نمایشگاه جیتکس 2020 درحال برگزاری است

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 جیتکس مهم‌ترین هفته در تقویم بین‌المللی فناوری و تکنولوژی در سی و هشت سال اخیر بوده است که در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می‌شود. جیتکس یک نمایشگاه با بستر صنعتی است که در آن برندهای مشهور دنیا در تکنولوژی و بیزینس های مختلف همدیگر را ملاقات می کنند تا پیشرفت های روز دنیا را با هم به اشترک گذارند و دنیا را یک قدم به سمت جلو ببرند.

 

این رویداد هر سال، برترین تولید کنندگان فن آوری جهان و منطقه و بیشترین تعداد مدیران ارشد کمپانی های مختلف و متخصصان این صنعت را گرد هم می آورد و فرصتی برای توسعه کسب و کار، شناسایی و ملاقات نزدیک با تامین کنندگان، خرید و سفارش و اخذ نمایندگی محصولات و همچنین یافتن فرصت های جدید کسب و کار است.

در نمایشگاه جیتکس که یکی از بهترین رویدادهای منطقه در حوزه تکنولوژی است، تمام اطلاعات مورد نیاز خود را از صدها نفر از رهبران صنایع حاضر در این صحنه می‌توانید بدست آورید. سالانه رویدادهای جانبی مانند جیتکس فیوچر استارز برای استارت‎آپ‌ها، جلسات مخصوص مقامات دولتی، سخنرانی‌های تخصصی، مجامع سرمایه‌گذاری، و جشنواره‌های مختلفی در جیتکس برگزار می‌شود. بستر تطبیق کسب و کار جیتکس فرصت‌های بی‌شماری از طریق برنامه‌های ارتباطی مختلف و اپلیکیشن‌ها (GITEX App) برای تطبیق کسب و کار فراهم می‌آورد و از این طریق می‌توانید با سرمایه‌گذاران، بازدیدکنندگان و یا خریداران مرتبط جلسه بگذارید و ارتباط برقرار کنید.

download 2
۲۰ شرکت منتخب، از ۱۶ تا ۲۰ آذر در نمایشگاه جیتکس حضور دارند و دستاوردها و توانمندی‌های خود را در این نمایشگاه عرضه می‌کنند، هم‌زمان با نمایشگاه جیتکس، هیأت تجاری متشکل از ۱۷ شرکت دانش‌بنیان و ۱۱ شرکت خلاق و فناور، با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری صندوق پژوهش و فناوری و مؤسسه خدمات فناوری تا بازار ایرانیان (کریدور توسعه صادرات) در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.
نمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات جیتکس از سال ۱۹۸۱ میلادی هر ساله در کشور امارات متحده عربی و در شهر دبی برگزار می‌شود و تاکنون به گونه‌ای رشد و توسعه یافته تا بتواند یکی از تأثیرگذارترین رویدادهای مرتبط با فناوری روز دنیا باشد.

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109