ytube2   کانال گوگل پلاس   لینکدین   کانال آپارات   اینستاگرام   کانال تلگرام   مارا دنبال کنید

 

چشم انداز بازار جهانی از دیدگاه R&M (قسمت چهارم) | ساختمان‌های هوشمند

ارسال نظر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

امروزه هر فردی که شبکه‌ها را برنامه ریزی و ایجاد می‌کند، تدابیری را برای دهه‌های آینده پایه گذاری می‌کند. کمپانی Reichle & De-Massari که به اختصار R&M نامیده می‌شود در چشم انداز اخیر خود از بازار سال 2019، به این معقوله تعیین کننده اشاره می‌کند. R&M توصه می‌کند مدیر بازاریابی R&M می‌گوید: «برنامه ریزی شبکه – شبکه‌های با پهنای باند عمومی، شبکه‌های داده خصوصی یا دیتا سنترها- از همیشه دقیق تر انجام شود».
قرار است در یک سری مطالب ما به جزئیات ترندهای موجود بپردازیم. این مطلب در مورد ساختمان‌های هوشمند است.


بنا ساختن پایه های ساختمان هوشمند
نیاز به اندیشیدن تدابیری برای رویارویی با دهه های آینده تا ساختمان ها و کارخانه ها گسترش یافته است. آر اند ام (R&M) اطمینان دارد که تکنولوژی ساختمان اکنون از سیستم های اختصاصی Fieldbus فاصله گرفته است. Andreas Rüsseler مدیر بازاریابی آر اند ام (R&M) می گوید: «پروتکل جهانی اترنت/ اینترنت و کابل کشی ساخت یافته نشان دهنده آینده ساختمان ها است. آنها اینترنت چیزها (IoT) و ساختمان های هوشمند و دیجیتالی را قادر می سازند به پیشرفت چشمگیری دست پیدا کنند و مطمئن هستند که تمام طرفین با یک زبان یکسان صحبت می کنند. مزایای اترنت/IP در برآورد ما بسیار زیاد است». ساختمان ها و تجهیزات ترمینال می توانند به راحتی در شبکه های محلی (LAN) و خدمات ابری با یکدیگر ترکیب شوند. در آنجا، داده‌های ساختمانی می‌توانند به راحتی ادغام شده و برای کاربری‌های چندگانه مورد استفاده قرار گیرند. این داده‌ها می‌توانند برای تعریف زوج های دیجیتال که امکان نظارت و مدیریت خودکار تعداد زیادی از اجزا را فراهم می کنند، مورد استفاده قرار گیرند. این باعث می شود که کاربران و اپراتورها نیاز به تلاش کمتری داشته باشند، امنیت را افزایش می دهند و باعث صرفه جویی در انرژی می شوند.

 

1

 

Andreas Rüsseler مدیر بازاریابی آر اند ام (R&M) تاکید می کند:

«برای این کار، ضروری است که معماران، مهندسان برنامه ریزی برق و نصابان فرصت ها و امکان تبدیل ساختمان های قدیمی به ساختمان های جدید و مدرنیزاسیون را در نظر بگیرند و زیرساخت های مناسب برای آن را فراهم کنند».

 

وی در ادامه می افزاید: «امروزه برق تعداد زیادی از کنترل کننده ها، دوربین ها، چراغ های LED و دستگاه های دیجیتال را می توان از طریق شبکه های داده محلی تامین کرد». در فواصل طولانی، Power over Ethernet باعث صرفه جویی در کابل کشی موازی می شود».

تولیدکنندگانی مانند آر اند ام (R&M) در حال توسعه نوآوری های بیشتری برای یکپارچه سازی تکنولوژی ساختمان و شبکه های داده هستند. هدف اصلی این است که اترنت/IP را تا آنجا که ممکن است گسترش دهد. دستیابی به این هدف، در کنار موارد دیگر شامل استاندارد سازی رابط های جدید مانند کانکتور چندمنظوره single-pair اترنت (MSPE) نیز می شود. این تکنولوژی اتصال امکانی را فراهم می کند که دستگاه های نهایی، سنسورها، کنترل کننده ها و غیره به شبکه محلی (LAN)، در یک فضای محدود متصل شود و در عین حال به طور همزمان برق مورد نیاز آن ها را تامین کند. آر اند ام (R&M) راهکارهای مناسبی در این زمینه توسعه و ارائه خواهد داد.

 

قسمت‌های قبلی این مطلب را از طریق لینک های زیر مطالعه نمایید.

شرکت لاوان ارتباط به عنوان تنها نماینده رسمی آر اند ام (R&M) در ایران، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشد.

 

 مطالب پیشنهادی

چشم انداز بازار جهانی از دیدگاه R&M (قسمت اول) | شبکه‌های کامپیوتری
چشم انداز بازار جهانی از دیدگاه R&M (قسمت دوم) | سمت و سوی مراکز داده
چشم انداز بازار جهانی از دیدگاه R&M (قسمت سوم) | اتوماسیون مراکز داده

 


دیدگاه خود را بنویسید
لغو
شما مهمان هستید
یا ارسال به عنوان یک مهمان
در حال بارگیری نظر ... نظر بازسازی خواهد شد بعد از 00:00.

اولین نفری باشید که نظر می دهید.

کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت لاوان ارتباط می باشد.