پیش بینی ها برای دنیای هوش مصنوعی در سال 2021

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قبلا شاهد استفاده از هواپیماهای بدون سرنشین در کشورهای قدرتمند بوده‌ایم، تا این احتمال را که می‌توان از آن‌ها برای نظارت بر رعایت دستورالعمل‌های فاصله‌گذاری اجتماعی استفاده کرد، مورد آزمایش قرار دهیم.

برنامه‌های پیشرفته‌تری در حال مشاهده هستند مانند هواپیماهای بدون سرنشین با قابلیت تشخیص علائم کووید 19. این سیستم‌ها از فناوری بینایی رایانه برای تحلیل داده‌های گرفته شده توسط دوربین‌ها در هواپیماهای بدون سرنشین استفاده کرده و متخصصان را از آمار و احتمالات پیرامون شیوع ویروس آگاه می‌کنند. یکی دیگر از زمینه‌های مربوط به رشد، استفاده از فناوری تشخیص چهره است که توسط الگوریتم‌های بینایی رایانه تامین می‌شود. شناسایی چهره توسط پلیس برای پیدا کردن افرادی که شرایط قرنطینه را نقض می‌کنند و همچنین ردیابی حرکات افرادی که در مکان‌های پر ازدحام دارای علائم هستند مورد استفاده قرار می‌گیرد. هوش مصنوعی در حال حاضر با دقت بالا به بخش مراقبت‌های بهداشتی کمک می‌کند. علاوه بر این، محققان دوربین‌های حرارتی و برنامه‌های تلفن همراه را برای نظارت بر درجه حرارت فردی و جمع آوری داده‌ها برای سازمان‌های مراقبت‌های بهداشتی ایجاد کرده اند.

 

 

آدرس ما بر روی نقشه

address

تهران، خیابان ولیعصر، نرسیده به میدان ولیعصر، روبروی وزارت دادگستری ،کوچه ولدی، مجتمع اداری و تجاری ولیعصر،برج شمالی، طبقه چهارم، واحد  ۲۴

تلفن تماس

 ( ۱۰ خط ) ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴</br>

  • ارتباط با بخش مارکتینگ: داخلی 5</br>
  • ارتباط با بخش مدیریت شرکت: داخلی 4</br>
  • ارتباط با بخش مالی: داخلی 3</br>
  • ارتباط با بخش فنی و مهندسی: داخلی 2</br>
  • ارتباط با بخش فروش: داخلی 1 </br>
  • فکس: ۰۲۱۸۸۹۴۳۴۲۴ داخلی 109