امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

رویداد هفته ایران دیجیتال برای سومین سال متوالی با حمایت فروم اینترنت اشیاء ایران و مرکز نوآوری آیوتیک در تاریخ ۲۷ و ۲۸ بهمن ماه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

کتابچه راهنمای روش‌های توزیع ارتباطات از راه دور (TDMM) یک دفترچه راهنما است که پایه آزمون RCDD® می‌باشد و در شیوه‌های جهانی به یک منبع واقعی تبدیل شده است.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

هوش مصنوعی (AI) به شبیه سازی هوش انسان در ماشین‌هایی گفته می‌شود که برنامه ریزی شده اند مانند انسان فکر کنند و اقدامات آن‌ها را عینا تقلید ‌کنند.


ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالجیتکس مهم‌ترین هفته در تقویم بین‌المللی فناوری و تکنولوژی در سی و هشت سال اخیر بوده است که در مرکز تجارت جهانی دبی برگزار می‌شود. جیتکس یک نمایشگاه با بستر صنعتی است که در آن برندهای مشهور دنیا در تکنولوژی و بیزینس های مختلف همدیگر را ملاقات می کنند تا پیشرفت های روز دنیا را با هم به اشترک گذارند و دنیا را یک قدم به سمت جلو ببرند.


آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • ارتباط با بخش مارکتینگ: داخلی 5</br>
  • ارتباط با بخش مدیریت شرکت: داخلی 4</br>
  • ارتباط با بخش مالی: داخلی 3</br>
  • ارتباط با بخش فنی و مهندسی: داخلی 2</br>
  • ارتباط با بخش فروش: داخلی 1 </br>
  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109