد و ارائه دهنده محصولات و خدمات با کیفیت معرفی کرده است. امروزه آر اند ام R&M یک برنامه وارانتی منحصر به فرد دارد. آر اند ام R&M با وجود آن که یک کسب و کار خانوادگی است اما هیچ وقت کیفیت را فدای سازشکاری و کمیت نکرده است و همیشه برای خود این تعهد را در مقابل مشتریانش احساس کرده است. این تعهد کیفیت از ساخت قطعات و تجهیزات شروع می شود و تا مراحل عملیاتی و نصب هم ادامه پیدا می کند.

 


همه از مزایای برنامه شریک تائید صلاحیت شده (Qualified Partner Program) که به اختصار QPP نامیده می شود بهره مند خواهند شد: کاربران و مشتریان، توزیع کنندگان و برنامه ریزان، نصابان و طراحان سیستم. اگر شما با آر اند ام R&M همکاری داشته باشید، به صورت اتوماتیک وارد یک سیستم مدیریت کیفیت منحصر به فرد خواهید شد که دربردارنده وارانتی های بلند مدت برای محصولات مورد استفاده قرار گرفته و برای کل شبکه خواهد بود.

 

سه نوع وارانتی برای امنیت خودتان

آر اند ام R&M یکی از کامل ترین وارانتی ها را در صنعت کابل کشی ساخت یافته بر اساس استانداردهای EN 5173, ISO/IEC 11901 و ANSI TIA 568 ارائه می دهد. آر اند ام این ادعا را دارد که اجزای شبکه و سیستم های کابل کشی را با بالاترین و بهترین کیفیت تهیه کرده است و هدفش این است که به مشتریانش راهکاری را ارائه بدهد که بهتر باشد و عملکرد مناسب تری از خودش ارائه بدهد.


برنامه وارانتی آر اند ام به همراه QPP تمامی نیازها برای رسیدن به این کیفیت برتر را پوشش می دهند:
• برنامه ریزی
• انتخاب محصول
• نصب و راه اندازی
• اندازه گیری پذیرش رسمی
• عملکرد شبکه


که نتیجه آن یک راهکار همگن و یکنواخت با یک سطح تعریف شده از کیفیت است. برنامه وارانتی آر اند ام در سه سطح تعیین می شود:
1. وارانتی 5 ساله محصولات
2. وارانتی 25 ساله سیستم
3. وارانتی بلندمدت کاربرد سیستم


آر اند ام با استفاده از این سه مدل وارانتی به مشتریان خودش این تضمین را می دهد که سیستم های کابل کشی آر اند ام نصب شده به خوبی کار می کنند و امکان استفاده از همه خدمات شبکه ای شامل گیگابیت اترنت را فراهم می کنند.


به علاوه آر اند ام انتقال تا 10 گیگابیت اترنت اطلاعات را (بر اساس استاندارد IEEE 802.3an 10GBase-T) و با استفاده از کابل Cat. 6A همان طور که در استاندارد ISO/IEC 11801 آمده است، را تضمین می کند. این وارانتی به مشتریان تائید صلاحیت شده ای اعطا می شود که برنامه تائید صلاحیت همکار آر اند ام را با موفقیت پشت سر بگذارنند و نصب و راه اندازی ها را بر اساس آخرین دستورالعمل های آر اند ام انجام بدهند.


شرکت لاوان ارتباط با بیش از 17 سال سابقه فعالیت و با دراختیارداشتن دانش فنی و آگاهی از استانداردها و همچنین داشتن محصولاتی مطابق با انواع استانداردهای روز دنیا شامل ۵۶۸ ISO11801 , EIA/TIA به ارائه خدمات نصب و راه اندازی زیرساخت های شبکه می پردازد. لاوان ارتباط در بدو شروع فعالیت پس از تحقیقات گسترده جهت تامین تجهیزات شبکه‌ای درنهایت برند R&M را به عنوان بهترین برند اروپایی شناسایی کرده و اقدام به واردکردن محصولات این شرکت نمود.


محصولات آر اند ام

راهکارهای لاوان ارتباط 

دانلود کاتالوگ، بروشور و فایل های آر اند ام

مطالب فنی

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109