ytube2   کانال گوگل پلاس   لینکدین   کانال آپارات   اینستاگرام   کانال تلگرام   مارا دنبال کنید

 

معرفی (Netscale Blade Cabling Manager (BCM در کلاس D60

ارسال نظر

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

این مقاله مربوط به آخرین خبر کمپانی آر اند ام (R&M) می‌باشد که در تاریخ 6 اکتبر 2017 منتشر شده است. شرکت آر اند ام (R&M) نوآوری ‌های فیبر نوری را برای سوئیچ‌های ماژولار با کیفیت بالا در دنیای دیتاسنتر به ارمغان می ‌آورد.

 

معرفی Netscale Blade Cabling Manager در کلاس D60
شرکت آر اند ام (R&M) توسعه دهنده و ارائه دهنده سیستم ‌های کابل ‌کشی در سطح جهانی برای زیر ساخت ‌های شبکه با کیفیت بالا، از 11 تا 12 اکتبر در سنگاپور، آخرین سیستم فیبر برای دیتاسنتر های امروز و رایانش ابری در دیتاسنتر جهانی آسیا ارائه به نمایش می‌ گذارد.
با ترافیک داخلی مرکز داده که در طول سه سال آینده 80 درصد رشد خواهد کرد، یک خطر جدی وجود دارد و آن این است که شبکه‌ ها به مشکلی برای پهنای باند تبدیل شوند. امروزه متخصصان دیتاسنتر باید برای آمادگی به منظور مواجهه با این ترافیک اقدام کنند. پیاده سازی فیبر نوری پهنای باند افزایش یافته را پشتیبانی کرده و امکان تبدیل شبکه ساده شده را فراهم می‌ کند.
(Netscale Blade Cabling Manager (BCM شرکت آر اند ام (R&M)، به طور خاص برای سوییچ‌ های پورت ماژولار و با کیفیت بالا طراحی شده است و قابلیت اطمینان، انعطاف‌ پذیری و کارایی بالای زیرساخت کابل در دیتاسنتر را فراهم می‌ کند. کابل ‌کشی سوئیچ منظم ساخته شده است. با جا به‌ جایی از کابل‌ کشی سنتی با تراکم پایین به راهکار های کابل ساخت یافته با تراکم بالا، مراکز داده می ‌توانند زیرساخت‌ های شبکه فیزیکی را به طور قابل کنترل ‌تر و قابل انعطاف ‌تر اجرا کنند. Netscale BCM مسیر کابل ‌ها را به طور مستقیم از پورت‌ های سوئیچ به پورت‌ های پنل زیر سوئیچ، بالای سوئیچ یا کنار آن تعیین می‌ کند.
راهکار های OM5 سبز شرکت آر اند ام (R&M) از انتقالات دوتایی تا 200GB پشتیبانی می ‌کند. درنتیجه همه پیچدگی‌های کابل‌ کشی که همراه با مدیریت پلاریته MPO ایجاد می ‌شود، از بین می ‌رود. این اجازه می ‌دهد دیتاسنترها اترنت 40GB تا 100GB را در پچ کورد های LC-QR اجرا کنند. این امکان فراهم می‌ شود که با پچ کورد های کشویی و نوآورانه LC-QR شرکت آر اند ام (R&M)، که کوچکترین قطر را پیشنهاد می‌ کنند، میزان کابل‌ کشی به حداقل برسد.
با افزایش تعداد دستگاه‌ های متصل، موقعیت این دستگاه‌ ها به طور فزاینده ‌ای اهمیت پیدا می ‌کند. سیستم مدیریت زیر ساخت خودکار AIM) R&MinteliPhy) شرکت آر اند ام (R&M) به درستی می ‌داند چه چیزی متصل شده است، چگونه متصل شده و در کجا قرار گرفته است. پلتفرم یکپارچه سخت ‌افزار و نرم ‌افزار ظرفیت رک و همچنین کل شبکه فیزیکی را مدیریت می ‌کند.
به دنبال موفقیت سال گذشته با بازی "Feed the Beast"، بازدید کنندگان در رویداد امسال فرصتی برای تجربه ویژگی‌ های برجسته Netscale BCM را در یک بازی چالش ‌براگیز واقعیت مجازی به نام "Feed the Beast2"، خواهند داشت.
در این رویداد روزنامه نگاران دعوت شده اند تا بیشتر در مورد این نوآوری ‌های شرکت آر اند ام (R&M) از کارشناسان آن شرکت، در کلاس D60 و در Live Green Data Center در دیتاسنتر جهانی آسیا آموزش ببینند.


دیدگاه خود را بنویسید
لغو
شما مهمان هستید
یا ارسال به عنوان یک مهمان
در حال بارگیری نظر ... نظر بازسازی خواهد شد بعد از 00:00.

اولین نفری باشید که نظر می دهید.