RFID راهکاری مناسب برای مدیریت اجناس فروشگاه‌های بزرگ

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

RFID  یا سیستم شناسایی با استفاده از فرکانس رادیویی، فناوری‌ای است که این روزها در فروشگاه‌های بزرگ به ‌کار گرفته می‌شود تا فرآیندهای فروشگاهی را تسریع بخشیده و تجربه خرید لذت ‌بخش‌تری را برای مشتریان ایجاد نماید. 

از آنجایی که تکنولوژی RFID‌ می تواند به طور همزمان چندین کالا را شناسایی کند، زمانی که وارد یک فروشگاه زنجیره ‌ای می‌شوید و اقلام مورد نیاز خود را داخل چرخ دستی قرارمی‌دهید، صندوق دار با استفاده از بارکد میبایستی که تک تک اقلام داخل سبد را برداشته و اطلاعات آن را توسط بارکد خوان یکی یکی به داخل کامپیوتر خود وارد کند تا فاکتور اقلام انتخابی صادر گردد. بسیاری از اوقات بدلیل آنکه تعداد کالاهای خریداری شده بسیار زیاد می ‌باشد، صف های طولانی در فروشگا‌ه‌های زنجیره‌ای تشکیل می‌شود. ضمن اینکه گاهی اوقات نیز مخدوش شدن علائم بارکد، از خواندن اطلاعات جلوگیری می‌کند، که این خود موجب مشکلات بیشتری می شود. با فنآوری RFID شما سبد کالای خود را برمیدارید و بدون اینکه مجبور به ایستادن در صف های طولانی، از در خارج می‌شوید. چون برچسب روی کالا دیگر بارکد نیست بلکه از نوع RFID می‌باشد و خودش با فرستان علائم رادیویی کلیه اطلاعات جاری خود از قبیل تعداد، قیمت، وزن،... را به کامپیوترهای موجود در درهای خروجی مخابره می کند.

 

 

 

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • ارتباط با بخش مارکتینگ: داخلی 5</br>
  • ارتباط با بخش مدیریت شرکت: داخلی 4</br>
  • ارتباط با بخش مالی: داخلی 3</br>
  • ارتباط با بخش فنی و مهندسی: داخلی 2</br>
  • ارتباط با بخش فروش: داخلی 1 </br>
  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109